Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 21:46
platek rozy, korzystaj więc z tego, że teraz nie musisz tak harowac. Wiem, że trudno, ale daj sobie pozwolenie na takie życie, jakie teraz prowadzisz, bo i pewnie się lękami trochę karzesz za tą "bezczynnośc". Wykorzystaj ten czas na dopieszczenie siebie w różnych aspektach. Już trochę to robisz - sam fakt tego gotowania, jeszcze poluzuj, może coś w kierunku samorozwoju? Tak to Kochana widzę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 kwi 2015, 21:47
Też byłam zła na siebie, jak nie pracowałam, albo jeszcze niedawno, jak miałam mniej klientów :/
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 21:48
cyklopka, Ale co badają - krew? Kiedy będziesz miała wyniki?
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2015, 21:49
cyklopka, tak z tym dystansem to masz racje:)
A co to za badanie???

kosmostrada, tak , bo ja nie umiem nie pracowac i zawsze w mojej rodzinie i wsrod znajomych to cenili osoby ktore mialy prace stala , ciotka zawsze podkresla ze ona tyle lta pracowala prawie 30 w jednej firmie i tak w kolo ten nacisk na prace wiec moze dlatego ja siebie pracujaca postrzegam jako wartosciowa?
A mysle o szkole od konca wrzesnia ... jak tylko zdrowko dopisze to chce sprobowac :mhm:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 22:04
platek rozy, Znam to bardzo dobrze i też mam ten mechanizm, bo w moim domu był kult pracy. Nie mam zadań i roboty dostaję pierdolca, albo mega wyrzutów sumienia ,lęków, bo zamiast sprzątac mam ochotę poczytac. :bezradny:
Nie wiesz nawet, jak się cieszę, że zakiełkowała ta myśl w Tobie. :great: Uda się, choc Twoja głowa będzie Ci rzucała kłody pod nogi, sabotaż pełen będzie, ale będę Cię wspierac z całych sił. Wyjśc tylko ze strefy komfortu i potem już pójdzie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2015, 22:08
kosmostrada, Dziekuje Kochana jestes :********* zobaczymy jak mi sie to powiedze ale mysl;e o tym od kiedy mialam rozmowe o prace w tym sklepie medycznym:)
A z zwiazku z praca to mnie w pelni rozumiesz , i taki czlowiek sie czuje niepotrzebny jak jej nie ma i sie nie moze spelnic w tej dziedzinie.
Esh.... Ale wg T. mialam za duzo etatow , bo i praca i szkola i dom to kiedy ja odpoczywalam? wydawalo mi sie ze jak chodze na kawe czasami po pracy czy na spacer , czy czasami do kogos to relaks pelen a ja bylam chyba prxemeczona , w wiecznym pedzie na szczyt , jak w wyscigu szczurow.

Kochane ide wlosy plukac.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 kwi 2015, 22:12
kosmostrada, platek rozy, próbkę krwi badają w Warszawie. Mam nadzieję, że badają, bo się boję, że za mało pobrałam. Natomiast ten drugi test, jutrzejszy, pisali, że jest "bezinwazyjny" i szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia, jak oni go wykonają :bezradny: Jutro opowiem.

Jeszcze zanim pójdę udawać, że się uczę, pokażę wam najpiękniejszą sukienkę jaką widziałam w życiu. Nie tylko jest obiektywnie ładna, dobrze skrojona i fajny odcień niebieskiego, ale też przedstawia moją ulubioną scenę z Gwiezdnych Wojen, bitwę rozgrywającą się na lodowej planecie między małymi statkami rebeliantów a opancerzonymi maszynami kroczącymi Imperium :brawo: Prawdopodobnie będzie dostępna w sklepie wysyłkowym :105:

Dodam, że mało jest tak wysmakowanych produktów dla kobiet, większość fanek gier i filmów przygodowo-fantastycznych chodzi w powyciąganych męskich T-shirtach albo w drugą stronę, jakichś "sexy" wersjach kostiumów.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2015, 22:18
cyklopka, napisz koniecznie o tym badaniu :!!!!
Jestem ciekawa. A kiecka zarabista!!!!!!!!!!!!!!!!! scene kojarze bo tez Gwiezdne Wojny lubie :)
Sama bym taka z checia nosila. Cudna :105: :105: :105: :105:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 kwi 2015, 22:24
Lubię jeszcze scenę jak Yoda szkoli Luke'a na Dagobah, ale to by chyba nie wyglądało na sukience :lol:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 22:29
platek rozy, i chociaż ten zapieprz Cię pewnie trochę rozwalił, to i tak za nim tęsknisz, bo nie zostawałaś sama z sobą, nie miałaś sprytnie czasu się rozkminiac, no i jak mówisz nadawał Ci wartośc ( no i byłaś taka super, bo ze wszystkim dawałaś radę) . A przecież teraz też jesteś super i świetnie dajesz sobie radę. Jesteś nadal tą zaradną i pracowitą babeczką , tylko mającą więcej czasu. ;)

-- 09 kwi 2015, 22:33 --

cyklopka, Ale kiecka.. zarąbisty pomysł na imprezę! A dla fanki - bajka.
Ale to badanie to nie takie trochę magiczne?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 kwi 2015, 22:42
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Ale kiecka.. zarąbisty pomysł na imprezę! A dla fanki - bajka.

Jak kupię, to i na oficjalnie przyjęcia, i do pracy, i do kościoła :mrgreen:

kosmostrada napisał(a):Ale to badanie to nie takie trochę magiczne?

Głowy nie dam, musi być jakieś racjonalne wyjaśnienie. Na innej stronie widziałam, gdzie też badali na candida, że dobierali dietę do aury :hide: Ta przychodnia wydawała się normalna.
Jakby coś z tym badaniem było nie tak, to przynajmniej to pierwsze, z próbką krwi, jest na 100% laboratoryjne.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2015, 22:44
kosmostrada, to samo mowi moja T.kropka w kropke.
Tylko ze jak tu zmienic postrzeganie siebie teraz?
Kochane ide na tv i ksiazke poczytam.
Papatki, kolorowych snow :papa:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 22:49
cyklopka, no zobaczysz, napisz koniecznie jak było, bo może będzie to niezwykłe doświadczenie. :D Ciekawe, co ci wyjdzie.

platek rozy, Spokojnej nocy!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 10 kwi 2015, 07:51
Hejka ja w pociagu na terapie
Piekna pogoda sie zapowiada
Dobrego dnia[*]
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg