Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 kwi 2015, 22:28
cyklopka, A czym jest luksus? Można podyskutowac, czy nie tym, co za luksus uważamy?
Wiem, że są kawy o których tylko czytałam, jakieś niezwykłe, mega drogie. Nie mam nawet możliwości ich spróbowania, a co dopiero kupienia i parzenia na codzień. Zresztą dla znawcy moje zapijanie się kawą piernikową ze starbucksa jest żenujące. :D

-- 01 kwi 2015, 22:28 --

Marcin2013, Spij dobrze!!! Dobranoc.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 kwi 2015, 22:36
kosmostrada napisał(a):Wiem, że są kawy o których tylko czytałam, jakieś niezwykłe, mega drogie. Nie mam nawet możliwości ich spróbowania, a co dopiero kupienia i parzenia na codzień. Zresztą dla znawcy moje zapijanie się kawą piernikową ze starbucksa jest żenujące. :D

Ja lubię tę z przyprawą do placka dyniowego (pumpkin spice latte).

A najdroższa jest kawa z owoców zjedzonych i nasion wykupkanych przez nietoperze owocożerne :great: :great: :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 kwi 2015, 23:01
cyklopka, Oj wiem. Obawiam się, że moja chęc spróbowania tego rarytasu byłaby silniejsza i rany, powiem to , spróbowałabym. W końcu jajka też jemy. :D
Moja koleżanka na wycieczce w Ameryce Południowej zżarła żywego robala wyskrobanego spod kory drzewa. :hide: To już nawet dla mnie, przy mojej słabości do próbowania dziwnych potraw, jest hardkor. Musiałabym byc baaardzo głodna...
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 kwi 2015, 23:19
Kawy bym spróbowała. I mięsa z mamuta wykopanego z pod lodu też, oraz miodu i zboża z piramidy :mhm:

Ale na bezkręgowce to nawet paczeć nie mogę. Przed złożeniem namiotu po festiwalu zawsze kolega mi sprawdza spód na obecność ślimoków :hide:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 kwi 2015, 23:39
cyklopka, U mnie na ogródku ślimaki znalazły sobie miejsce na czekanie na wilgoc na winorośli. Muszę je stamtąd zbierac, bo mi zeżrą wszystko. Wywoże potem siatę pełną ślimaków do lasu, bo co mam z nimi zrobic... :bezradny: W ubiegłym roku pojawiły się te bez skorupki, to jest dopiero masakra, bo ręką tego nie dotkniesz, a jeszcze sprytnie się chowają skubane, nie ma jak ich skutecznie spacyfikowac. Pojedyncze sztuki można dorwac. Bleee...

Poczytam troszku i o 12tej gaszę światło, bo jutro pracowity dzień. Dobranoc!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aranjani 01 kwi 2015, 23:43
kosmostrada, polecam sprawdzony przeze mnie sposób na slimaki w ogródku. obcicac butelke np z wody mineralnej, wlac tam piwo i wkopac w ziemie rowno z glebą... ślimaki tam przypełzną. Na drugi dzien wywalic i znowu. Ja tak robilam jak miałam ogordek bo mi wszytsko zżerały... a ten sposób jest prosty i na prawde skuteczny :)

bry :)
Aranjani

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 kwi 2015, 00:08
kosmostrada, tych bezskorupnych się boję jak mało czego w życiu. A skorupne to czasem mama przynosi do domu i je trzyma w słoiczku z perforowaną pokrywką, tylko muszą być bardzo małe i wtedy sobie patrzy jak rosną :hide:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 02 kwi 2015, 08:24
Witajcie kochani! Wygląda na to, że dzisiaj ja pierwszy. ;) Have a nice day!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 08:48
Zebrec, :******** Tobie rowniez milego dzionka :)

Witajcie Wszyscy :*********
A mnie cos alergia lapie , chociaz dziwne bo wstalam a na chodnikach snieg....
Nic mi sie nie chce.
Przerazaja mnie kolejki w sklepach i chce wiosny i ciepla.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zebrec 02 kwi 2015, 08:53
platek rozy, mnie też alergia często męczy, ale jakoś trzeba z tym żyć. ;)

Co słychać? Ja od rana już sporo rzeczy zrobiłem. Zawiozłem mamę do pracy, zrobiłem zakupy na dzisiejszy obiad i byłem u brata na papierosie. Teraz włączyłem sobie koncert i piję kawę. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 08:55
Zebrec, no to sporo :) ja niedawno zwleklam tylek z lozka ale wstalam wczesniej okolo 6/30....Tyle ze sobie lezalam i dzemalam oraz pisalam z kolega na gg na telefonie.
A niebawem do sklepu ide polowac na biala kielbase . Mam w planach na kolacje zrobie jajeczno warzywne muffinki wiec i warzywka jakies kupic musze.A i dolek mnie trzyma.
Nie lubie swiat.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Zebrec 02 kwi 2015, 08:58
platek rozy, ja też nie przepadam. Wolę Boże Narodzenie. ;)

-- 02 kwi 2015, 07:58 --

To życzę udanych zakupów! Ja już na szczęście po. :D

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2015, 09:00
platek rozy, Zebrec, witajcie Kochani :papa: i również życzę miłego dnia :****

Wstałam dzisiaj jakaś nijaka, nie mogę się dobudzić, jestem śpiąca i pijana, bez życia. Budziłam się nad ranem dwa razy i w sumie wstałam o 6.30, a mogłam śmiało pospać sobie do 8.
Nie mogę się nijak ogarnąć :shock:
Chyba bliżej południa pójdę do kauflandu po zaplanowane zakupy i już się denerwuję, czy będę miała siły tam dojść... i jeszcze wystać w kolejkach, no i wrócić z siatami... a tak dobrze się czułam wczoraj.

platek rozy, mnie też się nic nie chce, chyba wyczerpałam już swoją energię przedświąteczną i nastąpiło rozładowanie baterii. :bezradny:
Też chcę ciepła i słońca, by się podładować.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 09:01
Zebrec, oj mi na swieta jeszcze zostaje cos dokupic bo sama to mam troche zachodu z tym , nie udzwigne za wieole na jeden raz :P
Ja to zadnych swiat nie lubie ale to od kiedy choruje , bo jak pracowalam to sie cieszylam na Boze Narodzenie , byl odpoczynek :) Teraz odpoczynku mam za duzo:)

Telepawe zlapalam.

Sortuj wg