Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez lucy1979 11 lis 2014, 18:08
nieboszczyk napisał(a):tosia_j, teraz żałuję że nie rośnie mi zarost na twarzy spowodu zabiegu orchidektomii kilkanaście lat temu.zostały mi ręce i nogi do testów.

Już wszyscy sto pietnascie tysięcy razy słyszeliśmy o Twojej operacji. Nie musisz znów tego zaznaczać.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lis 2014, 18:08
tosia_j, Cześc słonko! też u ciebie było dziś lenistwo?

Kręgosłup mnie boli, bo na kolanach segregowałam instrukcje od lego ( młody chce sprzedac swoją kolekcję). Niestety większośc klocków jest pomieszana w pudłach, więc wiemy już, co będziemy robic w przerwie świątecznej - segregowanie i układanie lego...

-- 11 lis 2014, 18:14 --

nieboszczyk, ja nie słyszałam o twoich operacjach, więc jak masz potrzebę, to o nich pisz... Do czego będziesz używał tego noża, do podziwiania błysku i ostrości? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 11 lis 2014, 18:19
lucy1979 napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):tosia_j, teraz żałuję że nie rośnie mi zarost na twarzy spowodu zabiegu orchidektomii kilkanaście lat temu.zostały mi ręce i nogi do testów.

Już wszyscy sto pietnascie tysięcy razy słyszeliśmy o Twojej operacji. Nie musisz znów tego zaznaczać.

żałuje teraz że niemam z czego sie golić,mam taki fajny sprężynowiec
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 lis 2014, 18:33
acherontia-styx napisał(a):JERZY1962, na "Dzień dobry, kocham Cię" - koleżanka mnie wyciąga bo chce go zobaczyć, to idę, bo sama bym pewnie tego filmu nie wybrała ;)
Zalatana23, ja też jeszcze w piżamie :mrgreen: ale już idę się ubrać :P

daj znać kochana jak wrażenia, ja w niedziele planuje kino i mam jeden film na oku a le może ten lepszy ;)
w ogóle dzień dobry :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lis 2014, 19:11
amelia83, witaj ! :papa: Jak szkółka?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 11 lis 2014, 19:19
Cześć wszystkim :papa:

kosmostrada, gdzie byliście wczoraj za tym miastem ? Nad morzem czy przeciwny kierunek ?

Jerzy, ja też do kina nie chodzę i żyję. Ostatni raz byłam 11 lat temu z klasą ...

tosia_j Jak tam spotkanie klasowe ? Nic się nie chwalisz ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lis 2014, 19:25
Arasha, hej, hej! Pojechaliśmy w las na Kaszuby, bo mgła była i nad morzem to smutno w taką pogodę. Jak sztorm i wichura to chociaż nastrojowo jest...
A tobie jak minął ten długi weekend?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 lis 2014, 19:47
kosmostrada, w szkole spoko, coraz bardziej lubie moja grupe, w ten weekend miałam 2 zaliczenia kazde dwie godziny, z jednego mam 4 :D z drugiego nie mam wynikow jeszcze, w ten weekend mam 4 sprawdziany i mam referat do wygłoszenia, sama się zgłosiłam :P
w ogóle dwie dziewczyny z mojej grupy maj a nerwice i biorą leki tak się zwierzyły mi potem ja powiedziałam o sobie
co u Was ?

-- 11 lis 2014, 18:49 --

kosmostrada, gdzie na Kaszubach? ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez JERZY62 11 lis 2014, 19:54
kosmostrada, hej ;)
Arasha, ale żeby choć tak choć raz na rok lub dwa pójść do kina jak zauważyłbym że grają coś co mnie ciekawi, tak dla inności ;)
amelia83, ucz się ucz bo nauki to potęgi klucz :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lis 2014, 19:58
amelia83, Bardzo się cieszę, bo korzystasz ze szkoły na maksa, życie towarzyskie plus nauka. Super! Zawsze powtarzam, że nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele takich pokręconych duszyczek jak my krąży wokoło, bo maskowac to się potrafimy...
Pokrążyliśmy trochę między Kościerzyną a Bytowem. W Studzienicach kupiłam pyszny chlebek.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 lis 2014, 20:02
JERZY1962, uczę się dla siebie przede wszystkim ;) a co u ciebie Jurku? jak zdrowie? dopisuje?
ja miałam lekkiego doła od niedzieli ale dziś lepiej się czuję
spotkałam się z przyjaciółką na kawie w ładnej kawiarence spacer, M mi pomaga i się troszczy o mnie, za jakas chwilke mamy romantyczny wieczor winko, film :D

-- 11 lis 2014, 19:04 --

kosmostrada, trochę znam te strony jeździłam nad jeziorko za Bytów siostry teściowie maja domek
no właśnie jak im powiedziałam to reakcja była" Ty taka fajna dziewczyna, w życiu bym nie pomyślała" sami swoi :D

-- 11 lis 2014, 19:06 --

kosmostrada, ja uwielbiam razowy z orzechami :105: tez mam taka piekarnie z kaszub pod nosem albo z sezamem lubie kolezanka z piekarni przynosi nam z dostawy o 14stej i mam popołudniu swiezutki ciepły
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lis 2014, 20:13
JERZY1962, hej! Na co byś poszedł do kina? Komedia, dreszczowiec, akcja?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 11 lis 2014, 20:13
kosmostrada, ja się nudzę i smażę kolejne posty na forum :bezradny:
Po mnie też nie widać ... dopóki nie wyciągnę kropli miętowych i nie zacznę ich wdychać ewentualnie lizać nakrętkę ( bo mnie uspokaja ) :hide:

Ech ... taka sztormowa pogoda fantastyczna sprawa :105: Jak się np. fale we Władku przelewają za nabrzeże portowe. Uwielbiam :105:

Macie ludki ... nacieszmy oko ( dla tych co nie mają morza na co dzień :pirate: )
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano 11 lis 2014, 20:18 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lis 2014, 20:17
Arasha, Wprawne oko to u mnie zauważy, po tym jak dotykam bransoletki, naszyjnika... To zresztą zalecany sposób przez psychologów, bo zmieniasz poprzez dotykanie percepcję, odrywasz mózg od lęku, zmieniasz mu tor pracy, a ja to robiłam intuicyjnie.
S. Beckett

Sortuj wg