Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 maja 2014, 14:26
platek rozy, mam kołnierz i czasami go wkładam na 2-3 godz. ale neurochirurg kazał mi go wyrzucić, żeby nie osłabiać mięśni... a ja go czasami noszę po domku, jest mi lepiej wtedy, jak mam zmęczoną bolącą szyję po pracy. Mam floridę. :D

płatku, Kochana, nie płacz :***** musimy się jakoś wspierać w tej biedzie, lękowców i dyskopatów :105:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 maja 2014, 14:26
monmaria, :************* jak sie miewasz?:)

-- 25 maja 2014, 14:28 --

mirunia, a ja nawet nie wiem jaki ten moj kolnierz :D dostalam recepte i poszlam kupic wg tego co zalecil pan godlewski :) ale pomaga a miesnie Ci sie nie oslabia , ja nosilam meisiac non stop i to za krotko zeby sie osbaly co innego juz jakies dwa trzy miesiace a dwie trzy godzinyy dziennie spokojnie mozna nosic dluzszy czas zwlaszcza jesli to kolnierz tak zwany miekki :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez monmaria 25 maja 2014, 14:29
platek rozy, widzę że Ciebie migrena dopadła, współczuję :***
Ja jeżdżę cały czas do mojego do szpitala. Kurde wszystko zwalilo mi się na głowę. Trudno muszę jakoś dac radę.
monmaria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 maja 2014, 14:32
monmaria, ale juz lepiej z twoim malzem? ja dzis fatalnie migrena zawroty , wymioty... ech.

Ale na wybory psozlam zabralam sie z sasiadami bo szli i poszlam z nimi .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez monmaria 25 maja 2014, 14:33
platek rozy, jutro ma zabieg, będzie dobrze
monmaria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 maja 2014, 14:34
U mnie oprocz wyborow parlamentarnych sa jeszcze lokalne dotyczace igrzysk olimpijskich i trzeba 20 tysiecy podpisow zeby sie nie odbyly ... A Krakow tak zadluzony ze by lepiej wydali na sluzbe zdrowia a nie na igrzyska :x :x :x

Spamowa wyspa

przez monmaria 25 maja 2014, 14:34
platek rozy, kurcze dobrze ze mi przypomnalas na wybory musze jeszcze skoczyć
monmaria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 maja 2014, 14:36
monmaria, no ja sie wybralama teraz chyba cos poogladam bo juz za bardzo sie nie wybiore nigdzie , mialam wprawdzie inne plany na niedziele ale gdzie tu chodzic jak sie tak zle czuje :bezradny:

-- 25 maja 2014, 14:37 --

monmaria, oj to ja myslalamz e Malz juz po zabiegu i dochodzi do siebie ... no to trzymam kciuki :great:

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 maja 2014, 14:44
platek rozy, chyba wiem o jakiego Chłopaka chodzi z tamtego forum,(co Ci pomógł).. już Go tam nie ma, skasował konto, a szkoda, bo był pomocny i z poczuciem humoru mimo swoich dolegliwości. Dobrze myślę?

Noszę ten kołnierz od czasu do czasu, ale może zacznę częściej, on nie jest miękki, ma usztywnienie pod brodą i na mostku. Poduszkę też mam, ale wolę na 2 jaśkach, nie boli mnie tak głowa. Teraz czekam na badanie MR i wizytę u neurochirurga, zobaczymy co zaleci, oby nie operację :hide:

płatku, jak migrena Twoja, przechodzi trochę?

Spamowa wyspa

przez monmaria 25 maja 2014, 14:44
platek rozy, ja zbieram się do szpitala i zachacze o głosowanie. Życzę miłego popołudnia bez migreny :*****
monmaria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 maja 2014, 14:48
mirunia, tak skasowal konto i ja dostalam do niego kontakt poprzez maila . Ma na imie Irek :mhm: Bardzo sympatyczny i wesoly .
On mi polecil Godlewskiego wlasnie i jestem megaz zadowolona . Doradzil gdzie dobrzy neurolodzy i co wolno robic co nie z tymi kregami i do tego podtrzymal na duchu.

operacji Ci mysle z e nie zleci , ja mam caly tak zjechany a Godlewski mi pwoedzial ze sprobujemy bez operacji a w razie czego to mam sie nie amrtiwc bo mnie naprawi.Ty;lko cwicz codziennie te izometryczne wspomoz czasem kolnierzem i nie dzwigaj po prostu musimy oszczedniej zyc.

Migrena wlasnie nie chce minac dzis :why:

-- 25 maja 2014, 14:50 --

monmaria, :*****************Monia caluski ;************* wracaj predziutko i bez nerwow :)

Spamowa wyspa

przez monmaria 25 maja 2014, 14:52
platek rozy, dzięki i buziaki dla Ciebie :******* zagladne wieczorem :papa:
monmaria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 maja 2014, 14:53
monmaria, jak cos to mnie lap na fb:)

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 maja 2014, 15:38
platek rozy, zgadza się, to ten sam o którym myślałam, wielu osobom pomagał i podpowiadał specjalistów. A na forum często rozbawiał ludzi zdołowanych i zagubionych, szkoda, że usunął konto. Chwała Mu za to, że Ci pomógł i podpowiedział co i gdzie.

płatku, będę ćwiczyć izometrię, byłam już raz w sanatorium i tam nauczyła mnie fizjoterapeutka tych ćwiczeń oraz McKenzi, które czasami wykonuję (retrakcje bez przeprostów, bo się boję sama).
Dzięki Ci płatku za wsparcie i porady, to dużo znaczy jak się jest obolałym i zlęknionym :105:

zjadłam właśnie obiadek i też nigdzie dzisiaj się nie wybieram już :bezradny:
a co wzięłaś na migrenę? szkoda, że nie mija :(

Sortuj wg