Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 wrz 2016, 22:09
Exul, zgadzam się z Caricą. Nie warto marnować konta na coś takiego, ona i tak nie zrozumie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 wrz 2016, 22:16
gdybym nie była takim tchórzem to połknęłabym dziś wszystkie tabletki naraz. te co powinnam brać, a się boję
te co tak długo stały, że aż termin poszedł. i te które wyciskam z opakowania i chowam z powrotem bo nie umiem się przemóc.
i te co mnie ratują jakośtam.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 wrz 2016, 22:17
HoyaBella, a po co? żeby sobie rozwalić wątrobę? Nie otrujesz się w ten sposób
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 wrz 2016, 22:34
ja już nie mam siły. kiedyś jak było mi źle, to jeszcze jakoś wierzyłam, że wszystko się poukłada, że jeszcze mam szansę

a teraz coraz bardziej widzę, że już jest za późno, ze ludzie już nie mają do mnie siły i że ...

matka się mnie wstydzi. wiem . bo nie mam pracy, do niczego serio do niczego się nie nadaję i nie zrobię tych studiów. jestem z wiochy. tu każdy o każdym wszystko wie. wstydzę się wyjść z domu.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 wrz 2016, 22:53
HoyaBella, wybacz, że tak na chłodno ci wyłożę, ale: a) tak jak mówi Ḍryāgan, współczesnymi lekami nie jest tak prosto się zabić na śmierć, a uszkodzić sobie trochę nerki i mózg, żeby mieć ciężej w życiu to kiepski sport; b) nie trzeba mieć studiów, żeby zacząć pracować.

A teraz w ramach pośmiejmy się z siebie: Jak kogoś poznać bliżej?

Przebieg procesu u osób normalnych

Stwierdzić, że ktoś jest fajny --> spędzić z nim czas, żeby poznać go lepiej

Przebieg procesu u mnie

Stwierdzić, że ktoś jest fajny --> wyszukać go na fb --> przekopać jego polubione strony, filmy, książki, seriale --> wybrać i ściągnąć jeden z filmów z listy --> zacząć oglądać --> wpuścić matkę --> wytłumaczyć się czemu się ogląda taki smutny film --> zrobić przerwę na "Barwy szczęścia" --> poczekać aż matka obejrzy "Ojca Mateusza" --> wpuścić kota --> skończyć oglądać film --> wysłuchać soundtracku ze łzami w oczach...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 wrz 2016, 22:56
3.10. mam niby pójść do urzędu pracy

boję się co oni tam powiedzą

ja serio nic nie umiem, wszystko mi leci z rąk i do niczego się nie nadaję

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 wrz 2016, 23:01
HoyaBella, każdy do czegoś się nadaje. Najprościej powiedzieć nic nie umiem, to nic nie będę robić

Spamowa wyspa

przez Exul 22 wrz 2016, 23:03
HoyaBella, też nic nie umiem, to sobie trolluję w internetach :D

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 wrz 2016, 23:06
Exul, ale za to chyba nie płacą jeszcze, co?

Spamowa wyspa

przez Exul 22 wrz 2016, 23:07
Ḍryāgan, ale wiesz, ja to robię dla samej idei ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 wrz 2016, 23:09
ja od dziecka słyszę, że jestem nieudana, że jestem ofermą, że nic nie umiem zrobić dobrze, że za wolno, że nie tak, że nie radzę sobie sama i DZIEWCZYNO ILE TY MASZ LAT, że wszystkich tylko wk***wiam i że powinnam to umieć. ja już serio boję się cokolwiek bo... nie chcę tej lawiny NIE UMIESZ, TY KROWO, do niczego się nie nadajesz

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 wrz 2016, 23:10
Exul, w sumie trollujesz bardzo słabo, każdy cię umie przejrzeć...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 wrz 2016, 23:13
HoyaBella, też to słyszałem od ojca od wczesnego dzieciństwa. Teraz powoli zaczynam to mieć w doopie co o mnie myśli, no i jest na szczęście daleko. Dopiero niedawno przestałem mu wierzyć i przestałem się go bać, więc rozumiem jak to jest. Tylko, że to Twoje życie i sama się musisz z tym uporać

Spamowa wyspa

przez Exul 22 wrz 2016, 23:14

"Dla skurwysynów nie mamy litości!"

Sortuj wg