Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lip 2016, 19:09
platek rozy napisał(a):Purpurowy, nie jestem tego taka pewna :time:

No wiesz... nie powinienem tego pisać, bo i tak masz ciężko w związku z całą tą sytuacją, ale gwarancji nikt nie da że to się nie wydarzy. Ale 100% pewności że się wydarzy też nie ma, więc trzeba być dobrej myśli.

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 lip 2016, 19:09
platek rozy, na urlop idę od przyszłego tygodnia. Już się doczekać nie mogę! :D

misty-eyed, platek rozy, ja bardzo rozumiem mieszkańców Kraka, szczególnie tych pracujących i dojeżdżających do pracy, bo to będzie i już jest utrudnienie dla nich. I też współczuję Płatkowi, bo jak pisze, ma spore odległości do pokonania. Inni pobrali urlopy i mądrze to zrobili, bo sezon urlopowy i organizatorzy też się z tym liczyli, że Kraków częściowo opustoszeje podczas wakacji. Jeszcze inni przesiądą się na rowery... też dobrze dla zdrowia. :D
Kraków nie po raz pierwszy organizuje taką masową imprezę i przyjazd papieża, więc ma doświadczenie.
Te dni szybko miną i wypada tylko życzyć mieszkańcom cierpliwości i bezpieczeństwa... wydarzenie minie, a zostaną wartości duchowe i finansowe.
I trzeba to przeżyć, nie ma wyjścia. :bezradny:

Purpurowy, Kraków z wielu względów został wybrany na centrum ŚDM... no trochę szkoda, że nie w Twoich okolicach :bezradny: :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lip 2016, 19:12
Purpurowy, wiem ale jednak lęk mam . :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lip 2016, 19:13
mirunia napisał(a):Purpurowy, Kraków z wielu względów został wybrany na centrum ŚDM... no trochę szkoda, że nie w Twoich okolicach :bezradny: :D

Nie martw się, mi też się oberwie z tej okazji. Ma bodajże 1500 pielgrzymów przyjechać i też mają ulice blokować. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lip 2016, 19:14
mirunia, a to juz tuz tuz ;)
Wypoczniesz troszke :) A masz jakies plany zwiazane z urlopem?
Tak ja juz bym chciala zeby bylo po tych Swiatowych Dniach Mlodizezy bo mnie najbardziej wlasnie dojazdy przerazaja. A mialam za malo urlopu bo tylko 4 dni zeby go wziac no i nie ukrywam ze jak wezme te kilka dni wolnego to wolalabym je spedzic milo a nie siedziac w domu. Mam plan na poczatek wrzesnia na kilka dni wolnego i wyjazd :mhm: :mhm:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez rolosz 19 lip 2016, 19:35
Dzień dobry lub Dobry wieczór - jak kto woli :mrgreen:

kosmostrada cóż, nasze poranki nie są zbyt wzorcowe. Ale w ciągu dnia, np. po przejażdżce rowerowej udaje Ci się trochę rozruszać i poprawić nastrój, czy nie za bardzo? W każdym razie brawo za ruch na świeżym powietrzu i podejście do sprawy. Wiem jak to jest ciągnąć nogę za nogą i się czołgać, więc dobrze Cię rozumiem. Trzymaj się!

Carica Milica, WolfMan Jestem wybitnie uskrzydlony :105: A jedncześnie nie jestem przygotowany na tak wysokie loty :shock: Jak będę awaryjnie lądować to kto zostanie moim bohaterem i mnie złapie? ;)

Carica Milica też czasem lubię pomęczyć Florence i Maszynę ;)
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez rolosz 19 lip 2016, 19:40
mirunia napisał(a):
W żadnym mieście na świecie nie ma 100% jedności wiary,
W 100% to tylko ludzie jedzą, śpią, oddychają i umierają.

mirunia Zależy jak na to spojrzeć. W krajach takich jak Arabia Saudyjskiej i Republika Malediwów prawo zabrania innego wyznania niż islam. Inne religie wyznają tylko pracownicy zagraniczni i turyści, przy czym nie mogą tego manifestować na zewnątrz (zwłaszcza na Malediwach).
Trzy tygodnie urlopu to fajna sprawa. Można przy trzech tygodniach odpocząć. Przy dwóch się nie da, bo jak się rozkręcisz, to już trzeba wracać do pracy. Zostawiłaś sobie parę dni na potem? ;)
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 lip 2016, 19:47
platek rozy, plany mówisz... pierwszy tydzień planuję ogarnąć chałupę, bo miałam przez ponad miesiąc pod blokiem remonty CO, wymiana rur, koparki, spychacze i co tylko na świecie! :shock: Więc okna mam brudne, kurz pokryty deszczami, ale świat jeszcze widzę... :mrgreen:
Resztę urlopu chcę spędzić na luzie, połazić, wyjechać za miasto z rodzinką... no coś tam jeszcze się wymyśli. W następną niedzielę mam chrzciny. Muszę połazić za jakąś kiecką, jeszcze tylko pogodę sprawdzę... oby upału nie było w ten dzień.
Ale ważne, że poranki będę miała swoje, spokojne, bez tego drylu pracowego, tylko z kubasem kawki na balkonie. :yeah:

rolosz, tak, wiem, ale to są wyjątki. ;)

A urlop najczęściej biorę na 3 tyg., bo tak jak mówisz 2tyg. to człowiek się dopiero rozkręca i już musi wracać do roboty, a w trzecim dopiero się wypoczywa i już zaczyna tęsknić za przysłowiowym kieratem. :D
Zostanie mi jeszcze trochę na jesień/zima. :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lip 2016, 20:09
rolosz, :papa: Tak, rower mnie trochę podniósł na duchu, miałam jeszcze napęd pójść na sezonowy jarmark i posnuć się wśród budek. Za to wróciłam na granicy paniki, może za dużo jak na jeden dzień? :shock:

mirunia, posnucie się rano z kawką na luziku - bezcenne... ;)

Teraz se leżem. Bo nie mogem wstać... Taką mam karuzelę i derealkę... :shock: Taka ta franca jest, ja jej dziś z kopa, to ona mi z liścia, żebym sobie nie myślała... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lip 2016, 20:11
kosmostrada napisał(a): Taka ta franca jest, ja jej dziś z kopa, to ona mi z liścia, żebym sobie nie myślała... :bezradny:

Mam z nią "pogadać"?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lip 2016, 20:13
Purpurowy, Oj przydałoby się... :lol: Dziękuję, strasznie mnie rozbawiłeś... :D , grunt to się trochę z tego wszystkiego pośmiać.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lip 2016, 20:25
Niebezpiecznie się zbliżam do wagi 80kg. :shock:

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 lip 2016, 20:28
kosmostrada, Purpurowy, :lol: :lol: :mrgreen:

A swoją drogą Kosmuniu, to żeś chyba przeholowała z tym kopem... aleś sobie trochę użyła na tym jarmarku, wizualna uczta jak nic!!!
A jak tam po rowerku, nie miałaś zawrotów? Bo ja się przymierzam na urlopie pojeździć, najpierw spróbuję po ścieżce rowerowej po lasku poćwiczyć moją równowagę i zobaczyć jak szyja się zachowa. :shock:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lip 2016, 20:31
Purpurowy, Jakaś siłka, rower, te sprawy? Wiesz z masy piękną rzeźbę da się zrobić.

Taki oto kamyczek sobie dziś nabyłam. :105: Nie spytałam sprzedawcy, jak się nazywa, bo kupując go wiedziałam. A teraz mam czarną dziurę... :shock: Zaraz sięgnę po moją książkę o minerałach i się dokopię nazwy.
Oczywiście w świetle w realu wygląda o wiele bardziej uroczo.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
S. Beckett

Sortuj wg