Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 29 mar 2016, 20:48
mirunia, mogę się zapytać, ile czasu rozkręcało Ci się esci i czy jesteś z tego leku zadowolona?

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 29 mar 2016, 20:48
Czy już po pierwszej tablecie ketrelu ścięło kogoś z nóg?
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 mar 2016, 20:53
Uduszę, wypatroszę, rozszarpię na kawałeczki mojego współlokatora. Leniwy brudas. W mieszkaniu bałagan. A najgorsza jest nieposprzątana kuweta.
w mieszkaniu są dwa koty i to nie ja jestem ich właścicielką..
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 mar 2016, 20:55
Carica Milica napisał(a):Uduszę, wypatroszę, rozszarpię na kawałeczki mojego współlokatora. Leniwy brudas. W mieszkaniu bałagan. A najgorsza jest nieposprzątana kuweta.
w mieszkaniu są dwa koty i to nie ja jestem ich właścicielką..

Jezu Chryste, aż tak nie lubisz brudasów? :shock: Teraz się będę bał przebywać na Spamowej Wyspie. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez rolosz 29 mar 2016, 20:55
Purpurowy napisał(a):Jeśli ktoś ze zgromadzonych dysponuje władzą nad czasem, to uprzejmie proszę o przyśpieszenie czasu do godziny 16:30 dnia jutrzejszego, bo już się nie mogę doczekać.

Jak ja Ci zazdroszczę - gitary i dziewcząt :mrgreen: A że zazdroszczę, to nie przyspieszę :twisted:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2016, 21:02
AtroposIsDead, :great:

mirunia, Dobrze prawisz Kochana, też mi się nie chce iść jutro do roboty, ale się rozkręcę... ;) Nieustannie trzymam kciuki za Twoje odstawianie.

Purpurowy, Do jutra to już jakoś wytrzymasz... :D I proszę o siebie dbać, w nowym życiu trzeba się prezentować. :time:

platek rozy, Ech nic ciekawego nie porobiłam, chyba że machanie mopem się liczy... ;)
A przepraszam pogadałam przez telefon o pędzelkach i farbkach i umówiłam się na wspólne malowanie z panią magister sztuki, nauczy mnie malowania akwarelą. :yeah:

Carica Milica, Za grzywę go i o ścianę... :D

Niestety jednak bierze mnie choroba, gardło boli coraz bardziej, a zwolnienia wziąć nie mogę... :silence:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 mar 2016, 21:04
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Do jutra to już jakoś wytrzymasz... :D I proszę o siebie dbać, w nowym życiu trzeba się prezentować. :time:

Nie no, teraz to już się wziąłem w garść i mimo że wciąż nie jest przyzwoicie, to i tak jest dużo lepiej niż jeszcze niedawno. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 mar 2016, 21:15
Kupiłem monitor za 319 zł a już zaraz po moim zakupie podrożał na 379 zł :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 mar 2016, 21:17
platek rozy, nie będę mówić z nazwiska, ale znam schemat, jak ktoś ma nadwagę to nununu niefajnie, a jak szczęśliwie schudnie to rak, ewentualnie szokujące zaniedbanie. :blabla:

Ja nie mam ochoty ani jeść, ani spać, ani pracować, jestem bytem oderwanym od świata materialnego.
Myśl o tym, że trzeba iść spać, żeby rano wstać i jeszcze coś zjeść przed pójściem do pracy jest bardzo stresująca.
Zresztą na nic nie mam ochoty, w sensie nie ma żadnej drobnej przyjemności, która by mi to złagodziła.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 mar 2016, 21:20
Purpurowy, jeżeli masz koty i po nich sprzątasz, to możesz wchodzić na spamować. Nie będę gryźć. ;P

kosmostrada, dziękuję za radę. Chyba wykorzystam w praktyce. :D
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 mar 2016, 21:48
rolosz, Esci wyciągnęło mnie z depresji i wyciszyło lęki. Najgorsze były początki, tak ze 3 tyg. wkręcało się i miałam trudny czas z powodu objawów ubocznych. A zaczęło działać tak gdzieś po 5-6 tyg., stopniowo było coraz lepiej, a po 2 miesiącach poczułam spokój.
To wszystko działo się stopniowo.

kosmostrada, Kosmuniu, dziękuję za kciukaski, :*** świadomość, że ktoś szczerze wspiera i pomaga, bo rozumie - jest jak balsam na skołatane serce. Trzymaj i nie puszczaj tych kciukasów.
Też jestem myślami z Tobą i Twoją akcją odstawiania! :great: Dwa dni przerwy to już coś...

Purpurowy, idź wcześniej spać, to czas szybko zleci, a jutro się "wysztafiruj legancko" i świeżutki biegaj na pobieranie nauki i muzykowanie! :great:

kosmostrada, zapomniałam, wypłucz gardło solą i wypij theraflu, trza utłuc wirusa.
Ostatnio edytowano 29 mar 2016, 21:51 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 mar 2016, 21:50
mirunia napisał(a):Purpurowy, idź wcześniej spać, to czas szybko zleci, a jutro się "wysztafiruj legancko" i świeżutki biegaj na pobieranie nauki i muzykowanie! :great:

Tak zrobię, jeszcze tylko się upewnię że wszystko ze sprzętem jest ok i będę się zwijał. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 29 mar 2016, 21:59
mirunia, dziękuję. Ja właśnie wchodzę w trzeci tydzień i faktycznie na razie dostrzegam same uboki. Ale nie zamierzam się zniechęcać. Wierzę, że ten spokój, o którym piszesz, też jest w moim zasięgu.

Spamowa wyspa

przez Siarlek 29 mar 2016, 22:03
cyklopka napisał(a):platek rozy,

Myśl o tym, że trzeba iść spać, żeby rano wstać i jeszcze coś zjeść przed pójściem do pracy jest bardzo stresująca.
Zresztą na nic nie mam ochoty, w sensie nie ma żadnej drobnej przyjemności, która by mi to złagodziła.

Ja przed dniem pracy jestem ciągle zestresowany. Chociaż w pracy nic stresującego się nie dzieje.

Zresztą... ja cały czas jestem zestresowany. Oglądam seriale na wieczór to pomaga, możesz spróbować. Teraz oglądam piratów! :pirate:

A kuwete to się sprząta!

Sortuj wg