Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 mar 2016, 22:50
takie tam, witaj.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 mar 2016, 22:52
takie tam, Nie wiem jak się nazywam, piszę na forum, żeby nie zasnąć... A ty jak? Świąteczne menu zaplanowane? :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 mar 2016, 22:57
Purpurowy napisał(a): A Purpurowy ostrzyże, cobyś się ładnie prezentował w święta. :mrgreen:
Ratunku!!!! Nieee!!!
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 mar 2016, 22:58
Ḍryāgan napisał(a):
Purpurowy napisał(a): A Purpurowy ostrzyże, cobyś się ładnie prezentował w święta. :mrgreen:
Ratunku!!!! Nieee!!!

Eeee, nie jest tak źle. ;) Paniom w przedszkolu się podobało i były pod wrażeniem że da się samemu tak równo wyciąć irokeza. :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 mar 2016, 23:01
Ḍryāgan, No wiesz, taki brak entuzjazmu dla nowego looku... :nono: Poszedłbyś po świętach do pracy z nowym fryzem, zrobiłbyś furorę . :mrgreen:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 mar 2016, 23:03
Ale ja nie chcę irokeza. Mam 35 lat i wyglądałbym niepoważnie w mojej pracy. Zaraz by mnie zaciągnęli do psychiatry, że mi znów na łeb wali
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 mar 2016, 23:06
Ḍryāgan napisał(a):Ale ja nie chcę irokeza. Mam 35 lat i wyglądałbym niepoważnie w mojej pracy. Zaraz by mnie zaciągnęli do psychiatry, że mi znów na łeb wali

Ale za to jak by się na Ciebie dziewczyny patrzyły. :mrgreen: Tak jak na mnie dzisiaj. :oops:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 mar 2016, 23:11
Purpurowy, a dziękuję bardzo. Nie potrzebuję, żeby się dziewczyny na mnie patrzyły.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 mar 2016, 23:11
Purpurowy, Opowiadaj, kto się w Ciebie wgapiał? :105:

Ḍryāgan, No niestety każde niestandardowe zachowanie w naszej sytuacji spotyka się z podejrzliwością otoczenia, ba powiem więcej - spotyka się z moją własną podejrzliwością... :D Łapię się na tym, że myślę - o kurczę, czy to nie hipomania? ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 mar 2016, 23:12
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Opowiadaj, kto się w Ciebie wgapiał? :105:

Takie panny na kursie gry na gitarze, bo dzisiaj byłem pierwszy dzień.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 mar 2016, 23:14
Wróciłam ze spaceru, zimno okropnie!!!
Chyba też wezmę coś p/bólowego na noc, by rano zabrać się do pracy?
Tak naprawdę lubię te przygotowania, chociaż nie obchodzę świąt jako takich, ale to czas wolny, na kilka dni można coś smacznego zrobić, by rodzinkę zadowolić... :lol:
Oczywiście dbam o wystrój świąteczno-wiosenny, bo niektórzy moi bliscy są wierzący, więc chcę i im zrobić przyjemność.

Oklejona plastrami, chyba zażyję po prostu aspirynę?
Zerkam na mecz, poszukuję prezentu dla Synowej na 30 urodziny i czuję dziwny luzik...z pewnością mam urlopowy nastrój mimo wszystko :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 mar 2016, 23:15
Purpurowy, I muszę takie info od Ciebie podstępnie wyciągać, nie chwalisz się na wejściu, że poszedłeś na kurs??? Aż mnie z wrażenia zatkało, niech Cię uściskam!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 mar 2016, 23:17
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, I muszę takie info od Ciebie podstępnie wyciągać, nie chwalisz się na wejściu, że poszedłeś na kurs??? Aż mnie z wrażenia zatkało, niech Cię uściskam!

A bo ja się nie lubię chwalić. ;) Ale tak sobie pomyślałem że skoro teraz mam ciut więcej pieniążków, kurs jest bardzo blisko, do tego bardzo tanio, bo gmina dopłaca to się zapiszę. :smile:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 mar 2016, 23:20
Purpurowy, e no... to teraz będziesz chłopak z gitarą i jeszcze masz image artysty, zaraz sobie jakąś laskę przygruchasz

Sortuj wg