Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach, tata, miłość, ból.


C(c)złowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

U mojego taty wykryto raka. Miał już w tym roku 3 operacje. Ostatnią we wtorek 6 dni temu. Była to operacja na płuca. Wcześniej go nic nie bolało, a teraz bardzo cierpi i go bardzo płuca bolą po operacji. Bardzo się o niego boję... moja mama już nie zyje. Czy teraz czeka na mnie kolejny cios?

 

Musiałem jakoś sobie ulżyć i adoptowałem kotka. Jest cudowny. Troche mi pomaga ale wciaz mam lęki i strach w sobie. Bardzo sie o niego boje. Czasami chciałbym żeby on nie był taki dla mnie dobry... ;( To naprawde jest dobry... i jak pomyśle że go stracę to oid razu chce mi się płakać... :cry:

 

Co mam robić? Do lekarza taty jade w srode, a do swojego lekarza jade w styczniu.

 

:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wybierz TY sie do psychologa porozmawiaj z nim o swojej sytuacji...wesprze cie pomoze przez to przebrnac na forum jest pani ekspert napisz do niej jak czujesz potrzebe i powodzenia zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli, powtarzam jeśli twój tata nie ma szans na wyjście z choroby, to trzeba się z tym pogodzić, bo ty nie możesz nic zmienić. Każdy prędzej czy później umrze i nic na to nie poradzimy. Mój wujek rok temu dowiedział się, że ma raka. Ja i moja mama odrzucałyśmy myśl, że może od nas odejść. Przez to bardziej przeżyłyśmy jego śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×