Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Aranjani 07 mar 2013, 20:54
freya napisał(a):
Mara_ napisał(a):Jutro dzień kobiet, więc liczę na pocieszne dary w postaci słodyczy :yeah:

Ja też! :mrgreen:

nie będę się wyłamywac... ja też ! :mrgreen:
Aranjani

przez Snejana 07 mar 2013, 20:56
to już jutro :o może ja też coś dostanę :yeah:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Mateusz Żabka 07 mar 2013, 20:58
zmienny Kitem jest to, co muszę im sprzedawać. I nie tylko ja zdaję sobie z tego sprawę... Oczywiście powinienem uwierzyć w skuteczność tego i owego produktu, aby osiągnąć lepsze wyniki sprzedaży, ale nie potrafię. Więc być może do wciskania/sprzedaży kitu zwyczajnie się nie nadaję. Tylko z czego ja mam k**a żyć? :roll:
"Nie można swej przeszłości wyciąć, jak wycina się nieudany kadr filmu" - Antoni Kępiński

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 07 mar 2013, 21:00
Aranjani, ja jestem z tych nieufnych, takich promocji gdzie kazdy ma cudowny produkt jest od groma i ludzie podchodza z dystansem, jeszcze, zeby grzeczni byli, ale dzwoni mi babka, ze ma jakas oferte, ja mowie nie dziekuje, a ona: "a nawet nie uslyszal pan oferty" - z pretensja, no krew mnie zalala, bedzie mnie zmuszac do wysluchiwania reklamy, decydowac za mnie gdzie ulokuje swoj czas i uwage, z pozycji, ze jej sie to nalezy, moj czas i moja uwaga jej sie nalezy, by mogla nia sie poslugiwac do swoich celow????
zbesztalem i sie rozlaczylem. :D

ale degustacje zawsze lubilem :D

Mateusz Zabka, tez bym sie do tego nie nadawal, masz niewdzieczna robote, ale trudno miec pretensje do ludzi, ze nie daja sobie wcisnac kitu. Z robota ciezko, nie wiem jak w Twoim rejonie.
zmienny

przez Aranjani 07 mar 2013, 21:05
zmienny, rozumiem doskonale. Ale miałam okazję poznać ten biznes z drugiej strony. Wiem jak to jest stać w aptece na promocji i jak to jest dzwonić do ludzi. Uwierz mi że ona ma obowiązek przedstawić Ci oferte. Jest rozliczana z tzw talktime'u z ilości nawiązanych połączeń i ze sprzedanych ofert. To ciężka praca i też trzeba ją uszanować. Ona nie może po Twoich słowach "nie dziekuje" powiedzieć "ok, to do usłyszenia" bo albo jej polecą po pensji albo po dwóch takich razach wywalą z roboty
Aranjani

przez Michuj 07 mar 2013, 21:11
Mateusz Żabka, też pracuję w handlu. Na szczęscie nie mam takich produktów. Poukładani klienci już sami dzwonią. Nie uważam tej roboty za nie wdzięczną.
Loża szyderców

przez zmienny 07 mar 2013, 21:12
nie wiedzialem tego, myslalem, ze nie jest podsluchiwana, ale zbesztalem w sensie, ze 'nie wysluchalem bo nie musze' podobnym tonem co ona, nie to, ze ja obrazalem takiego czegos nie bylo.

wiec to wina pracodawcow, powinien byc slogan i jak klient chce to podejdzie, a nie ze jest zaczepiany, te wytyczne sa absurdalne.
ah ten kapitalizm krwiozerczy. :?
zmienny

przez Arhol 07 mar 2013, 21:15
Mi tam zawsze żal telemarketerów itp,zazwyczaj ludzie ich z*ebią jak psów, jakby byli winni że mają taką a nie inną robotę,a jest to podłe, gdy każdy patrzy na ciebie jak na jakieś "gówno-naciągacza" i z pretensją w głosie dre pysk albo komentuje...to też są ludzie,można choć wysłuchać...i odmówić,to nic nie kosztuje.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Aranjani 07 mar 2013, 21:22
zmienny, tak dokładnie jest. Wystarczy np że przeinaczysz nazwę oferty i np 50zł idzie się jebać***. Rozmowy są nagrywane i przesłuchiwane. Nie masz np 40 min talktime na godzine (bo np Ci nikt nie odbiera albo własnie nie wysłuchuje) i pracujesz tą godzine za darmo
Aranjani

przez zmienny 07 mar 2013, 21:22
Saiga, mozna tez nie wysluchac tylko od razu zgodnie z prawda powiedziec, ze sie nie jest zainteresowanym i to nie jest niegrzeczne, jak wtedy oni zaczynaja pretensje miec, to wtedy juz nie jest ok.

Aranjani, ten talktime, nie wiem czy to to samo co mysle, ale
jak bedzie mi sie nudzilo, to pogadam jak zadzwoni, bede zadawal pytania ze swiata telefonow komorkowych, rankingi androidow i takie tam, bo w tym akurat jestem do tylu i skorzystaja dwie strony.
Ona zapelni talktime, ja sie czegos dowiem.
Ostatnio edytowano 07 mar 2013, 21:27 przez zmienny, łącznie edytowano 1 raz
zmienny

przez Michuj 07 mar 2013, 21:25
TO gdybym taką gimnastykę dzień w dzień miał robić :hide: Ja bazuję na stałych klientach i poukładanym terenie. Ale to trochę inna robota.
Loża szyderców

przez omeeena 07 mar 2013, 21:26
Mara_, a ja na bukiet tulipanów z Lidla za 5,99 ;)
Tylko musiałabym se sama zakupić :x
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez Arhol 07 mar 2013, 21:29
Stwierdziłem że jutro nie zeklne ani razu koleżanek w robocie :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez omeeena 07 mar 2013, 21:32
Mateusz Żabka, to trzeba mieć siłę "przekazu".
Miałam znajomego, który modne onegdaj garnki zachwalał. Byłam z nim na kilku prezentacjach. To, co robił, chwiało nawet moim trzeźwym umysłem i wprowadzało niepewność w moją dotychczasową wiedzę...
Potrafił np. babę przekonać, że na durszlaku można kisiel ugotować!
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Sortuj wg