Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przyjazn czy tez nie?


Friends

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie rok temu poznałem osobe na pewnym czacie zagranicznym. Pozniej zaczalismy pisac na msn. Wszystko było ok dopoki nie dodałem go na swoj profil. Rozmawialismy na msn i sie pytał kiedy przyjade do jego kraju. Umiesczałem rózne komentarze na jego profili ale nigdy mi na nie odpowiedzial. Swoim znajomym ze swojego profilu zawsze cos pisal tylko na moim nic. Tych komentarzy moich nie usuwal wtedy. Raz albo dwa razy w ciagu roku umiescil cos na moim profilu jedno to byly zyczenia. A w zeszłym miesiacu napisałem do niego ze jesli bym do niego pojechał to gdzie bym mieszkał napisał ze w jego domu. Kiedys umiescilem na jego profilu tekst z internetu ktory usunał, zapytalem sie czemu usunał napisal tak "a co pomysla moi znajomi, przeciez oni to czytaja" A kilka dni temu tez umiescilem na jego profilu filmik z zyczeniami swiatecznymi ktore pozniej usunał, zyczen swoich znajomych nie usunał wczoraj rowniez umiescilem na jego profilu zyczenia tez je usunał. Wiec zapytałem sie jego dlaczego usunał moj filmik i moje zyczenia to napisal ze zapelnia duzo jego "wall". Nie moge zrozumiec dlaczego mnie tak traktuje przeciez nic mu nie zrobiłem. Zapytałem sie tez co ja mu zrobilem napisal mi tak "nie jest tak intensywnie" , "jestesmy dobrymi przyjaciolmi" Teraz juz nie wiem co mam robic, chciałem jechac do niego ale w tym momencie juz raczej nie zrobie tego po tym jak mnie ostatnio potraktowal.

Prosze mi powiedziec co mam teraz zrobic nie chcialbym sie z nim klocic bo wiem czym to sie skonczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×