kilka zdan

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

kilka zdan

przez anies28 08 maja 2006, 08:49
chciałam sie z wami podzielic a własciwie opowiedziec o kilku sytuacjach dotyczących mnie i mojej rodziny.....tak sie jakos dziwnie sklada ze u nas zawsze cos cie działo kilka lat temu ojciec miał wypadek samochodowy cały w gipsie uszkodzone kregi szyjne, pozniej mój brat krwiaki w glowie tez nieciekawie nie mineło moze 2 lata mj ojciec spadł z dachu moja mam zapalenie zył i tylko ja jokos wieszym poturbowaniom nie uległam....ale do czego zmierzam odkąd pamiętam widze braz mojej mamy poprostu przy łózku przed obrazem na klęczkach z rózancem w reku...i wiecie co ona nam to wszystko wymodliła to ze jest dobrze ...ze te wszystkie łaski ....siedze tu przed kompem i widze jak znów tam w pokoju kleczy ......i czuje sie taka mała takim robakiem...przedwczoraj ojciec znow wyszedł ze szpitala zabieg miał tylko ale to głowa mogło byc róznie....zyje ma sie swietnie....mówcie co chcecie...ja wiem ze sila modlitwy jest ogromna...pozdrawiam aga

[ Dodano: Pon Maj 08, 2006 9:00 am ]
przepraszam ze to takie chaotyczne ale czasem ciezko w slowach wyrazic to co sie czuje
"Nikt nie zdobywa oświecenia poprzez wyobrażenie sobie świetlanych kształtów, ale poprzez uświadomienie sobie ciemności".

przez reirei 09 maja 2006, 00:31
anies28 napisał(a):ja wiem ze sila modlitwy jest ogromna
Mylisz się agnes... siła modlitwy jest przeogromna :) Pozdrowienia dla Ciebie i całej rodzinki :!:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez anies28 09 maja 2006, 07:45
dzieki :):)....wzajemnie.....i nie czepiaj sie zółwi bo są bardzo sympatyczne hehe:).....poza tym wole sie posmaiac to mi poprostu wyjdzie na zdrowie... :D :D :D
"Nikt nie zdobywa oświecenia poprzez wyobrażenie sobie świetlanych kształtów, ale poprzez uświadomienie sobie ciemności".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez reirei 09 maja 2006, 10:52
nie no właśnie o tym pisałem ;). Żółwie`re great, jak sama nazwa wskazuje :lol: :lol: Zastanawiam się czego skrótem mogłoby być Ż.Ó.Ł.W. ... bo chyba niczego 8)
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez anies28 09 maja 2006, 11:39
dobra dajmy spokój zółwiom:).....a ja na serio lubie tą kapele no i co :):):)....a ze sobie chłopcy nazwe wymyslili:):)no cóz.pozdro

Sortuj wg