Wyjście raz na zawsze

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Wyjście raz na zawsze

przez Gombler 23 cze 2013, 22:57
Zastanawiam się czy udało się komuś "wyjść" z jego problemu raz na zawsze, czy co jakiś czas upadacie i zaczynacie walkę od początku.

Wyjście raz na zawsze

przez darioK 26 cze 2013, 09:03
Ja wychodzę i przez jakiś czas wszystko jest dobrze, czuję się normalnie, mam ataki paniki raz w miesiącu. Niestety pod wpływem niesprzyjających okoliczności życiowych wszystko odżywa i muszę zacząć pracę od nowa. Z tym, że za każdym razem łątwiej, bo się jest o doświadczenie mądrzejszym i wiedząc, że da się z tego wyjść i z czym się walczy - łatwiej się za to zabrać.

Wyjście raz na zawsze

przez majkel57 26 cze 2013, 14:03
Kiedyś czytałem blog kolesia, który przechodził przez hardkorową nerwicę i twierdzi, że jest już wyleczony (i nie, nie sprzedaje żadnej książki :P ), ale nigdy nie przewidzisz czy nagle się nie stanie coś, co rozłoży cię na łopatki a potem jeszcze kopnie... a wtedy psychika podatna znó siada.
- You scared?
- You suicidal?
- Only in the morning.
Ocean's Eleven

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wyjście raz na zawsze

przez mała-mi 12 lip 2013, 10:18
Czy da się? Hmm trudne pytanie, w sumie to chciałabym żeby tak było. Leczyłam się przez dłuższy czas w klinice inventiva. Od kiedy skończyłam leczenie nie mam nawrotów, ale różnie to może być... na razie jestem dobrej myśli.

Wyjście raz na zawsze

przez ladywind 12 lip 2013, 12:23
majkel57 napisał(a):Kiedyś czytałem blog kolesia, który przechodził przez hardkorową nerwicę i twierdzi, że jest już wyleczony (i nie, nie sprzedaje żadnej książki :P ), ale nigdy nie przewidzisz czy nagle się nie stanie coś, co rozłoży cię na łopatki a potem jeszcze kopnie... a wtedy psychika podatna znó siada.

Tak niestety nerwica lubi wracać przy różnych naszych zawirowaniach życiowych, jednak za każdym razem jesteśmy mądrzejsi o doświadczenie jakie nabywamy walcząc z nią.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wyjście raz na zawsze

przez kamysto 13 sie 2013, 01:27
Ja ze swoimi problemami, czy to psychicznymi czy związanymi z uzależnieniami (to się przeplata u mnie) borykałem się przez wiele wiele lat. Od momentu zrozumienia, że mam rzeczywiście problemy minęło jakieś 4 lata, że mogę powiedzieć, że jest ok.
Jakiś czas temu zdiagnozowano mi schizofrenie, ale czuje się dobrze. A to mój blog

Sortuj wg