Lek na alkoholizm

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Lek na alkoholizm

przez rredbull 25 lut 2013, 08:55
bellabella, Dobrze mówisz. Podaj linki do tych stron zagranicznych proszę?

-- 25 lut 2013, 08:07 --

Kalebx3 napisał(a):Rredbull,
Nie rozumiesz?
Skoro tak, spróbuję Ci nakreślić - rozjaśnić co TO OZNACZA.
Wszystko już i tak zostało powiedziane przez mojego Pana i Boga ,Zbawiciela świata Jezusa Chrysusa:
Ewangelia według Św. Mateusza 6.2-18
Każdego prawdziwego Chrześcijanina powinny cechować te TRZY Rzeczy. Powinien je szczerze i z sercem praktykować . Bez nich jego pobożność jest bardzo wątpliwa.I nawet jak brakuje jednej z tych Rzeczy w jego Miłości do Boga to " idziesz do przodu" ale wolniej ,ale kulejąc.
Nie wiem , czy jesteś osoba wierzącą ,dlatego to co mówię możesz odbierać jako wczorajsze bajki.
Dla mnie jednak to MERITUM.
Wiesz dlaczego dzisiaj Chrześcijaństwo jest słabe ,nie dzieją się Cuda ( jak za początków Chrześcijaństwa) , bo choć wiele się modlimy to mało pościmy,nie potrafimy sie podzielić ,a tylko grabimy do siebie.
Mi dane było poznać doświadczyć Potęgę Modlitwy , Postu i Jałmużny.
Ale to inna , osobna sprawa , nie na ten Dział . Nie będziemy robić tu Off- topu , bo nas jeszcze Moderatorzy pogonią.
Ode mnie to tyle .
A Ty i moje pytania?
Poddajesz się? Masz prawo.
Pozdrawiam.

Ludzi którzy w materii uzależnień wypowiadają się inaczej niż większość możesz na palcach policzyć.
Nie mam zamiaru spierać się nawet konstruktywnie z armią nawiedzonych.
A tobie musi wystarczyć to co wiesz. Wszystko na ten temat.

Lek na alkoholizm

przez bellabella 25 lut 2013, 13:08
Nie mogę wypisać wszystkie linki stron które odwiedziłam, wystarczy wpisać hasło w gugla - np pierwsze z brzegu http://www.peele.net/lib/harvmed.php

Lek na alkoholizm

przez kaja123 25 lut 2013, 14:29
bellabella napisał(a): Po drugie, nie bluźnij mi tu o chęciach mojego brata bo mnie mocno wkurwiasz, nie masz o tym pojęcia. .

Wypowiedź nie była skierowana do Ciebie to po pierwsze a po drugie mam głęboko w dupie że cie wkurwiłam. To tyle w tym temacie :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lek na alkoholizm

przez Kalebx3 25 lut 2013, 14:43
Rredbull napisał/a:
A tobie musi wystarczyć to co wiesz. Wszystko na ten temat.

I starcza ,,, a na tyle wystarcza ,że daję rade NIE PIĆ. I to są moje OWOCE, po których poznaję , czy DROGA mojej trzeźwości jest dobra , prawdziwa i skuteczna , czy tez inna ,"bezproduktywna".
Masz racje , nie spieraj się . Po co z nawiedzonymi masz sobie strzępić język.
Wszystko na Temat.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Lek na alkoholizm

przez rredbull 25 lut 2013, 15:50
kaja123, Kaja ale dajesz po oczach , można powiedzieć że bijesz po oczach.

Lek na alkoholizm

przez Badziak 14 gru 2013, 18:51
Odkryto gen alkoholizmu. Na razie u myszy, ale uczeni są zdania, że uzależnienie od alkoholu u niektórych ludzi też ma podłoże genetyczne. Kiedy gen jest "zepsuty", łatwo wpaść w nałóg. Genetycznie zmodyfikowane gryzonie robiły wszystko, byle tylko zdobyć alkohol. Z czasem były bezustannie pijane.
Normalne laboratoryjne myszy nie interesują się alkoholem i piją go bardzo mało lub wcale, kiedy mają wybór między wodą a napojem z domieszką procentów. Jednak, gdy gryzoniom zmodyfikowano gen Gabrb1, dosłownie rzuciły się na "flaszkę". Wolały pić alkohol niż wodę - aż 85 proc. ich dziennego spożycia płynów stanowiły drinki o mocy wina. Zwierzęta tak się uzależniły, że wykonywały każdą, coraz trudniejszą prace, którą stawiali przed nimi naukowcy, byle tylko zdobyć alkohol. Z czasem były bezustannie pijane.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/narkopolacy/1,100609 ... z2nT7zW2ka
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Lek na alkoholizm

przez coma 14 gru 2013, 19:17
Badziak, jesteśmy w takim razie w domu :mrgreen: czy to, że mamy popsuty jakiś gen jest usprawiedliwieniem naszego alkoholizmu? mam popsuty gen, to proste, piję i koniec, jestem chora przecież... jak będzie wyglądało leczenie w świetle tego typu informacji? i czy leczenie alkoholizmu w ogóle ma jakiś sens? :bezradny:
coma

Lek na alkoholizm

przez Kalebx3 14 gru 2013, 20:48
Żebym miał tylko i wyłącznie zje+bany gen alkoholizmu to zesrał bym w tej chwili ze szczęścia . U mnie zje+bana jest cała plejada genów i nie liczyłby raczej na szybkie wymysleniu leku na to . Inna sprawa myszy to nie ludzie , i chyba więcej u nas czynników wchodzi w grę w wywołaniu choroby. Ciekawe jaki gen jest odpowiedzialny u myszy za palenie trawy , albo łykanie tramali ? W czy w ogóle szare futerka mogłyby polubić takie harce ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg