Mężczyzni-Uzależnienie od kontaktu z nimi, nowych znajomości

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Venadeta 06 kwi 2011, 18:27
Witajcie!
Już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem napisania tutaj na forum.
Problem mój ciągnie się od jakiegoś czasu, od kilku lat z różnym natężeniem..
Jestem uzależniona od kontaktu z mężczyznami, od rozmow, poznawania ciągle nowych osób..
Właściwie skupiam się na nowych czatowych znajomościach, internetowych, bo tak jest łatwiej..ale niesttey nic w większości z nich nie wychodzi.
Jestem zmęczona tą ciągłą potrzebą i pragnieniem mężczyzny, wiecznym myśleniem, samotnością i wahaniami nastroju, gdy żadnego rokującego, bądż nie nie ma w pobliżu.
Szczerze mówiąc nie wiem jak sobie z tym poradzić i jak zmienić swoje podejście.
Może Wy podpowiecie mi co mam zrobić, by było dobrze..?

Pozdrawiam Venadeta

przez Canis 06 kwi 2011, 19:00
Określ, jaki facet Ci jest potrzebny, i go znajdź i się z nim spotkaj. Ale też myśl realistycznie: jeśli szukasz ideału, to możesz go nie znaleźć przez 30 lat albo nigdy, mimo intensywnych poszukiwań. Także zastanów się, czy nie masz za wysokich oczekiwań. W końcu facet to tylko facet.

Swoją drogą, samo uzależnienie od rozmów z płcią przeciwną nie wydaje się być złe...

przez Venadeta 06 kwi 2011, 19:14
Canis napisał(a):Określ, jaki facet Ci jest potrzebny, i go znajdź i się z nim spotkaj. Ale też myśl realistycznie: jeśli szukasz ideału, to możesz go nie znaleźć przez 30 lat albo nigdy, mimo intensywnych poszukiwań. Także zastanów się, czy nie masz za wysokich oczekiwań. W końcu facet to tylko facet.

Swoją drogą, samo uzależnienie od rozmów z płcią przeciwną nie wydaje się być złe...

To nie jest takie łatwe znależć kogoś kto będzie mi odpowiadał..
Szukam od dawna i nic z tego nie wychodzi..pojawiło się kilku, ale nic z tego nie wyszło.
Wiem, że ten mój problem może wydawać się wyimaginowany, ale mam z tego tytułu dużo problemów emocjonalnych.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedż!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agorek 06 kwi 2011, 22:11
no coz moze obniz oczekiwania, bo nie ma idealow sa ludize z ktorych wadami da sie zyc, a po 30 to juz wogole lipa albo jacys z odzysku albo cos z nimi nie tak.

przez FARIDAALGHURAIR 09 gru 2012, 01:49
Ja mam takie same uzależnienie.. :papa: !!!!
KIEDY ŻYCIE DAJE CI W TWARZ UŚMIECHNIJ SIĘ
I Z POLITOWANIEM POWIEDZ : BIJESZ JAK CIOTA..!!

Sortuj wg