Hazard

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Hazard

przez Michuj 04 lut 2011, 20:39
W tym przypadku czas działa na korzyść. Każdy tydzień abstynencji, myślowo mnie oddala od tego piekła.
Michuj

Hazard

przez Michuj 04 lut 2011, 20:44
Heh. Najlepsze jest to, że w nałogowym hazardzie nie chodzi o pieniądze. To tylko niezbędny środek, żeby uprawiać swój nałóg.
Michuj

Hazard

przez Michuj 04 lut 2011, 21:02
Tego ''uruchomienia'' można uniknąć. Odkładając je w czasie, w nieskończoność. Tylko tak można wyjść z tego bagna. Nie gram dzisiaj, nie gram jutro i mam nadzieję, że pojutrze nie będę. I tak w kółko ;)
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hazard

przez Zenonek 04 lut 2011, 21:26
Gracie w toto lotka ?

To ja tyz sie przyznam zem byl uzalezniony troche od lotto.

Zaczelo sie w 2003 roku. I tak pomiedzy wrzesniem 2003 a majem 2005 przelotalem gdzies realnie liczac okolo 15-20 tys zl.

Glownie na duzego. 20 % nakladow poszlo na Expresa.

Efekty ?? Szokujaco marne. Z moich znajomych jestem najwiekszym pechowcem jezeli chodzi o Duzego.

Trafilem przez tamten okres RAZ "4" = 140 zl i pewnie gdzies powyzej 20 "3".

Do tego kilkanascie "3" w Expresa. Tu przynajmniej czasami bylo po 40 zl za trojke.

Potem znowu gralem 2007-2010.

Znowu raz "4" = 110 zl i kilkanascie trojek w duzego. Tyle, ze gralem za znacznie mniejsze pieniadze. Okolo 5-10 zl od losowania. Wczesniej przynajmniej 20-40 zl na losowanie.

Za to w wakacje 2010 trafilem dwa razy 7 na 10 w multi, co oznacza 2x 140 zl.

Reasumujac do duzego mam kurewskiego niefarta.

Moi kumple grajac 10 zl za losowanie (jak byl po 1,25) potrafili trafiac kilka "4" w ciagu pol roku.

A Wy jak tam wygraliscie kiedys cos w lotto czy inne zaklady ??

Hazard

przez Michuj 04 lut 2011, 21:30
Tu nie chodzi o kasę i o systemy. Tylko o emocje jakie towarzyszą grze. To uzależnia.
Michuj

Hazard

przez Thazek 04 lut 2011, 21:35
Dokładnie...
wrzuciłem kiedyś ostatnią piątkę :lol: :lol:
i wygrałem 150zł posypało się drobnymi i z pełną kieszenią pojechałem do domu! :P
autentycznie to była moja ostatnia piątka a do wypłaty był tydzień i udało się przeżyć ;)
Thazek

Hazard

przez Michuj 04 lut 2011, 21:39
U mnie się zaczeło od niwinnej zabawy w wieku gdzieś 17-18 lat. Nigdy nie dostawałem za wiele kasy od rodziców, więc zdarzyło się kilka razy wrzucić po 2 zł w automat i wyciągnąc 50-100 zł. Wtedy było na jakąś popijawkę. Później to szły kwoty. I siedzenie od rana do wieczora w salonach. Masakra.
Michuj

Hazard

przez Thazek 04 lut 2011, 21:41
Michuj, To na prawdę uzależnia...
przed pracą siedziałem jak szedłem na drugą zmianę i przed nocką!
jak wychodziłem po pierwszej zmianie też siedziałem na wysokim krzesełku!
do tego paczka fajek, mała pepsi ;) bo alkoholu nie piję poza tym autem wpadałem zawsze!
i jazda!
Stawka raz większa raz mniejsza... :8):
Thazek

Hazard

przez Zenonek 04 lut 2011, 21:44
Marek to i tak wygrales duuzo wiecej niz ja...

Sam powiedz, ze jak na wklady takie powinienem miec co najmniej kilka "4"...

O zesz /cenzura/, zeby tak wygrac kiedys powyzej 5 mln zl.

Z depresji duzo by nie zostalo.

Tylko forsa na konto. Miesiecznie z 5 baniek mozna miec okolo 40 tys odsetek ! Z 10 baniek okolo 80-90 tys.

Zycie jak bajka, fury, imprezy, hotele, wyjazdy, zwiedzanie itp itd

A znacie kogos co wygral w jakas gre naprawde duzo ? Tak powyzej 5000 zl ?

Ojciec mojego kumpla trafil na systemie "11" (to byla 11 jednak) w duzego "5". Z mnoznikami bylo ponad 20 tys.

Hazard

przez Michuj 04 lut 2011, 22:39
Ja kiedyś wygrałem ponad 6000. Ale co z tego jak poszło w peezdoo następnego dnia...
Michuj

Hazard

przez Zenonek 05 lut 2011, 10:37
No ale przynajmniej miales niezla wygrana ^^.

Ja w 2005 puscilem raz 2000 zakladow w Expressa i trafilem ledwie kilkanascie trojek.

Drugi raz poszlo tez w 2005, 500 zakladow w duzego i tez pare trojek.

Raz to byl motyw. 200 zakladow w duzego i nie trafilem ani jednej trojki, po prostu NIC nie bylo. A prawdopodobienstwo trafienia trojki to 1 : 57.

Ciekawe czy te systemy w Multi na male, ale jednak dochody dzialaja...Mowi sie, ze mozna wyciagac pare stow miesiecznie, odpowiednio grajac na dwojkami i trojkami.

Hazard

przez Zenonek 05 lut 2011, 13:50
Znaczy mowisz o systemie 12 ? Maksymalny system to dwonastka i w Expresie i w Duzym.

Hazard

przez Michuj 05 lut 2011, 14:21
Tylko Panowie. Jeśli bylibyście nałogowymi hazardzistami, to byście wynieśli z domu wszystko co jest warte więcej niż 5 zł. U mnie auto poszło się jebać, elektronika, telefony itd... Jedynie co udało mi się laptopa uchować.
Ja miałem nawet takie zajawki, że łupiąc na automacie, wiedziałem że nic nie wyciągne. Mimo tego ''coś'' kazało mi wszystko wsadzić co mam. Pewnie u was w totka było by ponownie. Wiecie, że nie wygracie ale musicie grać. Cieszcie się, że nie doszliście do tego etapu co ja.
Michuj

Hazard

przez Michuj 05 lut 2011, 14:25
Napewno bywały jakieś przerwy, np. kilku dniowe. Wtedy co czułeś?
Michuj

Sortuj wg