Życie z mężem tyranem i jego mamusią

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 08 paź 2014, 15:21
essprit, :uklon: nic dodac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmęczona_wszystkim 08 paź 2014, 16:51
diuna1974, ogarniasz tyle rzeczy, to dlaczego nie zrobisz porządku z takim typem? Po pierwsze, dlaczego go nie zwolnisz, jak to napisał ktoś wczesniej? Po drugie, czemu pozwalasz teściowej na pieprzenie takich bzdur? Ręce opadają, jak ktos mówi, że trzeba aroganta i kata akceptować, bo on już taki jest. Takiej teściowej poradziłabym, ze skoro taki już jest, to niech go sobie weźmie z powrotem, znosi jego humorki i skacze koło niego. W końcu tak go wychowała. Po trzecie, czyje jest mieszkanie? Od kiedy to mieszkanie ma opuszczac osoba prześladowana? A on będzie pierdział w krzesło w Twoim mieszkaniu i jeszcze sobie znajdzie po pewnym czasie pocieszycielkę, bo taki biedny, żona go rzuciła. Po czwarte, czemu pozwalasz obrazac dzieci i gości. Jakbym zrobila imprezę, a ktoś by się zaczął tak zachowywac, to bym zwrócila uwagę, albo sama mu powiedziala do słuchu przy gościach. Dlaczego tego nie zrobisz? Dlaczego nie pozwolisz ludziom zobaczyć, jaki jest? Może wtedy staną również po Twojej stronie? Takie typy złosliwie komentujące innych nie zasługują na żadne ulgi i zrozumienie. Potrafi się tak zachowywać? Do mamusi, niech sobie poszuka nowej pracy, bo nie nadaje się najwidoczniej ani na ojca, ani na męża. Może co najwyżej na rozpieszczonego syna.

przez agusiaww 17 paź 2014, 20:55
Tez z takim byłam dzieki Bogu sie pozbyłam.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 07 lis 2014, 10:35
Witam Cię diuna1974 też żyję z potworem i też jestem mamą małej dziewczynki. Mój tyran też ma problemy z głową. Czeka mnie to samo co Ciebie, nie wiem co trudniejsze psychiczna strona tego koszmaru czy sądy itd. Ale musimy sobie poradzić. I poradzimy! Ja mam tylko pod względem finansowym trochę gorszą sytuację bo nie mam pracy,:( . Ale doszłam do wniosku że i tak nie daje mi pieniędzy a rachunki mam, sama płacę z ostatniego grosza jaki mam często jest wybór czy to czy tamto, bo na dwie rzeczy mnie nie stać :(. Rozumiem Cię doskonale ja też jestem ciągle nie idealna baaa okropna gruba chodź w lustrze widzę co innego. Szkoda Naszych dzieci !!! dość już one i my zasługujemy na szczęcie wsparcie przyjaźń i miłość.
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg