Chyba potrzebuje pomocy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Chyba potrzebuje pomocy

przez Candy14 23 maja 2014, 22:01
A z drugiej strony myśle,że przecież nic sie nie stało a ja szukam dziury w całym.

Moim zdaniem szukasz dziury w calym.. incydent mial miejsce rok temu to raz... nic sie w sumie nie stalo to dwa. Byliscie na poczatku zwiazku
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Chyba potrzebuje pomocy

przez karmelitkaa 23 maja 2014, 22:14
Candy14 napisał(a):
A z drugiej strony myśle,że przecież nic sie nie stało a ja szukam dziury w całym.

Moim zdaniem szukasz dziury w calym.. incydent mial miejsce rok temu to raz... nic sie w sumie nie stalo to dwa. Byliscie na poczatku zwiazku

Dzięki za wypowiedzi :)

Chyba potrzebuje pomocy

przez ekspert_abcZdrowie 26 maja 2014, 12:01
karmelitkaa, popracuj przede wszystkim nad poczuciem własnej wartości. Jestem pewna, że gdybyś bardziej uwierzyła w siebie, była pewniejsza siebie, potrafiła siebie docenić, nie byłabyś aż tak "przewrażliwiona" i nie martwiła się potencjalnym flirtem Twojego chłopaka z inną dziewczyną. Kontakty Twojego chłopaka z innymi dziewczynami nie jawiłyby Ci się jako potencjalne zagrożenie dla Waszego związku. Zgadzam się w 100% z Candy14 - jeżeli Twój partner Cię nie zaniedbuje, jesteście ze sobą szczęśliwi, to naprawdę nie ma nic złego w tym, że spotka się od czasu do czasu z inną kobietą, umówi na jakąś rozmowę czy piwo. Nie możesz go trzymać na smyczy, on ma prawo do kontaktów z innymi ludźmi ;) Doceń Wasz związek i to, że ze sobą jesteście, zamiast szukać problemów. Pozdrawiam!
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Chyba potrzebuje pomocy

przez karmelitkaa 27 maja 2014, 23:24
ekspert_abcZdrowie napisał(a):karmelitkaa, popracuj przede wszystkim nad poczuciem własnej wartości. Jestem pewna, że gdybyś bardziej uwierzyła w siebie, była pewniejsza siebie, potrafiła siebie docenić, nie byłabyś aż tak "przewrażliwiona" i nie martwiła się potencjalnym flirtem Twojego chłopaka z inną dziewczyną. Kontakty Twojego chłopaka z innymi dziewczynami nie jawiłyby Ci się jako potencjalne zagrożenie dla Waszego związku. Zgadzam się w 100% z Candy14 - jeżeli Twój partner Cię nie zaniedbuje, jesteście ze sobą szczęśliwi, to naprawdę nie ma nic złego w tym, że spotka się od czasu do czasu z inną kobietą, umówi na jakąś rozmowę czy piwo. Nie możesz go trzymać na smyczy, on ma prawo do kontaktów z innymi ludźmi ;) Doceń Wasz związek i to, że ze sobą jesteście, zamiast szukać problemów. Pozdrawiam!

Popracuje nad poczuciem własnej wartości, chce się stać pewną siebie kobietą, ale czy mogłaby Pani podpowiedzieć mi w jaki sposób mam zacząć?
Jakieś wskazówki?
Oczywiście,że ma prawo na kontakty z innymi, niczgo takiego mu nie zabraniam :)

Dziękuje za odpowiedzi :)

Chyba potrzebuje pomocy

przez Inga_beta 28 maja 2014, 09:08
popracuj przede wszystkim nad poczuciem własnej wartości.

Pełno jest rad tego typu tylko nikt nie mówi jak pracować.
Przecież nie ma gotowych i prostych metod do samodzielnej pracy nad podniesieniem samooceny. A rady tego typu- powtarzaj sobie że siebie kochasz- których też jest pełno, nie zdają egzaminu.

Chyba potrzebuje pomocy

przez ekspert_abcZdrowie 29 maja 2014, 14:37
Popracuje nad poczuciem własnej wartości, chce się stać pewną siebie kobietą, ale czy mogłaby Pani podpowiedzieć mi w jaki sposób mam zacząć?
Jakieś wskazówki?

karmelitkaa, spróbuj zacząć od ćwiczeń (osobista mapa, analiza siebie, moje zalety i mocne strony itp.) na wzmocnienie samooceny, które znajdziesz w tym artykule: http://portal.abczdrowie.pl/jak-podnies ... j-wartosci. To tylko początek pracy nad sobą, ale warto od czegoś zacząć ;) Życzę powodzenia!
Psycholog

Sortuj wg