czy ilość partnerów ma znaczenie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 03 kwi 2014, 00:45
Naprawde może być komuś obojętne, czy partner miał przed wami 0,1 czy 20 partnerów? Czy były to szybkie numerki czy próby stworzenia jakiejś poważnej relacji?

A czemu nie? MNie jest obojetne ile moj partner mial kobiet przede mna. Liczy sie to jaki jest dla mnie i jaki ze mna tworzy zwiazek. On na szczescie ma takie samo podejscie wiec nie musze mu sie tlumaczyc co wiecej wspolnie kumplujemy sie z jego ktoras tam byla dziewczyna a on z moim ktoryms tam bylym kochankiem bo to swietni ludzie tyle ze nie miliemy ochoty przezyc z nimi zycia.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 03 kwi 2014, 00:51
Candy14 napisał(a):
Naprawde może być komuś obojętne, czy partner miał przed wami 0,1 czy 20 partnerów? Czy były to szybkie numerki czy próby stworzenia jakiejś poważnej relacji?

A czemu nie? MNie jest obojetne ile moj partner mial kobiet przede mna. Liczy sie to jaki jest dla mnie i jaki ze mna tworzy zwiazek. On na szczescie ma takie samo podejscie wiec nie musze mu sie tlumaczyc co wiecej wspolnie kumplujemy sie z jego ktoras tam byla dziewczyna a on z moim ktoryms tam bylym kochankiem bo to swietni ludzie tyle ze nie miliemy ochoty przezyc z nimi zycia.
aż się nie chce wierzyć, blisko do ideału..
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez carmen.s 03 kwi 2014, 01:12
Candy14, kumplowanie sie jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo w różnych okolicznościach ludzie się rozstają. Ale brak wiedzy na ten temat? Nie chciałabym być z facetem, który np. "nie przepuszczał okazji" ani z takim, z który wdawał się w chore relacje, ani z rozwodnikiem po długim stażu małżeństwa. A już na pewno z facetem, który nie powiedział mi o takim bagażu. To tak jakby ktoś zataił pół swojego życia, swoją osobowość.
Są np. sytuacje gdzie związek agresywny, nawet zakończony, skutkuje lękami i nerwicą, co odbija się na kolejnych związkach, albo gdzie chłopak może dowiedzieć się o rozwiązłości swojej dziewczyny od kumpli, albo może nie mieć żadnych doświadczeń i trzeba się z nim obchodzić w ogóle wyjątkowy sposób.
Yeah, blowfishing this up.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 03 kwi 2014, 01:22
ani z rozwodnikiem po długim stażu małżeństwa.

uuu dobrze, ze moj facet ma inne zdanie :D Jestem rozwodka po dlugim stazu malzenskim. W koncu przestalam walczyc o malzenstwo i spasowalam. Bardzo duzo mnie to nauczylo..ba! osmiele sie stwierdzic ze moje malzenstwo bylo dla mnie doskonala lekcja tego czego NIE chce w nastepnym zwiazku i jakich bledow nie powinnam popelniac. Dobrze ze dalam sobie szanse na zmiane

Maciek wszystko jest kwestia tego czy ludzie potrafia sie rozstawac. Poza tym oboje nie bralismy byle kogo tylko zaczynalismy relacje z fajnymi ludzi. Nie przestali byc fajni tylko dlatego, ze cos w pewnym momencie nie styklo. Nawet z bylym mezem sie dogaduje pomimo tego, ze go nadal nie lubie ale jest kawalkiem i to calkiem sporym mojego zycia. Lubie jego obecna kobiete i to tez wplywa na nasze relacje pozytywnie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez inbvo 03 kwi 2014, 01:37
Candy14 napisał(a):Maciek wszystko jest kwestia tego czy ludzie potrafia sie rozstawac. Poza tym oboje nie bralismy byle kogo tylko zaczynalismy relacje z fajnymi ludzi. Nie przestali byc fajni tylko dlatego, ze cos w pewnym momencie nie styklo. Nawet z bylym mezem sie dogaduje pomimo tego, ze go nadal nie lubie ale jest kawalkiem i to calkiem sporym mojego zycia. Lubie jego obecna kobiete i to tez wplywa na nasze relacje pozytywnie
Ja po prostu mam hejt na wszystko i jazdy ostatnio agresywne, można się domyśleć dlaczego ;/ ;)

Może jeszcze nie dojrzałem do takiego myślenia... taka gra zachowawcza i pełna lęku...

przez carmen.s 03 kwi 2014, 01:47
Candy14, no własnie, jest innego zdania czyli jednak ma jakieś zdanie na ten temat; mówisz, że nie braliście byle kogo i po przedni związek był kawałkiem życia, więc jednak ma to znaczenie.
Btw, gratuluje decyzji, odwagi na zakończenie małżeństwa i powodzenia w nowym związku ;)
Yeah, blowfishing this up.

przez Candy14 03 kwi 2014, 01:56
Macius no ja wiem.. jak przetrawisz tamta sprawe to bedziesz mial inne spojrzenie. No i sa ludzie z ktorymi zwyczajnie warto podtrzymywac kontaktu.

Candy14, no własnie, jest innego zdania czyli jednak ma jakieś zdanie na ten temat

No ma..wali go to :D Ma teraz mnie i cieszy sie z tego
wiemy o sobie bardzo duzo, nie ukrywalismy poprzednich relacji, rozmawiamy o tym na luzie. Ja nie mam problemu z jego przeszloscia bo jest swietnym partnerem ..on z moja bo staram sie byc dobra partnerka. Mamy swoje wady ale albo nad nimi pracujemy albo sa tego typu ze da sie z nimi zyc.
gratuluje decyzji, odwagi na zakończenie małżeństwa i powodzenia w nowym związku ;)

Dzieki :) Kosztowalo mnie to depresje ale warto bylo

przez inbvo 03 kwi 2014, 02:10
Z tamtą osobą nie rozmawiam (na moje szczęscie) :P

ale zawdzięczam jej - jak to ładnie ujął ktoś wyżej - że miałem coś ok. 0,1 partnerki xD a nie zero :D

przez Perplessa 03 kwi 2014, 08:01
carlosbueno napisał(a)::P

no w sumie pewnie tak, ale też zdarzają się przypadki że ktoś mający 1-ną partnerkę lepszy jest w te klocki od tego co miał dziesiątki ale np jakieś szybkie numerki. No ale tak czy siak ja stoję na straconej pozycji jeśli chodzi o seks względem 99% innych facetów( nie licze starcow i dzieci. . :mrgreen:[/quote]

Swieta prawda. Jest cala masa takich facetow, ktorzy mieli tabuny kobiet a nie wiedza podstawowych rzeczy....mysla,ze wystarczy wyruchac w 50-ciu pozycjach i jest figo fago. W ogole mysle,ze to zalezy od doswiadczenia kogo sie spotyka i taka bedzie opinia.

przez habaz 03 kwi 2014, 09:31
Oczywiście każdy ma swoje zdanie na tedosyć oczywiścienaprawdę wiemy o sobie ile nas sprawdzono.
Co w sytuacji kiedy fazmieniała cieta dosyc czesto wraca do przeszłości z kim to sie niby spotykało? Mówiąc również o jednorazowych przygodach i jakiejś zdradzie partnera. Zmienianiu partnerów i utrzymywaniu z każdą kontaktu. wiedzac jednoczesnie ze druga polowka tego nie akceptuje.

Kobieta dowiaduje sie ze np facet w poprzednich zwiazkach uzywal przemocy, Zdradzal i korzystał z życia ile się dało.

A kobieta zmieniala parterow byle zaspokoić swoje potrzeby i też przykładowo uzywala ile się da.

Osobiście twierdzę że warto wiedzieć bo nie związała bym się z facetem ktory poprzednich partnerów zdradzal no i rozumie drugą stronę jak to kobieta by zdradzala.

-- 03 kwi 2014, 08:45 --

Tymbardziej jak tych kobiet byłaby dwucyfrowa liczba gdzie miedzy innymi był w związkach i co jakiś czas jednorazowe numerki.
kazdy oczywiście ma swoje zdanie na ten temat i inaczej traktuje seks. Jedni jako spelnienie i dopelnienie związku inni jako byle by sie zaspokoić

przez ladywind 03 kwi 2014, 11:22
kupmitrumne napisał(a):Jeżeli bardzo Cie to kręci to mogę Ci spenetrować odbyt wibratorem Obrazek

a nie lepiej oguraskiem? :mrgreen:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez macieywwa 03 kwi 2014, 12:09
Perplessa napisał(a):
macieywwa napisał(a):Perplessa, o szamanie i wyjezdzie... jesli to nie bylo z Toba to ja naprawde mam zrujnowana pamiec do cna..

Ojeju...a ja kojarzylam nie wiem czemu ze Stanami .....sorki :hide:

Stany sa przereklamowane :D , zycie jest tam tanie, jesli ktos nie pali papierosów,
mnie powaliła na kolana cena fajek 11usd x 30 dni-333usd-okolo 1000pln :hide: od indian mozna kupic ich wyroby po ok 5usd ale to tylko u nich w stanie Indiana..
a w Ekwadorze pod tym wzgledem jest raj na ziemi fajki 2usd, kokaina 1 gram 5usd, trawa 10usd za 15 gram, zyc i nie umierac :mrgreen:
No i spanie mam tam za free :D
Ostatnio edytowano 03 kwi 2014, 12:21 przez macieywwa, łącznie edytowano 1 raz
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Candy14 03 kwi 2014, 12:20

najlepiej ogóraskiem

przez macieywwa 03 kwi 2014, 12:22
Candy14 napisał(a):

najlepiej ogóraskiem

Boga w sercu nie macie zołzy :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Sortuj wg