Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 10:21
kafka napisał(a):
Wjesiekke napisał(a):No ale od takich facetow, ktorzy nie maja wlasnego zycia, tylko wisza na kobiecie, to faktycznie kazda kobieta ucieknie... Szkoda ze tacy faceci nie wiedza o co chodzi i uwazaja, ze to kobiety sa niewdzieczne, bo oni przeciez tak sie poswiecaja...

No właśnie, przeciez tak samo jest w drugą stronę. Że kobieta totalnie poświęca całe swoje życie dla faceta, a potem się dziwi, że on odchodzi...

Sam od takiej kobiety ucieklem ;)

przez Pitu 24 lip 2012, 10:23
Wjesiekke napisał(a):
Candy14 napisał(a):
facet bez kobiety nie funkcjonuje ucieka w alkohol , nikomu nie pokazuję , z nikim nie rozmawia dusi w sobię wszystkie emocje. :-|

to chyba pipka nie mezczyzna?

Dokladnie. Az sie zagotowalem, kiedy to przeczytalem bo ja mam zupelnie odwrotnie. Bez kobiety zyje pelnia zycia, a z kobieta zawsze czuje sie przyduszony i ograniczany ;)
Kolega pozwala sobie uogolniac na podstawie wlasnej osoby, co tylko potwierdza fakt, ze jest marnym obserwatorem zycia i ludzkich zachowan ;)

Ty tak samo kolego uogólniasz pisząc ,że w związku jesteś przyduszony i ograniczony , Wychodzi na to ,że nie umiesz żyć w związku kiedy kobieta jest stroną dominującą.
Nie jestem marnym obserwatorem ludzkich zachowań , poznałem się na kobietach i doszedłem do wniosku że nie mam zwyczajnego szczęścia.
Pitu

przez Candy14 24 lip 2012, 10:26
Sam od takiej kobiety ucieklem ;)

slusznie :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pitu 24 lip 2012, 10:27
Candy14 Masz rację ,że facet który ucieka w alkohol to pipka , ale uwierz Mi na słowo ręce opadają kiedy patrze na kobiety manipulujące facetów. To same odczucie Mam kiedy facet manipuluję kobietę. Nie ma reguły.
A kobieta która ucieka w alkohol to tez pipka ?
Pitu

przez Candy14 24 lip 2012, 10:28
A kobieta która ucieka w alkohol to tez pipka ?

pewnie ze tak...problemy sie rozwiazuje a nie od nich ucieka
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 10:33
Pitu napisał(a):Ty tak samo kolego uogólniasz pisząc ,że w związku jesteś przyduszony i ograniczony

Nie kolego, ja nie uogolniam, tylko pisze o sobie. Nie uzywam stwierdzen typu "Faceci to to, czy tamto", powolujac sie tylko na przyklad wlasnej osoby, ktory np. w moim spojrzeniu ma slabe odbicie w rzeczywistosci, bo faceci ktorych znam wcale sie tak nie zachowuja jak piszesz ;)
Wychodzi na to ,że nie umiesz żyć w związku kiedy kobieta jest stroną dominującą.

Kobieta osaczająca, pretensjonalna i przytłaczająca to nie jest kobieta dominująca. Ja jestem akurat z tych, ktorzy sie nie dadzą zdominowac i w sumie zadna kobieta tego ze mna nie probuje robic (za wyjatkiem siostry ;) ).

Nie jestem marnym obserwatorem ludzkich zachowań , poznałem się na kobietach i doszedłem do wniosku że nie mam zwyczajnego szczęścia.

no to zyj dalej z ta swiadomoscia... z pewnoscia bedzie latwiej zwalic wine na innych, zamiast przyjrzec sie sobie

przez Pitu 24 lip 2012, 10:44
Ok ciekawe wypowiedzi , co nie zmienia faktu ,że też popełniacie mnóstwo błędów. A na tym życie polega aby być bogatszym w doświadczenia.
Dzięki za rozmowę , muszę uciekać do rozmowy zapewne wrócimy.
Pitu

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 10:47
Ok ciekawe wypowiedzi , co nie zmienia faktu ,że też popełniacie mnóstwo błędów.

Oczywiscie ze tak, ale to chyba zaden wstyd ;)

przez shinobi 24 lip 2012, 11:26
Pitu, jestem facetem i trochę mi szkoda Twojej przyszłej dziewczyny, masz jakieś wyidealizowane poglądy na swoj temat. To trochę niebezpieczne.

przez Pitu 24 lip 2012, 12:05
shinobi napisał(a):Pitu, jestem facetem i trochę mi szkoda Twojej przyszłej dziewczyny, masz jakieś wyidealizowane poglądy na swoj temat. To trochę niebezpieczne.

Wyidealizowane nie oznacza negatywnych poglądów , przyznaję jestem trochę wymagający ale to jest pozytywna cecha. Dlaczego uważasz ,że to jest niebezpieczne ?
Pitu

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 12:19
bo brak samokrytyki zawsze jest czyms niebezpiecznym... przesadzona samokrytyka rowniez ;)

przez Guzik 24 lip 2012, 12:19
Pitu napisał(a):
Candy14 napisał(a):To mam wyjatkowego farta bo moj partner potrafi sie przyznac do bledu, nad wadami pracuje, zdaje sobie sprawe , ze jest tylko czlowiekiem i bledy popelnia i ma je sobie do zarzucenia. Moze dzieki temu dobrze nam sie uklada bo oboje pracujemy nad tym zeby miec dobry zwiazek. Nie potrafilabym zyc z kims w kiepskim zwiazku ale on nie ma sobie nic do zarzucenia i winna jestem tylko ja.

Candy14 , A co się wydarzy jak któregoś dnia twój facet wyjdzie z pod pantofla i pojawią się nie porozumienia zaakceptujesz wtedy partnera ? Pantofla mam na myśli ,że jesteś osobą dominującą w związku bo trochę nie ładnie napisałem.

Pitu Czy my mówimy o poważnych związkach? To że ktoś przyznaje się do błędu, pracuje nad swymi wadami nie oznacza, że jest pod jakimś pantoflem. Szok! Ja też popełniam błędy i też potrafię się do nich przyznać, nie jestem doskonała, nie jestem pod żadnym pantoflem. Jeśli mi na kimś zależy staram się go zrozumieć, nie krzywdzić swoim zachowanie. Jeśli kompromis to pantofel, jeśli przyznanie się do błędu to pantofel to cóż.... życzę powodzenia! Nieporozumienia zdarzają się w każdym związku! Chodzi o to aby je przezwyciężyć.

-- 24 lip 2012, 12:21 --

Pitu napisał(a):
shinobi napisał(a):Pitu, jestem facetem i trochę mi szkoda Twojej przyszłej dziewczyny, masz jakieś wyidealizowane poglądy na swoj temat. To trochę niebezpieczne.

Wyidealizowane nie oznacza negatywnych poglądów , przyznaję jestem trochę wymagający ale to jest pozytywna cecha. Dlaczego uważasz ,że to jest niebezpieczne ?

chyba chodzi o to że Tobie się wydaje że jesteś bez skazy. Jesteś może wymagający jeśli chodzi o partnerkę, w stosunku do siebie nie wymagasz nic bo przecież jesteś doskonały - takie myślenie jest niebezpieczne.

przez Bonus 24 lip 2012, 12:29
W każdym razie, żeby stworzyć związek normalny, to trzeba trafić na osobę myslącą tak samo i tak samo oczekującą tego związku. Nikogo siłą do miłośći się nie zmusi. A co do niektórych użytkowników na forum, to nie podoba mi się, że czepiają się moich wypowiedzi i rozumieją coś inaczej, zamist rozumieć normalnie? Ja się nikogo tutaj nie czepiam i zachowuje się jak człowiek, czytając wypowiedzi innych i nie krytykuje ludzi bezpodstawnie.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Guzik 24 lip 2012, 12:33
Bonus Tutaj każdy rozumie wypowiedzi jak chce. Nikt nie siedzi w twej głowie i nie wie co chcesz przekazać. Stąd nieporozumienia, każdy interpretuje jak chce.

Sortuj wg