Samotność mnie zabija. Pomocy!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez mar_fil 26 cze 2012, 18:29
Czuję się okropnie. Wewnętrzna pustka, smutek, przygnębienie. W szkole relacje z rówieśnikami płytkie i wymuszone, mimo, że staram się jak tylko potrafię. Moja pierwsza miłość, z którą chodzę do klasy, okazała się obłudną kobietą, bawiła się moimi uczuciami cały ostatni rok. W domu relacje wydają się być w porządku. Moje sukcesy, hobby, zainteresowania nie potrafią dać mi radości nawet na moment. Niejednokrotnie myśli samobójcze. Nie potrafię dalej tak funkcjonować. Pomóżcie

przez nowy_franek 26 cze 2012, 19:44
Jak czujesz - czy to wszystko przez tą dziewczynę, czy raczej wszystko po troche?
mój nibyBlog Ale jak ktoś nie lubi dużo czytać to nie polecam, ew nie lubi ckliwych opowieści to j.w. Poza tym zapraszam.

przez Candy14 26 cze 2012, 20:37
Wewnętrzna pustka, smutek, przygnębienie.

skoro tak sie czujesz to nie wiem co mozesz dac drugiej osobie? Moze dziewczyna nie zabawila sie Toba tylko nie wytrzymala tej pustki?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mar_fil 26 cze 2012, 22:21
Przy niej byłem pełen życia, jednak jej zabawa przelała kielich goryczy i się załamałem.

przez Candy14 26 cze 2012, 22:37
Rozumiem ... a co bylo jeszcze w tym kielichu?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez mar_fil 27 cze 2012, 12:01
powierzchowne relacje z innymi

przez ekspert_abcZdrowie 27 cze 2012, 13:42
mar_fil, tutaj na forum nikt Cię nie zdiagnozuje. Możesz poszukać wsparcia, rozmowy, ale po fachową pomoc musisz udać się do specjalisty. Twój aktualny stan psychiczny może być po prostu reakcją na zawód miłosny. Niewykluczone, że przechodzisz kryzys w związku z rozstaniem i zawiedzionymi oczekiwaniami. Możliwe też, że masz depresję. Poczucie pustki, smutek, przygnębienie, trudności w relacjach z ludźmi, utrata zainteresowań, niezdolność do przeżywania radości, myśli o śmierci - te wszystkie objawy wkomponowują się w obraz kliniczny epizodu depresyjnego. Przez Internet można gdybać, rzetelną diagnozę może postawić tylko psychiatra. Pomyśl o wizycie u specjalisty!
Psycholog

przez mar_fil 27 cze 2012, 17:41
dzięki. Chyba naprawdę się na to zdecyduję.

Sortuj wg