Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: przeszlosc dziewczyny

przez namiestnik 09 gru 2010, 20:22
Skoro wszystko to wszystko!

Anyway - ciekaw jestem co PM z tym zrobisz ;) :> :twisted: :twisted:

Re: przeszlosc dziewczyny

przez Lolita 09 gru 2010, 21:39
Panna_Modliszka napisał(a):
Wiem jednak o co chodzi, wieczorem przysiądę i zobaczę co by się nadawało do wydzielenia i gdzie.

Myślę że najprościej było by wydzielić wątek i założyć całkiem nowy temat.
Chociaż by z tego powodu że dyskusja nie zmierza ku końcowi .

Taka moja sugestia. ;)
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

Re: Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.

przez ALEKS*OLO 10 gru 2010, 10:14
ale dyskusja, pewne osoby naprawde powinny się zastanowić co piszą....
ja też już kończę jeszcze tylko tyle że: nie znam na pamięć całego ICD 10, jesli nie ma w nim homo.. to mam nadzieję że niedługo się ukaże. Na pewno można to przykleić do zaburzeń osobowości, dewiacji seksualnych, traumy pourazowej i wielu innych. Chociaż - fakt - powinna powstać oddzielna jednostka.
Po prostu tym ludziom trzeba pomagać a nie pogłębiac ich zaburzenie - taka jest moja opinia. I nie tylko moja - czytałam kiedyś artykuł na temat homoseks.. i własnie było tam napisane, że homo... to ludzie głeboko skrzywdzeni..
a ten tekst mnie zabił :shock: współczuję Ci że tak myślisz..
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 10 gru 2010, 11:41
niemądry, :lol: pewnie a prezerwatywy sprawiają , że AIDS się jeszcze bardziej roznosi.......
Niektórych nie interesują prywatne osądy tylko RZECZYWISTOŚĆ POPARTA NAUKOWO - a porównywanie homoseksualistów do gwałcicieli i pedofilów jest co najmniej nie na miejscu. Homoseksualizm nie jest chorobą - to jest prawda potwierdzona naukowo, badaniami itd.
Nikt nie narzuca odchyleń jako norm......choć, nie wiem ja byłam uczona, ze niepełnosprawność to nie żadne odchylenie...tak samo jak homoseksualizm czy inny kolor skóry - dla mnie to nie są odchyły - czyżby matka rozbudzała we mnie wrogość wobec zdrowych, białych heteroseksualnych ludzi ? :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Agnieszka_1988 10 gru 2010, 11:48
Pozwólcie, że wrócę na moment do tematu, który był poruszany na początku :mrgreen:

Tajemniczy Pan, mam koleżankę, która jest w moim wieku (22 lata) i jest dziewicą.
Koleżanka ta spotykała się już z wieloma chłopakami i przynajmniej z połową z nich się całowała. Dodam jeszcze, że często na imprezach poznaje jakiegoś chłopaka i się całują, ale nic poza tym.

Rozumiem, że takiej też byś nie chciał?
Agnieszka_1988

przez ALEKS*OLO 10 gru 2010, 11:54
niemądry, patrz post linki

[Dodane po edycji:]

Dla mnie stwierdzenie, że homoseksualiści są jednostką chorobową z obojętnie jakich powodów (czy to autor ma na myśli zaburzenie, krzywdzenie itd itp) jest co najmniej dzikie...
I tak, tak, z tego wynika brak tolerancji i ciasnota umysłowa.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez linka 10 gru 2010, 12:29
Zauważ zresztą, że do niedawna homoseksualizm nie był czymś normalnym a dopiero dzięki wymuszeniu na naukowcach zmiany poglądów stał się takim

No Ty żartujesz?? Już w starożytnym Rzymie czy Grecjii był "popularny" i nikogo nie dziwił.

No i nigdzie nie porównytwałem homosiów do gwałcicieli czy pedofilów... Chcociaż od pewnego czasu pedofile lobbują, zupełnie tak samo jak homosie, nad zatwierdzeniem pedofilii jako normalnej orientacji.

Ty zgodziłeś się z wypowiedzią kochanie:
Na pewno można to przykleić do zaburzeń osobowości, dewiacji seksualnych, traumy pourazowej i wielu innych

Skoro homoseksualizm = dewiacja to równa się pedofilii i nekrofilii i całej reszcie.

Gwałciciel nie musi byc zboczeńcem

Pewnie, to zdrowy psychicznie człowiek bez odchyłów seksualnych O LOL !!

Poza tym kochanie proszę cie.....chyba tylko psychologowie katoliccy uważają, że jest to choroba i trzeba ich na siłę uleczyć......i czy potrzebują na siłę pomocy kościoła - wątpię :lol:

Co do dzieci.....dla kościoła ważne jest żeby się urodziły a później, niech się nimi zajmuje państwo....bo w końcu trzeba postawić świątynię opatrzności bożej, trzeba wywalić Jezusa większego niż w Rio, trzeba...i tutaj można wypisać cokolwiek, bo na samym końcu są fundacje kościelne pomagające dzieciom...niestety.....rozejrzyj się!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez linka 10 gru 2010, 12:50
Jednak dziwił, skoro nie prztrwał w takiej postaci w jakiej wystepuje obecnie.

Tzn w jakiej formie? Facet kochał faceta i byli razem, kobieta kochała kobietę i były razem - tak było i przetrwało do dziś.
Skoro zabranie ze sklepu cukierka bez zapłaty to kradzież a kradzież to przestępstwo to złodziej cukierka jest pedofilem i/lub mordercą?

O czym Ty w ogóle piszesz? :shock:
Wytłumaczę inaczej - zgodziłeś się ze stwierdzeniem że homoseksualizm to dewiacja , więc na równi stawiasz homoseksualizm i inne dewiacje, więc homoseksualizm stoi na różni z pedofilią. Tak ?

Nie każdy gwałt jest spowodowany chorobą psychiczną albo "zboczeniem".

A CZYM INNYM MOŻE BYĆ SPOWODOWANY GWAŁT??!!
Chęcią zrobienia dobrze zgwałconej kobiecie? Chęcią zaludniania świata? :shock:

Czy dopuszczasz taką możliwość, że zachowanie obecnie uważane za odchylenie od normy/zboczenie zostanie w przyszłości uznane na normę?

W pewnych przypadkach tak - to się nazywa postęp cywilizacyjny, zaś w pewnych przypadkach są stałe niezmienne które nigdy nie zostaną uznane za normę

Czy uważasz BDSM za coś normalnego czy za zboczenie? Czy przeciwników BDSM oskarżyłabyś o ciasnotę umysłową?

Nie mam zdania, wychodzę z założenia, że jeśłi coś komuś odpowiada i drugiej osobie w parze, nie krzywdzą przy tym nikogo - niech sobie robią co chcą!
Przeciwników znazy jakich - takich którym się to nie podoba i mają ochoty tego robić - ich sprawa ich problem, zaś takich którzy będą nawoływać żeby zabroniono BDSM w ogóle bo to nienormalne, uznam za co najmniej "ścieśnionych" ;)
Przyjaciel forum

przez Ahmed 10 gru 2010, 12:51
fiu fiu .....zagwizdał Ćwirek .....co za temat :)
ja od siebie krótko - wracajć do tematu pierwotnego.
W przeciwieństwie do wiekszości "nastolatków" ja wolę sprawdzone kobiety. Maiałem dwie dziewice i jeżeli mam być szczery nie podobało mi sie to .... syczały, ucieakłay , kombinowały coś (diabli wiedzą co) no i sztywne były jakieś takie jak deska. Wiem że to normalka, bo to jednak pierwszy raz , bo sie boją, bo boli ...itp. Starałem sie i gimnastykowałem ile wlezie żyby było im w miare dobrze.
Ale po raz trzeci bym tego nie powtórzył. Powiem jeszcze dosadniej ...słowo "dziewica" działa na mnie jak najlepszy środek antykoncepcyjny :).

Co do gejów - akceptuję ich, nie zwalczam, nie odmawiam podania ręki - doputy dopóki nie ślinią się na mój niegejowski tyłek.
Gwałciciel - bezwarunkowa kastracja bez prawa łaski! Amen
Świątynia Opatrzności Bożej - piekny budynek!! - wystarczy w naroznikach postawić cztery minarety i bedzie z tego całkiem piękny meczet. Jest nawet w necie gdzies taka grafika :)

To wszystko powyzej to moje i tylko moje zdania napisane pod wpływem dużej ilości Teiny z 10 herabty od rana.
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez linka 10 gru 2010, 12:55
Allah, :mrgreen:
Ja np. sobie wyobrażam podróż poślubna jako nie-wyłażenie z wyra.... a jakbym miała pierwszego dnia takiej podróży tracić cnotę.... :shock: w życiu, z czysto fizjologicznych powódek :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Arsis 10 gru 2010, 13:04
Tajemniczy Pan, bez obrazy, ale jesteś dla mnie totalnie zaślepionym, przepełnionym pychą głupcem. Masz swoje poglądy, okej, nie kwestionuję tego, ale to, że wszystkich, którzy myślą inaczej niż Ty nazywasz głupimi ludźmi bez systemu wartości, to przegięcie. Twoje zachowanie mogę spokojnie porównać do trywialnych dresów-kiboli, którzy potrafią połamać człowieka za to, że kibicuje innemu klubowi piłkarskiemu. Sorry, ale jeśli chcesz, by szanowano Ciebie i Twoje poglądy, musisz też szanować innych, a na razie pokazujesz tylko jaki ograniczony jesteś.

Nie mierz innych swoją miarą. Ludzie świadomi swojej seksualności, nie czekający z "tym" do ślubu (a takie czekanie jest dla mnie absolutną głupotą i nie popieram tego) to dla Ciebie ścierwo. Czyli typowy tok myślenia słuchacza Radia Maryja i troglodyty, który na lekcji religii usłyszał, że o wszystkim decyduje Pan Bóg i każdy musi żyć tak jak głoszą święte księgi sprzed kilku tysięcy lat. Jesteś ograniczony, nie poszukujesz, tylko godzisz się na ustaloną z góry "prawdę", bez krzty własnej refleksji.

I nie jesteś dobrym katolikiem, niestety. Dzięki takiemu myśleniu, jakie reprezentujesz, kiedyś ginęły tysiące ludzi. Z rąk "wiernych" oczywiście. I nie wmówisz mi, że Twój tekst o tym, że każdy, kto uprawia seks z kim chce powinien umrzeć w cierpieniach na AIDS jest przejawem katolickiego miłosierdzia płynącego z nauk Chrystusa. Ciekawy paradoks, co?

Homoseksualizm chorobą? Ja pie... Ludzie, przerażacie mnie...

Homoseksualizm to NATURALNE zachowanie, będące pewnym odchyłem od normy, ale całkowicie bezpiecznym, a nazywanie tego chorobą tylko świadczy o bezmyślności, braku empatii i ograniczeniu umysłowym.

Wielcy katolicy stojący w szeregach armii Boga, powiedzcie mi proszę, jak wytłumaczycie fakt, że homoseksualne zachowania wykazuje większość gatunków ssaków? Tak, my jako ludzie, też się do tej grupy zaliczamy. Wśród zwierząt nie ma czegoś takiego, jak sumienie, bogobojność, świadoma orientacja seksualna. Skoro zwierzęta, nie mające "psychiki" wykazują zachowania homoseksualne, to jakim sposobem miała by być to choroba istnień głęboko skrzywdzonych i zaburzonych? Jeśli ktoś jest gejem/lesbijką trzeba to uszanować, a nie wymyślać wirtualne choroby i klasyfikować do gatunku podludzi.

Zrozumcie, że nie każdy musi być jaki jak wy i uszanujcie to!

In vitro zabójstwem? Chłopaki, codziennie masturbując się zabijacie kilka milionów potencjalnych dzieci! Zabójcy!

przez Ahmed 10 gru 2010, 13:10
linka napisał(a):Allah, :mrgreen:
Ja np. sobie wyobrażam podróż poślubna jako nie-wyłażenie z wyra....

ee.. ja tam nie poterzebuje do tego podrózy poślubnej :) wystarczy długi weekend :)
chociaż ostatnio coraz z tym gorzej ....bo do tanga trzeba dwojga..albo faktycznie tracę sexabil :))

a tak na poważnie to te młodzieniaszki biorac sie za dziewice nie wiedzą co tracą....no ale ktos je musi rozdziewiczać :)
K.
Kwadratullah

przez linka 10 gru 2010, 13:12
Skoro wg Ciebie homoś to zboczeniec

To Ty tak uważasz, nie ja..... ;)
No i nie napisałam, ze jest (!) pedofilem, tylko jest stawiany na równi z nim.....co dla mnie jest absurdem.....

Bycie homoseksualistą jest dla mnie takim samym odchyłem jak bycie heteroseksualnym....

Juz dobrze tego nie pamiętam ale zdaje mi się, że sam stosunek seksualny z młodymi chłopcami nie był dobrze odbierany. Bycie patronem takiego chłopca - tak. Ale seks już nie za bardzo.

Z tego co ja pamiętam, nikogo takie stosunki na wszechobecnych orgiach nie dziwiły, tak samo jak panie na wyspie Lesbos ;)

Gwałt jest przestępstwem i różne są jego powody np. kulturowe (jak w krajach arabskich). Nie łączę gwałtu z chorobą psychiczną czy zboczeniem. Uważam, że jest to przestępstwo i czyn karygodny ale nie zawsze wiąże się z chorobą czy dewiacją.

Nie wiem...dla mnie każdy gwałciciel nie jest zdrowy psychicznie.

No ale ale, może faktycznie wróćmy do tematu.
Przyjaciel forum

przez Ahmed 10 gru 2010, 13:53
niemądry napisał(a):[Gwałt jest przestępstwem i różne są jego powody np. kulturowe (jak w krajach arabskich).

ja pierdziele - "tradycyjny gwałt kulturowy w Islamie" - co za brednie !!
Koran zabrania gwałtu ba nawet nie dopuszcza cudzołóstwa przez mężczyzn !!
Wiecej gwałtów jest w pojedyńczej dyskotece na zadupiu w Polsce niż w większości krajów Arabskich.
Oczywiście zdarzaja sie także w krajach arabskich akty bandytyzmu - np w iranie głosny na cały swiat gwałt i zabójstwo na Taraneh Moussavi. Ale gwałt nawet w tym kraju jest tak marginalnym zjawiskiem że nabrał rozgłosu miedzynarodowego !! Czy gwałty w naszych dyskotekach sa nagłasniane??- no może tylko w lokalnej społeczności .
Ludzie pomyślcie troche zanim napiszecie bzdury !!
K.
Kwadratullah

Sortuj wg