Relacje damsko męskie w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Relacje damsko męskie w związku

przez linka 25 maja 2010, 22:16
Przenosimy dyskusję z "mój dzisiejszy dzień" tutaj.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Relacje damsko męskie w związku

przez Anonymous 25 maja 2010, 22:27
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez isabella_28 25 maja 2010, 22:28
esprit, trzeba bylo tak napisac odrazu:P
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 25 maja 2010, 22:29
esprit, to może ja mam męski mózg skoro w powiedzeniu "fajna dupa" na temat idącej po ulicy kobiecie ( ja też tak potrafię zareagować jak widzę jakiegoś przystojnego pana :mrgreen:).

Może tu chodzi o to, że pewnie czuje się w związku i wiem że to, czy filmy, czy jakieś inne pierdoły nie mają na niego żadnego wpływu......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 25 maja 2010, 22:33
isabella_28, odnosząc sie do Twojego poprzedniego postu-o ile sie orientuje seks analny nie polega na zjadaniu odchodów partnera.
(Mówilas cos o tym,że wolissz siki niż kupkę swojego Ukochanego) :D
Shadowmere

przez agnieszka.m 25 maja 2010, 22:34
esprit, właśnie to powtarzam - kobiety robią "z igły widły", rozmyślają nad pierdołami, analizują, przeżywają, płaczą. Dziewczyny, trochę zrozumienia dla "inności" mężczyzn no i przede wszystkim zaufania - przecież to podstawa związku. Jeśli między partnerami jest miłość, zaufanie i - co bardzo ważne - przyjaźń, to nie robią problemów z błahostek typu wejście na stronę internetową i pooglądanie gołych babek. Przecież każda kobieta również lubi popatrzeć na to co ładne - na inne piękne kobiety, na fajnych, umięśnionych facetów itp. Po co od razu histeryzować i robić dramat...

[Dodane po edycji:]

co do anala - masakra, to przecież boli....fuj :D
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez isabella_28 25 maja 2010, 22:36
mojego nieraz tez bralam ,,pod wlos'':) Chcialam sprawdzic czy ktoras mu sie podoba i podpytywalam.To zawsze slyszalam odpowiedz,ze zadna mu sie nie podoba i ja jestem najpiekniejsza.Moze to co mowi jest banalne ,ale uwierzylam w to.Przeciez jestem atrakcyjna itd.
Jednak chodzilo mi po glowie czy przypadkiem nie mowi tego specjalnie ,aby mnie nie urazic.Jest dyplomata?Ja lubie nutke zazdrosci w zwiazku i nawet jakby powiedzial,ze fajna jest tam jakas wplynelo by to na mnie hmmm motywacyjnie,aby o Niego zabiegac.Delikatna zazdrosc jest dobra dla zwiazku.Wiem o tym sama.Jestem zodiakalnym Baranem,wiec ciagla walka o wzgledu Ukochanego wplywa na mnie korzystnie.Nie nudzi sie przynajmniej:))
isabella_28

przez wovacuum 25 maja 2010, 22:36
no dajcie spokoj kochani...czy posrod nas sà fani seksu analnego??serio??moj byly mial takie zajawki...dobrze,ze ja bylam bardziej rozsàdna.

[Dodane po edycji:]

isabella_28, jestem zodiakalnym bykiem-zazdrosna piekielnie :D ale dobrze mi z tym teraz :D
wovacuum

przez isabella_28 25 maja 2010, 22:39
Shadowmere, nie no bez przesady hahaha :mrgreen: ,nie odrzuca mnie kropelka siuskow podczas oralnego seksu.Kupa wiadomo -bez komentarza.
Poza tym napisalam,ze moglabym go ,,zjesc ''w calosci.Procz jelitka grubego:D
isabella_28

przez Anonymous 25 maja 2010, 22:39
Anonymous

przez *Wiola* 25 maja 2010, 22:39
esprit napisał(a): Ja i wielu innych jesteśmy po prostu inni i niech tak zostanie

Ja myślę, że znaczna większość jest taka jak Ty. Tylko ,że również większość się do tego nie przyznaje. Dlatego duży szacunek i tak jak ktoś napisał, najważniejsze aby oboje w związku na takie postawy się godzili.
Moderator

przez Anonymous 25 maja 2010, 22:41
Anonymous

przez Natascha 25 maja 2010, 22:41
Nieudany oral- pogryziesz facetowi...
Nieudany anal- będziesz mieć krew na gaciach ,przez najbliższy tydzień nie będziesz mogła normalnie się wypróżnić i będzie Cię bolało przy siadaniu
Co jest gorsze dla kobiety?
Natascha

przez *Wiola* 25 maja 2010, 22:42
Wiola Ja osobiście , nie lubię, chociaż przyznam ,że próbowałam :twisted: Ale wiem ,że bardzo wielu facetów to kręci, więc Twój ex nie był znowu takim wyjątkiem:)
Moderator

Sortuj wg