jak zrozumieć mężczyzn

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez celineczka3 10 lut 2008, 08:44
anand22 napisał(a):Kobiety wolą takich "chamów" mimo iż marzą o spokojnym, czułym gościu, tylko jak taki się pojawi na ich drodze, to zostaje zakwalifikowany do grupy przyjaciół, a nie do grupy potencjalnych kandydatów na faceta.

Niestety musze przyznać Ci rację, przynajmniej jeśli chodzi o mnie... :(

anand22 napisał(a):calineczka skoro oni nie podchodzą do Ciebie, to dlaczego Ty tego nie zrobisz? Bo nie wypada? To jest przykre, jak ludzie marnują swoje szanse.

No wlasnienei podchodze bo nie wypada.....Chłopaki dziwnie patrzą jak zabiega o nich dziewczyna, to przecież Oni sa zdobywcami
;) przynajmniej mnie sie tak zawsze wydawało...
celineczka3

przez celineczka3 10 lut 2008, 13:36
anand22 napisał(a):celineczka czasem wystarczy, że zrobisz w jego kierunku kilka kroków, a on już zacznie działać. Nawet wystarczy, jak się ładnie do niego uśmiechniesz.

Myślisz ze nie próbowałam?? ;) Ale najczęściej mężczyzna odwzajemnia ten uśmiech i ........na tym się kończy.. :(
celineczka3

przez Zagubiony148 12 lut 2008, 18:50
celineczka3 napisał(a):anand22 napisał:
Kobiety wolą takich "chamów" mimo iż marzą o spokojnym, czułym gościu, tylko jak taki się pojawi na ich drodze, to zostaje zakwalifikowany do grupy przyjaciół, a nie do grupy potencjalnych kandydatów na faceta.

Niestety musze przyznać Ci rację, przynajmniej jeśli chodzi o mnie...

Jakby to CN zobaczył to by z krzesła zleciał...
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tromgenn 12 lut 2008, 19:17
CN już to rozumie wytłumaczyłem mu... :D

przez celineczka3 12 lut 2008, 20:19
Tromgenn napisał(a):CN już to rozumie wytłumaczyłem mu...

Co to jest ''CN''??
celineczka3

przez Tromgenn 12 lut 2008, 20:23
osobowość forum - człowiek nerwica

przez celineczka3 12 lut 2008, 20:25
acha ;) dzieki za wytłumaczenie :smile:
celineczka3

przez Pstryk 12 lut 2008, 20:54
God's Top 10 napisał(a):Gradacja w odpowiedzi jest tam, gdzie pytanie jest nieprecyzyjne. A przy pytaniach precyzyjnych już jest możliwe odpowiadanie systemem binarnym "tak lub nie". Razz

:lol: Ubawiłam się po pachy :lol: Muszę zapisać sobie Twoje słowa aby móc Ci je przypomnieć w stosownej chwili :lol:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:41 pm ]
Dobra: mężczyźni to niestety równie skomplikowane mechanizmy jak i kobiety. Dla jednego wszystko jest tak absurdalnie proste natomiast dla drugiego nieskończenie skomplikowane :roll: :roll: :roll:
Ostatnio edytowano 14 lut 2008, 20:07 przez Pstryk, łącznie edytowano 1 raz
Pstryk

przez pyzia1 13 lut 2008, 11:18
bethi napisał(a):Dobra: mężczyźni to niestety równie skomplikowane mechanizmy jak i kobiety. Dla jednego wszystko jest tak absurdalnie proste natomiast dla drugiego nieskończenie skomplikowane :roll: :roll: :roll:

No właśnie, to straszne! Nigdy nie zrozumiem facetów :(
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Pstryk 14 lut 2008, 20:08
Eh, ja ich rozumie dlatego nie potrafię im zaufać :cry:
Pstryk

przez celineczka3 14 lut 2008, 20:12
bethi napisał(a):Eh, ja ich rozumie dlatego nie potrafię im zaufać

Wydaje mi sie ze mężczyźni nie sa chyba tacy wyrafinowani zeby nie możan było im zaufać..masz na ten temat inne zdanie bethi???
celineczka3

przez Pstryk 14 lut 2008, 20:17
Jasne, że nie - wyrafinowane są kobiety - mężczyźni to prostacy (bez obrazy: w rozumieniu upraszczania wszystkiego do czasów jaskiniowych)
Pstryk

Sortuj wg