Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak zrozumieć mężczyzn


Gość celineczka3

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio poznałam faceta. Że nie pisze to pomyślałam: a ch*j z tym. Ale koniec końców siedze i bujam się na krześle- nie przeszło mi przez ostatnie 3 dni, a jestem cieeekaaawa. Ciekawa dlaczego? Czy dlatego, że ja reaguję widłami i została uznana za dziką czy dlatego, że mu się nie podobam XD
Wg mnie obawiasz się odtrącenia, a tę obawę tylko racjonalizujesz jako niechęć do "bycia namolną". ;) Może ta ciekawość jest próbą zaprzestania bierności spowodowanej obawami, które pozbawiają Cię życiowych szans ? Może po prostu warto zaryzykować nawet to odtrącenie, byle mieć świadomość, ze się spróbowało ? A kiedyś te próby na pewno doprowadzą do bardzo ciekawej znajomości. :D

Kto wie, czy nie okazałoby się, że ten chłopak podobnie boi się odtrącenia... i tak jak Ty przyjmujesz maskę "twardej babki", tak on przyjmuje maskę "duszy towarzystwa" ;)

 

I nie piętnujcie tak tych "wieków średnich". Wbrew pozorom w tamtych czasach dziewczyna miała więcej możliwości (np. zgodnych z obyczajami ludowymi) pokazania chłopakowi, jak jej się za nim "ckni", a ten XXI wiek niby taki postępowy... a tego typu problemów coraz więcej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×