Co to może być?

Inne zaburzenia.

Co to może być?

przez Mateósz 26 lip 2015, 12:50
Cześć!
Mam 22 lata i mam parę problemów... rozpiszę to wszystko w punktach.
1. Mam problemy z koncentracją i pamięcią (często zapominam). Mam odpowiedzialne stanowisko w pracy i mam takie dni, że ogarniam wszystko i jest dobrze, nie ma błędów itp. itd., ale są też takie dni, że nie potrafię ogarnąć najprostszych rzeczy (które wcześniej robiłem), wszystko robię wolno i czasami najpierw zrobię, a później ewentualnie coś myślę (choć z tym mam bardzo duże problemy). Nie tylko w pracy tak się zachowuje, ale w domu też. Większość czynności sprawia mi problemy z którymi nie mogę sobie poradzić.
2. Ostatnio zauważyłem, że słuch mi się pogorszył - często muszę mówić, aby ktoś powtórzył albo coś, bo nie wiem co powiedział. Często też nie rozumem kto do mnie coś mówi.
3. Bóle głowy - głowa mnie kiedyś często bolała (co 2 - 3 dni) , a teraz raz na tydzieńi nie wiem z jakiego powodu (może od masturbacji?Waliłem sobie od 8 lat i teraz jakoś mam przerwę i często myślę o seksie...). Miałem robione badania EEG, cisnienie oczu, badanie wzroku i krwi i nic nie wyszło. Nic kompletnie nic, żadnych nieprawidłowości.
4. Jestem wykorzystywany w pracy, jak coś trzeba zrobić to zawsze ja. Jak jest dobrze to jest dobrze, a jak zrobie coś źle (jestem człowiekiem, mogę popełnić błąd - tym bardziej, że oni oczekują od 22 letniego pracownika aby wszystko umiał..._
to na mnie są krzyki. Wymagają ode mnie nie wiadomo czego...
Jeszcze coś znalazłoby się, ale zapomniałem widocznie... Coś można poradzić na te moje "dolegliwości"?

Co to może być?

przez wiejskifilozof 26 lip 2015, 13:37
Masz problemy ze słuchem ? Laryngolog się kłania.Pamięć szwankuje ? Powiedz o tym lekarzowi.Zresztą wszyscy chorzy psychicznie mają słabą pamięć.

Co to może być?

przez Mateósz 26 lip 2015, 13:46
Z tym słuchem to tak nagle się zrobiło... kiedyś było okej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co to może być?

przez wiejskifilozof 26 lip 2015, 18:13
Ja też mam ten problem.Dość średnio słyszę.

Co to może być?

przez Flora3 27 lip 2015, 21:25
ja też często niedosłyszę
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

Sortuj wg