Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to może być?


Mateósz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam 22 lata i mam parę problemów... rozpiszę to wszystko w punktach.

1. Mam problemy z koncentracją i pamięcią (często zapominam). Mam odpowiedzialne stanowisko w pracy i mam takie dni, że ogarniam wszystko i jest dobrze, nie ma błędów itp. itd., ale są też takie dni, że nie potrafię ogarnąć najprostszych rzeczy (które wcześniej robiłem), wszystko robię wolno i czasami najpierw zrobię, a później ewentualnie coś myślę (choć z tym mam bardzo duże problemy). Nie tylko w pracy tak się zachowuje, ale w domu też. Większość czynności sprawia mi problemy z którymi nie mogę sobie poradzić.

2. Ostatnio zauważyłem, że słuch mi się pogorszył - często muszę mówić, aby ktoś powtórzył albo coś, bo nie wiem co powiedział. Często też nie rozumem kto do mnie coś mówi.

3. Bóle głowy - głowa mnie kiedyś często bolała (co 2 - 3 dni) , a teraz raz na tydzieńi nie wiem z jakiego powodu (może od masturbacji?Waliłem sobie od 8 lat i teraz jakoś mam przerwę i często myślę o seksie...). Miałem robione badania EEG, cisnienie oczu, badanie wzroku i krwi i nic nie wyszło. Nic kompletnie nic, żadnych nieprawidłowości.

4. Jestem wykorzystywany w pracy, jak coś trzeba zrobić to zawsze ja. Jak jest dobrze to jest dobrze, a jak zrobie coś źle (jestem człowiekiem, mogę popełnić błąd - tym bardziej, że oni oczekują od 22 letniego pracownika aby wszystko umiał..._

to na mnie są krzyki. Wymagają ode mnie nie wiadomo czego...

Jeszcze coś znalazłoby się, ale zapomniałem widocznie... Coś można poradzić na te moje "dolegliwości"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×