Jak rozpoznac damskiego boksera?

Inne zaburzenia.

przez nwckg 16 gru 2013, 21:51
nie powiedzialam ,ze moze. Tylko,ze inaczej się troche na to patrzy , gdy facet walnie laske.

przez Aranjani 16 gru 2013, 21:55
ze faceta mozna?
Aranjani

przez nwckg 16 gru 2013, 22:13
No nie napisałam,ze mozna.
Chodzi mi o to,ze jak facet uderzy dziewczyne, to znaczy,ze bedzie ją tłukł i katować do konca.Bedzie chodzic w siniakach. Jak dziewczyna przywali, to on nawet tego nie poczuje, bo dziewczyny nie maja tyle siły.
No juz nie udawaj,ze nie wiesz o co mi chodzi :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 16 gru 2013, 23:25
nwckg, ale mi chodzi o to ze ani kobieta ani facet nie powinni podnosic na siebie reki.
tak wiem, przezylam katowanie
Aranjani

przez Werty 16 gru 2013, 23:36
Ponad to co zostało już tutaj napisane. Powiem tylko, że z zewnątrz damski bokser może być bardzo fajnym, dusza-człowiekiem dla innych. Większość damskich bokserów jest twardych tylko wobec kobiet, bo każdy inny mężczyzna potrafi go bardzo często szybko zdominować (słabo reagują na presję i agresję - od razu się wycofują). Zresztą nie wiem czy wszyscy i każdy, ale ci których znałem tak mieli.
Nie wiem czy to wnosi coś do tematu, ale mam takie obserwacje, które zostały mi z młodości w pamięci po sąsiadach z dawnej, dość patologicznej ulicy.

przez Candy14 16 gru 2013, 23:44
Mój chlopak jest o mnie chorobliwie zazdrosny, jest zly jak pisze z jakimis kolegami i zawsze jak zrobie cos zlego , msci się na mnie tym,ze robi to samo, taki jakby szantaz emocjonalny. Dodam jeszcze, ze czasami mam wrazenie jakby mnie traktowal jako swoje wlasnosc, mowi,ze jestem tylko jego i ze mnie nigdy nie opusci.

Twoj chlopak nie ma probemu z agresja ale z samoocena .. stad zazdrosc i kontrola
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez SmutnaTęcza 12 sty 2014, 01:19
Wielu damskich bokserów się ukrywa i często prawda wychodzi na jaw dopiero po ślubie.

A jak go rozpoznać? Nie wiem, może jakieś agresywne zachowanie, łatwe wpadanie w złość i gniew? Poza tym jak uderzy raz, to uderzy i kolejny.

przez Aranjani 12 sty 2014, 01:25
Aurora92, ślub do tego nie potrzebny ;)
Aranjani

przez Reiben 12 sty 2014, 01:28
Aurora92, pobyć z nim dłużej tak jak by był Ci mężem i sprawdzić w praktyce, uderzy Cię i robisz mu zdecydowane papa
Reiben

przez Aranjani 12 sty 2014, 01:31
Reiben napisał(a):Aurora92, pobyć z nim dłużej tak jak by był Ci mężem i sprawdzić w praktyce, uderzy Cię i robisz mu zdecydowane papa

czasami ciezko zrobic od razu papa ;)
Aranjani

przez SmutnaTęcza 12 sty 2014, 01:32
Aranjani, dlatego nie napisałam, że "wszyscy", a "wielu". ;)

Reiben, fakt - najlepiej od razu odejść. Moja mama popełniła błąd, a przecież uderzył ją zaledwie miesiąc po ślubie (nie wiem, jak długo wcześniej ze sobą byli, ale on akurat się krył, i z biciem, i z chlaniem).

przez Aranjani 12 sty 2014, 01:34
Aurora92, ;)

czasami ciekzo odejsc, uwierz mi ;)
Aranjani

przez Saraid 12 sty 2014, 01:47
Ciezko jest odejsc jesli kobieta sie Ludzi,ze to sie zmieni i weszła bardzo mocno w role ofiary ,albo jest finansowo uzalezniona od partnera -meza maja dzieci ...
Saraid

przez Reiben 12 sty 2014, 01:51
Aranjani napisał(a):
Reiben napisał(a):Aurora92, pobyć z nim dłużej tak jak by był Ci mężem i sprawdzić w praktyce, uderzy Cię i robisz mu zdecydowane papa

czasami ciezko zrobic od razu papa ;)

I to jest pewnie najtrudniejsze, ale za wszelką cenę trzeba myśleć trzeźwo a nie jakimiś złudnymi uczuciami
A jak gość przegina po rozstaniu to należy sięgnąć i po środki prawne.
Reiben

Sortuj wg