Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiana chatakteru pisma


karoll007

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy rowniez zauwazacie u siebe zmiany charakteru pisma? Ja zauwazylam to dosc niedawno, moje pismo kompletnie rozni sie od tego sprzed pol roku, i sprzed roku. Zauwazylam tu zaleznosc od mojego stanu, czy jestem w depresji, czy jest ze mna lepiej, inaczej pisze tez gdy jestem znerwicowana.

w depresji pismo jest okragle i niskie, w chwili lepszego nastroju jest pochyle w w prawa strone i i dlugie, w stanach znerwicowania pismo jest dlugie pochylone w lewo i bardzo malo czytelne.

ciekawa jesyem czy ma to zwiazek z borderline czy tez to normalne. ( w porowaniu te pisma wygladaja jakby byly pisane przez calkowicie inne osoby, nie ma zadnych podobienstw)

Czytalam ze zmiany pisma zdarzaja sie w CHAD, ma tak ktos z Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest takie dziwne, jaby kilka osob w jednym ciele. tak samo jest z upodobaniami artystycznymi i miejscami(dla mnie kazde ma inna energie) wszystko sie zmienia wraz depresja, cala osoba sie zmienia.

Najciekawsze jest to ze dzieje sie to kompletnie nieswiadomie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dystymię i mam różne pismo w zależności jak się czuję. Jak się czuję trochę lepiej to mam ładne czytelne pismo, jak się źle czuję to bazgrolę, ręka mi się szybko męczy i mam wrażenie że mam kłodę zamiast ręki. Dodam że zmiany samopoczucia mogą nastąpić w jednym dniu tak więc dla przykładu rano bazgrolę a wieczorem mam całkiem ładne pismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charakter pisma zmienia się u mnie wraz z samopoczuciem, zdarzały mi się problemy z podpisem czytelnym, np. nie chciano w banku realizować przelewu. W manii moje pismo wygląda jak natłok ściśniętych, pochyłych kresek, ciężko jest przeczytać co napisałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×