Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 21:09
owsik zobacz ile tu kobiet na tym wątku przyciągnołeś.ale tylko wirtualnie tutaj na forum.spróbuj tego w realu na zlotach.zwłaszcza na drugim lub trzecim bo na pierwszym zlocie jest tzw etap numer 1 gdzie cie jeszcze tak dobrze nie znają i traktują cie w miarę miło.na drugim zlocie byli by dużo mniej mili,by się z ciebie śmiali,wyzywali od pojebanych, mówili by że ciebie trzeba leczyć topiąc w Motławie,rzucali w ciebie papierkami,ogryzkami,odpalonymi petardami.trzecim,czwartym totalna bezapelacyjna olewka czyli okropny etap numer 3 trwający dłużej niż do usranej śmierci.jedyna zmiana jaka mogła by być to etap numer 4 czyli lincz.tak to wygląda w przyśpieszonym tempie.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 21:11 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:10
Bardzo nie lubię takiego udawania. Wymyślanie miliona powodów byle nie przyznać, że są osoby brzydkie i ktoś może mieć z tego powodu problem.
Że jak się jest brzydkim to faktycznie często spotyka nas rozczarowanie odrzucenie i to powoduje cierpienie, bo nie radość przecież,

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 21:11
owsik, juz ni uzywasz zwtotu "nie w typie" Progres?
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:12
A tu każda wymyśli milion powodów byle nie przyznać, że tak jest odbierze prawo do cierpienia brzydkiemu facetowi. Jednocześnie sama by dała kosza jak ktoś by jej się nie podobał fizycznie.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 21:13
zgadza sie.wirtualnie możemu tu poudawać.w realu prędzej czy pozniej w pysk wyłapiesz i puszczą cie w skarpetkach.owsik pojechał byś na zlot z tego forum lub z IPONu?
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 21:14 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:14
Sigrun to przecież wasze ulubione słowo do dawania koszy. Nie jesteś w moim typie.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:15
nieboszczyk napisał(a):zgadza sie.wirtualnie możemu tu poudawać.w realu prędzej czy pozniej w pysk wyłapiesz i puszczą cie w skarpetkach.owsik pojechał byś na zlot z tego forum lub z IPONu?
Nie pojechałbym

Brzydota

przez Psychotropka`89 24 lis 2015, 21:17
owsik, oczywiście, że są osoby brzydkie. Nigdy nie zaprzeczałam w tej kwestii. Uważam, że są jednak inne kwestie ważne w życiu. Ale syty głodnego nie zrozumie. Ja brzydka nie jestem. Piękna też nie. Jestem normalna.
Są osoby też tak brzydkie, że na samą myśl o nich <np. o jakiejś sytuacji intymnej między nami> dostaję ciarki z obrzydzenia.
Serio. Mam tak z jednym rudym znajomym. Nie dość, że jest obrzydliwy, świńsko-rudy, o różowej karnacji, to jeszcze jest tak sztuczny i z charakteru zyebany, że nie jestem w stanie przebywać z nim w jednym pomieszczeniu dłużej niż 10 min bez wkurwiania się. W dodatku póki dupy nie wyrwał <na furę, ładne ciuszki i mieszkanko>, to truł dupę o swej brzydocie w sposób bliźniaczo podobny do Ciebie.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 21:17
Owsik, są osoby brzydkie lub dyplomatycznie ujmując piękne inaczej. Nikt tego nie kwestionuje. Są osoby które mają piękno wewnętrzne i są fascynujące dzięki temu pięknu. Ty ze swojej brzydoty robisz religię, a to nie jest fajne. Bo właściwie o co ci chodzi? żeby przyznać Ci rację, że jesteś brzydki? Żeby przyznać ci rację, że jesteś nieszczęśliwy? Tylko co z tego wynika? Nic... Myślałem, że wątek jest nie po to żeby jęczeć, a po to żeby znaleźć jakieś wyjście z sytuacji. Znaczy utworzyłeś wątek dla samego marudzenia tylko czy żeby znaleźć dziewczynę?

Brzydota

przez khaleesi 24 lis 2015, 21:18
nieboszczyk, nie sądziłam, że to napisze ale Ty wieczny pesymista zaczynasz owsikowi radzić hehe :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:22
Dziewczyny nie znajdę z takim wyglądem. Pisanie mi, że wystarczy ciuszek gadka i już mam dziewczynę to wręcz nabijanie się z mojej sytuacji. Więc zostało mi tylko marudzenie, bo co innego nie ma nic innego. Nie pogodzę się z faktem, że przez bycie brzydkim mam, aż tak źle, że będę sam. Dlatego będę marudził. Tak jestem nieszczęśliwy z tego powodu jest mi zle i jestem bardzo smutny z tego powodu.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 21:25
Ja pie**ole :hide:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 21:25
khaleesi napisał(a):nieboszczyk, nie sądziłam, że to napisze ale Ty wieczny pesymista zaczynasz owsikowi radzić hehe :lol:

niech owsik przestanie bujać w obłokach i twardo stąpa po ziemi.po drugie ja nie jestem pesymista tylko realista i najlepszym sposobem na te "kosze" jest po prostu nie narażać sie na odrzucenie i zapalać czerwoną lampkę w razie pseudokokieterii którejś ze zlotowiczek i niezlotowiczek bo dzisiaj po pijaku sie nim pobawi a naiwniak będzie myślał że leci na niego a jutro kopnie w dupsko.

Brzydota

przez khaleesi 24 lis 2015, 21:29
owsik, wymiękam Ty jesteś niereformowalny. Przebijasz forumowego marude na łeb na szyję. :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg