Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez rotten soul 18 wrz 2013, 01:34
NieznanySprawca,
Proszę Cię, jeszcze tylko do facetów mi potrzeba komplementów ;) Bo się uśmiechnąłem taki był zamysł, żeby depresyjnie nie wyglądać.

Ty mozesz wygladac dobrze w bluzie, w ktorej ja moge wygladac jak idiota, rozumiesz, o co mi chodzi? o dopasowanie!

Tak czaję, jednak ja uważam, że on ma dobrze dopasowane okulary, lepiej ode mnie bo ja jednak mam za szerokie do swojej twarzy ( na zdjęciu tego nie widać, bo jestem nie na wprost) ale nie chciało mi się dalej wybierać, bo nie lubię zakupów.
rotten soul

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 01:36
everyday regular normal guy , zmien nastawienie
ale wygląd to nie tylko kształt szkieletu i czaszki
w budowaniu wizerunku Ci nie pomoge, ale z takim nastawieniem jakie masz nic nie zrobisz...
Autodestrukcja

Brzydota

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 01:38
rotten soul,
jednak ja uważam, że on ma dobrze dopasowane okulary,

Hmm, byc moze sa to i najlepiej dopasowane okulary *dla niego*, ale IMO okulary w ogole mu nie pasuja. Takie bylo moje pierwsze skojarzenie caloksztaltu> to nie pasuje. Ale juz dobra, zostawmy ta rozkmine, kwestia gustu :mrgreen:
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 01:38
Z moją twarzą nic nie zrobię. Myślisz, że nie próbowałem? Za wasze było, tak samo, że nie jestem w typie za brzydki. Nie ważne jak bardzo bym uważał, że mogę itp.

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 01:41
a moze inaczej? te okulary profesjonalisty niepasują do nieporadnej koszuli w krate?
Autodestrukcja

Brzydota

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 01:41
rob Pan, co uwazasz za stosowne.
Cyaa
NieznanySprawca

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 01:41
( mowie Ci, robisz blizne i dostajesz +100 pkt do charakteru :D )
Autodestrukcja

Brzydota

przez rotten soul 18 wrz 2013, 01:41
Trochę mi to zaczyna przypominać temat torresa, mimo, że problem inny to jednak podobny :?
rotten soul

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 01:44
Ludzie przestańcie pisać o dopasowaniach itp. Prawda jest taka, że na przystojnym to nawet szmata leży dobrze i tak się będzie podobać, a jak ktoś jest brzydki tak ja, to już prawie wszystko nie pasuje.
Nie twierdzę, że jestem super brzydal, ale na tyle brzydki, że mieszczę się w tym zbiorze. Dlatego prawie zawsze jestem nie w typie już na starcie.

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 01:46
no dobra, ale masz to co dostałęś od matki natury i mozesz z tym zrobic wszystko...
Autodestrukcja

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 01:47
Co mogę zrobić gówno

-- 18 wrz 2013, 00:48 --

Mój wygląd niesamowicie podcina mi skrzydła.

Brzydota

przez rotten soul 18 wrz 2013, 01:50
Może ma, ktoś jakiś pomysł jak się z tym pogodzić, ale jednocześnie nie zaprzeczać własnym doświadczeniom.

owsik zapytałeś o to co stoi powyżej. Sporo osób odpowiedziało. Czego się spodziewałeś innego tak naprawdę skoro sam już dawno rozważyłeś wszystkie możliwe sposoby i rozwiązania?
Wygląda na to, że od dawna już wiesz, że możesz zrobić z tym tylko to rzeczone gówno, więc po co ta cała dyskusja?
rotten soul

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 01:54
tak w sumie nikt mi nic nie napisał konkretnego jak sobie z tym poradzić. Np pięć zdrowasiek. Zaznaczyłem wyraźnie nie mam zamiaru zaprzeczać faktom. Jednak większość osób chciała mi udowodnić, że wygląd się nie liczy z czym absolutnie nie mogę się zgodzić. Myślałem, że ktoś ma jakieś bardziej egzystencjalne pomysły.Nie w stylu koszulka coś da, bo to nic mi nie da, gdy jest się brzydkim. Mi chodziło jak się z tym pogodzić.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 01:57 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 01:56
egzystensjalizm to umysłowa masturbacja

a koleś ktory siedzi po uszy w temacie swojego wygladu raczej nie wzbudzi zainteresowania i to jest jakis punk wyjscia
Autodestrukcja

Sortuj wg