Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez carlosbueno 10 wrz 2014, 20:20
Doberman napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Ja też mam niski testosteron, znaczy w granicach normy ale tej dolnej.
z tego co wiem to jak się ma poniżej normy to można zastrzyki w dupala dostawać z testosteronem, albo żreć ten dla sportowców który można przez neta łatwo kupić ale on taki pewien nie jest jak zastrzyk.

Ty masz w granicach dolnej normy, a ja mam znacznie poniżej tej dolnej granicy. Koks dla sportowców odpada, bo ma zbyt dużo skutków ubocznych.

To nie koks tylko suplement diety w stylu tribulus ale nie wiem czy w ogóle zadziała.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez owsik 10 wrz 2014, 21:28
doberman tez mialem niski poziom testosteronu i go podbilem pod okiem lekarza. jednak nadal mam ciulowy zarost nic sie nie poprawilo on jest duzo gorszy od Twojego. Nie mam powodu sie cieszyc moja twarz nie jest
meska wygladam beznadzienie. I jeszcze musze sluchac te bajeczki jak to wyglad nie ma znaczenia u faceta, bo liczy sie charakter nastawienie, a prawda jedt taka ze gowno sie liczy jak sie niema wygladu i przezto jest sie zawsze nie w typie. Polowa osob nie ma nawet pojecia co przezywa brzydka osoba, ale najbardzieej sie madrzy i p... jak mozna, go latwo ominac. Wiem dobrze co w moim przypadku powoduje niepowodzenia z kobietami i jest to moj wyglad wiec prosze przestancie pisac farmazony.

Brzydota

przez poem 11 wrz 2014, 12:11
No ok, powiedzmy, że wygląd jest ważny, ale nie w takim sensie, że każda kobieta szuka pięknisia. Bywa że kobiety oceniają, że ktoś jest ładny, ale nie pociągający albo odwrotnie. Człowiek jest istotą składającą się z tego co w środku i tego co na zewnątrz i to jest nierozłączne. Próbuję sobie wyobrazić teraz, że osoby, które uważam za piękne nagle mają zupełnie inny charakter, nie uśmiechają się, są niekoleżeńskie czy cokolwiek... Automatycznie uznałabym taką osobę za nieatrakcyjną mimo ładnej buzi.
Nie wiem czego oczekujesz od forumowiczów. Powtarzasz to sformułowanie "nie w typie" do znudzenia.
Ciekawa jestem jakie Tobie podobają się kobiety, takie typowe piękności, za którymi wielu się ogląda? Na co zwracasz uwagę, tylko na piękne ciało?
Może w taki sposób się bronisz, sam po sobie "jedziesz" żeby już inni Cię nie krytykowali?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez jetodik 11 wrz 2014, 12:26
poem,
No ok, powiedzmy, że wygląd jest ważny, ale nie w takim sensie, że każda kobieta szuka pięknisia. Bywa że kobiety oceniają, że ktoś jest ładny, ale nie pociągający albo odwrotnie

Ty i podobnie Tobie piszący popełniacie pewien błąd, bo widzisz to są tylko ogólniki, które do znudzenia próbujecie przeforsować ponad jego prawdą osobistą - on z doświadczenia wie, jak kobiety reagują konkretnie na niego.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 11 wrz 2014, 13:13
poem napisał(a):No ok, powiedzmy, że wygląd jest ważny, ale nie w takim sensie, że każda kobieta szuka pięknisia. Bywa że kobiety oceniają, że ktoś jest ładny, ale nie pociągający albo odwrotnie. Człowiek jest istotą składającą się z tego co w środku i tego co na zewnątrz i to jest nierozłączne. Próbuję sobie wyobrazić teraz, że osoby, które uważam za piękne nagle mają zupełnie inny charakter, nie uśmiechają się, są niekoleżeńskie czy cokolwiek... Automatycznie uznałabym taką osobę za nieatrakcyjną mimo ładnej buzi.
Nie wiem czego oczekujesz od forumowiczów. Powtarzasz to sformułowanie "nie w typie" do znudzenia.
Ciekawa jestem jakie Tobie podobają się kobiety, takie typowe piękności, za którymi wielu się ogląda? Na co zwracasz uwagę, tylko na piękne ciało?
Może w taki sposób się bronisz, sam po sobie "jedziesz" żeby już inni Cię nie krytykowali?

Przed nikim się nie bronię. Żadna też nie szuka kogoś, kto nie pociąga ją kompletnie fizycznie ta opcja w dyskusji jest nie wygodna więc jest mocno pomijana przez większość, bo lepiej pisać o uśmiechu i o nastawieniu u pięknych. Próbuj sobie wyobrazić jak brzydkie osoby się uśmiechają i mają fajny charakter. Coś jak widzisz nie działa jakoś nie są nadal na randkę, pocałunek. Znajomy przyjaciel tak, ale nikt więcej. Podkreślę to jeszcze raz ja nie jestem piękny czy nawet przeciętny z urody dlatego tak często używam tego słowa nie w typie, które pada od kobiet w stosunku do mnie, by pokazać, że jestem kolesiem, który jest za samą fizyczność skreślany. Gadanie bzdet w stylu uśmiech to zmieni jest naprawdę denerwujące.
Podobają mi się typowe piękności i nie typowe też. Podobają mi się kobiety przeciętne i trochę poniżej , ale to nie zmienia faktu, że ja się nie podobam prawie żadnej kobiecie pod kątem wyglądu. Zwracam uwagę na rozmowę jak mi się dobrze rozmawia to jest dla mnie dużo.

Brzydota

przez beladin 11 wrz 2014, 14:57
owsik, Wydaje mi się, że takie wypowiedzi są oparte na obserwacji bliskiego otoczenia. Ja mam wielu kolesi uznawanych powszechnie za brzydkich, często również niskich, o przeraźliwie wątłej budowie, nieatrakcyjnych wizualnie, którzy są w związkach, często z nawet całkiem atrakcyjnymi kobietami.
Kobiety jednak w dużo mniejszy stopniu zwracają uwagę na sam wygląd niż mężczyźni, kierują się emocjami a nie czystym popędem.

Logiczne jest, że jeśli nie podobasz się kobietom z wyglądu, to musisz nadrobić gadką, zaskoczyć, pokazać się od ciekawej strony ..jako facet, nie przyjaciel. Kobiety nie chodzą na randki z przyjaciółmi.
beladin

Brzydota

przez owsik 11 wrz 2014, 15:18
wiekrzosc tego typu wypowiedzi mysle, ze nie jest oparta na obserwacji otoczeni
a.Tylko opiera sie na powrzechnych, ale blednych przekonaniach dotyczacych tego jak to niby wyglad u faceta nie ma zaduzego znaczenia. Juz to pisalem u mnie gadka i inne tego typu rzeczy nic nie daja bo z gory jestem skreslony za wyglad .Niestety jestem tak bardzo nie w typie dla kobiet , ze nie da sie tego potem niczym wymazac.

Brzydota

przez carlosbueno 11 wrz 2014, 17:03
owsik, już Ci to kiedyś pisałem jedyna Twoja szansa to dorobić się, wiele często tych atrakcyjnych leci na kasę, pozycję społeczną i wtedy wygląd ma drugorzędne znaczenie. Gdybyś miał gadkę, był pewny siebie to może i bez tego dałbyś radę poderwać ale o to ciężko w Twoim przypadku a zmiana osobowości łatwa nie jest.
Największy Forumowy Maruda

Brzydotax

przez owsik 11 wrz 2014, 18:44
Nawet jakbym mial najlepsza gadke i pewnosc siebie to jest bez znaczenia, bo to moj wyglad mnie skresla, a to jest z byt czesto niedo przeskoczenia.

Brzydota

przez bittersweet 12 wrz 2014, 16:53
owsik, kojarzysz Jerzego Urbana ? nie wygladasz gorzej od niego /ponizej go wklejam/ do tego gosciu jest znienawidzony przez wiele osób za swoja przeszlosć i styl bycia. Ale ma teraz 3 zonę dużo młodsza od niego, po prostu ma osobowosc ktora rozsadza wszystkie kanony, przez to może intrygowac kobiety.

Z praktycznych uwag juz pisałam zacznij szukac dziewczyny poza naszym kręgiem kulturowym, dla Wietnamki czy Tajki możesz nie być nieatrakcyjny. Wiele osób szuka z róznych powodów partnerów za granicą, przez neta to nie jest trudne.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydotax

przez Pieprz 12 wrz 2014, 16:57
owsik napisał(a):Nawet jakbym mial najlepsza gadke i pewnosc siebie to jest bez znaczenia, bo to moj wyglad mnie skresla, a to jest z byt czesto niedo przeskoczenia.

sam się skreślasz, wyglądu w to nie mieszaj
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Brzydota

przez tosia_j 12 wrz 2014, 17:04
Czy w tym temacie znajduje sie zdjecie rzeczonego owsika? Chcialabym zobqczyv czy facet jest brzydki czy tak sie postrzega
outsider

Brzydota

przez owsik 12 wrz 2014, 17:48
Jezeli dla wiekrzosci kobiet jestem nie w typie, a od bardziej bezposierednich slysze ze im sie nie podobam fizycznie to wiec k.... chodzi o wyglad i o nic wiecej, poco te farmazony o wnetrzu. Uraban byl.od zawsze wysoko postawiony spolecznie, a obecnie jest milionerem naprawde zaj... przyklad.

Brzydota

przez poem 12 wrz 2014, 18:20
dla większości? czyli nie dla wszystkich? ;)

Sortuj wg