Atrakcyjnosc seksualna kobiety...

Inne zaburzenia.

przez jetodik 09 wrz 2013, 09:31
hania33, mózg kobiety to bardzo pociągający organ :mrgreen:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Depresja To Ja 09 wrz 2013, 09:31
Ramanujan, wcale ze nie.

przez hania33 09 wrz 2013, 09:32
jetodik,

ha ha oj te kobiece mozgi..nieodgadnione :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MalaMi1001 09 wrz 2013, 09:33
jetodik ale przyznaj, ze 99% facetów najpierw patrzy na opakowanie, a dopiero potem na to co jest w środku. I tutaj dochodzimy do momentu nie liczenia się z uczuciami innych. Bo ja np. zanim się z kimś zdecyduję spotkać sprawdzam jak mi się z nim rozmawia, czy będzie w ogóle o czym, nie ważne czy fizycznie pociąga mnie tak, że mogłabym od razu się na niego rzucić. Co mi z tego, że spotkam się z kimś z kim najlepiej będzie wychodziło milczenie? Co z tego, że może sobie pomyśleć, że jestem zainteresowna? Nic. U was jest inaczej.

przez jetodik 09 wrz 2013, 09:44
MalaMi1001, no patrzy, ja też patrzę, bo wnętrza nie widać, ja poznałem dwie takie kobiety, i w pierwszy dzień mi się podobała ta ładniejsza, druga też niezła, ale mniej ładna, z czasem jak je poznałem ich charaktery i całokształty to teraz ta druga mi się bardziej podoba i na niej bardziej lubie zawiesić oko:D

bo to coś, co się tak mówi często to jest własnie całoksztalt, dużo robi taka kobieca gracja jakby, której na pierwszy rzut oka nie widać :)

-- 09 wrz 2013, 09:50 --

MalaMi1001, a Ty jak nie znasz faceta to nie patrzysz najpierw na wyglad?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez bittersweet 09 wrz 2013, 09:51
MalaMi1001 napisał(a):hania33 dokładnie tak. Znam niejedną taką, która jest na pełnym utrzymaniu męża i czuje się z tego powodu dumna. Może tylko leżeć, pachnieć i zadzierać nos. Najbardziej śmiać mi się chce z tego, że takie panienki mają za nic ludzi biednych i brzydkich, a same nie zdają sobie sprawy z tego, że ich bogactwo to zupełnie nie ich zasługa a spora część urody to zasługa własnie kosmetyczek, fryzjerów, stylistów i czort wie czego jeszcze. Kiedyś widziałam jak moja "bogata" kumpela robiła makijaż na imprezę. Mnie żal byłoby skóry na taką ilość podkładu, pudru, bazy i innych kosmetyków, o których mam blade pojęcie. No ale wyglądała zjawiskowo, to prawda.
Ja spotkałam kiedys znajomą bez tapety, to jej nie poznałam wgl :mrgreen: zawsze myślę, czy takie kobiety zastanawiają sie co bedzie, kiedy ich uroda przeminie ? przestaną być atrakcyjne dla swojego męża/sponsora i będą płakac, że je wymienił no nowy model....
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez MalaMi1001 09 wrz 2013, 09:52
No nie widać, ale widać jak się ktoś zachowuje, czy ma coś do powiedzenia, czy pasuje do nas mniej więcej charakterem. Umawiasz się z kimś tylko dlatego, że podoba Ci sie fizycznie czy przyjrzałeś się trochę sposobowi bycia? Bo dla mnie facet może być amantem filmowym, ale jak nie ma nic ciekawego do powiedzenia nie ma najmniejszych szans nawet na spacer po parku.

przez hania33 09 wrz 2013, 10:01
MalaMi1001,

Zgadzam się z Toba...

Obrazek

przez wiejskifilozof 09 wrz 2013, 10:04
Temat, fajny.Ale dla normalnych kobiet, nie dla feministek.One nie mają ciał,tylko umysł.Pewnie,że facet zwraca uwagę na cycki i dupę.Tak, zawsze było i jest.

przez MalaMi1001 09 wrz 2013, 10:11
hania33

dlatego uważam, że kobiety są postrzegane przez pryzmat swojej seksualności, atrakcyjności i ogólnie jak ja to nazywam "interfejsu" :P Facet umawia się z dziewczyną, bo jest ładna, bo mu się podoba. Pospotyka się, zrobi nadzieję i uzna, że to nie to. A ja się nie spotkam z kimś, z kim mi się źle rozmawia, kto choć trochę nie spełnia moich kryteriów jeśli chodzi o charakter. Poza tym faceci potrafią doskonale kryć swoje prawdziwe zamiary. Po kobiecie widać po co spotyka się z facetem. Jeśli jest ładniutka i zachowuje się jak Paris Hilton wiadomo czego się można po niej spodziewać i albo facet jest głupi jeśli tego nie widzi, albo mu to pasuje. A facet może zachowywać się normalnie i aż do rozstania albo próby zacieśnienia relacji ukrywać swoje prawdziwe powody, dla których zainteresował się kobietą.

przez hania33 09 wrz 2013, 10:16
MalaMi1001,

Możliwe , ze na początku, mężczyźni również chcą mieć mądre kobiety a nie pustaczki..czy materialistki...

-- 09 wrz 2013, 10:18 --

My wybieramy , jako kobiety i mężczyźni również..wydaje mi się , ze każdy powinien mieć to coś w sobie.

Obrazek

przez bittersweet 09 wrz 2013, 10:33
To nie jest tak, że dla meżczyzn atrakcyjnosc zewnetrzna jest najwazniejsza i wszystko im zrekompensuje, nawet jesli dziewczyna jest pusta i pastikowa. Tzn niektórzy wybieraja sobie takie dziewczny, ale imo sami są pusci i głupi. W miare sensowny facet nie zainteresuje sie nawet najpiekniejsza kobietą, jesli nie bedzie miał o czym z nią rozmawiać. Znam takie przypadki wsród znajomych, kiedy mówili - ona wygląda jak z playboya i co z tego, po godzinie w jej towarzystwie chciałem sie ewakuowac.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez MalaMi1001 09 wrz 2013, 10:44
bittersweet napisał(a):To nie jest tak, że dla meżczyzn atrakcyjnosc zewnetrzna jest najwazniejsza i wszystko im zrekompensuje, nawet jesli dziewczyna jest pusta i pastikowa. Tzn niektórzy wybieraja sobie takie dziewczny, ale imo sami są pusci i głupi. W miare sensowny facet nie zainteresuje sie nawet najpiekniejsza kobietą, jesli nie bedzie miał o czym z nią rozmawiać. Znam takie przypadki wsród znajomych, kiedy mówili - ona wygląda jak z playboya i co z tego, po godzinie w jej towarzystwie chciałem sie ewakuowac.

I o to właśnie mi chodzi! Facet umawia się z kobietą po pierwsze dlatego że podoba mu się fizycznie. Fajce cycki, zgrabne nogi i pupa i to mu w zupełności wystarczy do tego, żeby się z nią spotkać. Nie zwraca uwagi na to, że człowiek nie zmienia się w 5min i z pustej idiotki nie da się zrobić błyskotliwej kobiety. To widać od razu czy ktoś ma głowie tylko kosmetyki i ceny operacji plastycznych, albo jest do bólu monotematyczny i nie będzie z nim o czym rozmawiać.

przez Ferdynand k 09 wrz 2013, 10:52
MalaMi1001, przesadzasz
i czepiasz się facetów
wcale 99% myśli tylko o dupie i cyckach
ale atrakcyjność też jest ważna

na pewno bym się nie umówił z tobą z powodu urody gdybyś była wredna albo głupia i pusta
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg