niemożnośc zmiany, lęk przed zmianami.

Inne zaburzenia.

przez Stark 12 lip 2012, 21:36
Hmm,rosnę też na taką dupe wołową.
Stark

przez carlosbueno 12 lip 2012, 22:16
Stark napisał(a):Hmm,rosnę też na taką dupe wołową.

jeszcze młody jesteś, pracujesz w b. młodym wieku, ja to jestem dopiero dupą wołową do sześcianu.
Największy Forumowy Maruda

przez Stark 12 lip 2012, 22:44
carlosbueno, Mimo to, jestem niezaradny,daremny do wielu rzeczy, a praca to tylko po znajomości.
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rad 19 lip 2012, 20:28
lepiej się ogarnij za w czasu , bo później to już będzie tylko gorzej. Ja też mam taką sytuację że mieszkam z rodzicami, mam własny sklepik i 2000 na miesiąc. Jest to dla mnie mało i wypadało by iść do pracy ale boję się zmian. Boje się tego jak mnie w pracy przyjmą z takimi objawami (otępienie itp.) . Mój terapeuta mówi że te objawy są po to żeby mnie chronić , tylko że nie wiem sam przed czym one mają mnie chronić.

Po za tym nie czuje żeby on był moim przewodnikiem a faktycznie w takim przypadku przydał by się taki. Ja mu mówię że chciałbym iść gdzieś do szpitala gdzie będzie praca i ludzie, którzy będą mnie w niej akceptować.

A pro po tego sklepiku to mam możliwość jego rozwoju i szanse na większe zarobki. Ale tego nie robię, bo się boje i mi się za bardzo nie chce :(
Rad

Sortuj wg