niewiadome objawy

Inne zaburzenia.

niewiadome objawy

przez depresjanerwicowa 18 gru 2011, 16:49
witam jestem tu nowa ale moj problem nie jest juz nowy. postanowilam sie zalogowac poniewaz nie daje sobie juz rady z tym co sie ze mna dzieje. chce prosic o podpowiedz czy ktos mial juz takie objawy i co najlepiej zrobic aby sobie z nimi poradzic. mam dwuletnie dziecko ktorym musze zajmowac sie na codzien i panowac nad soba. mam nagle wybuchy gniewu , krzycze wszystko mnie deazni i denerwuje wkurzam sie gdy nie moge znalezsc bluzki lub gdy polozylam gdzies jakas rzecz i zapomnialam gdzie zaraz obwiniam domownikow ze ja ruszali(( do naglych napadow nerwow dolacza sie a to atak dusznosci nie moge oddychac tak jak by ktos siedzial mi na klatce piersiowej (objaw jak astma) trwa np tydzien pozniej mam dzien spokoju i zaczyna bolec mnie glowa ale tak strasznie sa to objawy wrecz migrenowe jeszcze inny atak jaki mnie dopada to dusznosc jak by ktos wrzucil mi jakis kawal do gardla i nie moge przelykac sliny non stop mam tkz motyle w brzuchu czesto sie zalatwiam czemu towarzyszy czeste oddawanie gazow(( nad ranem oddycham ciezko i glosno budze sie w tzw podskoku. dzien zaczynam nerwami nie usmiecham sie nic mi nie pasuje. kolejna rzecz z ktora bardzo staram sie walczyc jest niechec do swiata wszystko jest dla ,mnie w czarnych kolorach kojarzy sie ze smiercia, kazdy kolejny dzien zycia rowna sie w moim mniemaniu klopoty i stres boje sie go przez to zaczynac. wizyte u psychiatry mam na 30 grudnia prosze wszystkich o pomoc duchowa moze napiszecie cos co mi pomoze

niewiadome objawy

przez Laima 18 gru 2011, 18:32
depresjanerwicowa, masz skumulowaną złość w sobie,powinnaś ją rozładować w jakiś sposób np. walić pięściami w poduszkę przez 2-5 min dziennie.Również uważam,że dobrze by Ci zrobiła jakaś odskocznia od domu,dziecka,obowiązków,coś co Ci sprawi przyjemność:pogaduchy u koleżanki,zakupy,masaż,sport,kosmetyczka-nie ważne co byle przyjemne i bez dziecka.Powinnaś zarezerwować godz. dwie dziennie tylko dla siebie.
Polecałabym bardziej terapię niż lekarza i prochy.

To mój punkt widzenia.

Pozdrawiam serdecznie
Kasia.
Laima

niewiadome objawy

przez ewa3700 22 gru 2011, 18:27
Na pewno już byłaś u psychiatry. Pewnie bierzesz leki. Wydaje mi się że masz nerwicę. Może już lepiej się czujesz. Napisz, jak ci się teraz układa. Podrawiam.

-- 22 gru 2011, 18:33 --

Dodatek: Do psychiatry idziesz 30-tego. Bardzo dobrze, że podjęłaś taką decyzję. W nowym roku napisz o sobie i pamiętaj ,że jak dostaniesz jakiś lek, to on zadziała po 3-6 tygodniach. Bo benzodiazepiny działają od razu, ale bierze się je krótko. A poprzednio mówiłam o antydepresantach. Powodzenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg