Potrzebuje rady kogos kto sie na tym zna jak najszybciej !

Inne zaburzenia.

Potrzebuje rady kogos kto sie na tym zna jak najszybciej !

przez lolek12 24 lis 2010, 23:55
Od jakiegos czasu zaczolem sie tym bardzo denerwowac otoz to mam 16 lat od 5 podtsawowki moj czlonek nie rosnie a teraz zaczol powoli grubnac czy bedzie jescze normlany czy juz nie urosnie :( mam dziewczyne chcialbym to z nia zrobic a wstydze sie i tylko to mnie powtrzymuje :(
prosze o jak najszybsza odpowiedz
Ostatnio edytowano 24 lis 2010, 23:57 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do odpowiedniego działu

Re: Potrzebuje rady kogos kto sie na tym zna jak najszybciej !

przez agusiaww 25 lis 2010, 16:56
lolek12, a ile masz cm? Poczytaj sobie ze czlonek meski jest takze ukryty glebiej w ciele, dlatego nie jest taki krotki, poza tym, zalezy ile masz cm, w stanie spoczynku. Natomiast w staniepodniecenia sie powieksza 2 razy takze spokojnie nie bedzie taki maly.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez juz 25 lis 2010, 19:59
No nie wierze:). Cos pięknego. To mu wytłumaczyłaś "w stanie podniecenia powieksza sie 2 razy". Pewnie tego jeszcze nie odkrył. Od piątej klasy podstawówki penis ci nie rosnie? No jesli nie rosnie to nie rosnie i to chyba calkiem normlne. Pewnie już ci nie urośnie. Jesli zaczął grubnąć to możeszs otwierać szampana. Podobno obwód jest dużo wazniejszy od długości, ale to i tak zawsze jest zależne od drugiej osoby. Niech sie dziewczyny wypowiadają. Można pisac i pisać, ale kwestia jest prosta. Nic ci nie jest i jestes zdrowy, tylko że sie przejmujesz jak wszyscy. Albo wchodzisz w sytuacje taki jaki jesteś, albo uciekasz. Nic sie nie zmini od myslenia i gadania. Jest tylko jeden sposób na przekonanie sie że wszystko ok. Nawet jesli jestes poniżej normy która wynosi 15 cm to jest takie powiedzenie "mały, ale technik".
juz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lolek12 26 lis 2010, 09:42
ale mam 9 cm jak mi lezy a 11 jak stoi jest cos nie tak ... :(

przez GreenGo 26 lis 2010, 11:03
Wujek dobra rada radzi: (żeby nie było, to ja takich problemów nie miałem ;-) ale kiedyś trafiłem na to i przeczytałem)
Są w internecie metody, ćwiczenia, które mogą wam pomóc, http://www.google.com/search?client=ope ... 8&oe=utf-8

No nie wierze:). Cos pięknego. To mu wytłumaczyłaś "w stanie podniecenia powieksza sie 2 razy".
A poza tym to nie prawda. Nie ma związku pomiędzy spoczynkiem i stanem gotowości ;p według badań seksuologów.
GreenGo

przez juz 26 lis 2010, 12:05
Znaczy że nie zawsze jest to te magiczne dwa razy?
juz

przez GreenGo 26 lis 2010, 12:41
Chyba Shadowmere podała w innym temacie linki do badań na ten temat, ale nie pamiętam, w którym.
Prawie nigdy nie jest to x2, bo te dwie dł. nie mają ze sobą związku.
GreenGo

przez juz 26 lis 2010, 17:48
Zgoda. Chodziło mi o to że on juz jest na pewno lepiej poinformowany w temacie
juz

przez agusiaww 26 lis 2010, 18:40
juz, cialo sie wyksztalca do 18 roku zycia, wiec moze jeszcze urosnac, poczytaj sobie :) A poza tym co mi po badaniach seksuologow, na zywo widzialam jak sie powieksza :D Poza tym co za roznica, maly czy wiekszy, wszystko zalezy od techniki i umiejetnosci. Ty nie mysl, czy masz malego czy duzego, tylko zajmij sie -poczytaj o grze wstepnej, o roznych pocalunkach itd
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Pluto 26 lis 2010, 18:56
A gruby jesteś? Jeśli tak to penis jest wtedy krótszy.
Pluto

przez lolek12 26 lis 2010, 19:45
czy wy wiecie co to jest 11 cm ?? w wygladzie dziecinnego penisa ?? tutja nawet dobrze rozegrana gra wstepna nei pomoze ;/ jak dziewczyna nic nie poczuje

przez Pluto 27 lis 2010, 09:50
Ale jedno jest pewne - możesz zapomnieć, że będziesz mieć 17cm+ W wieku 16 lat to się ma 15cm/16cm
Pluto

przez marcja 28 lis 2010, 15:34
agusiaww napisał(a):A poza tym co mi po badaniach seksuologow, na zywo widzialam jak sie powieksza :D

To chyba widzialas malego... Duzy czy nawet klasa srednia wyzsza;) na pewno nie powieksza sie dwukrotnie...

Re: Potrzebuje rady kogos kto sie na tym zna jak najszybciej

przez EmInQu 23 lis 2013, 07:56
agusiaww napisał(a): czlonek meski jest takze ukryty glebiej w ciele,
Nie wydaje mi się ,aby autor mierzył go będąc w chłodni.
Natomiast w staniepodniecenia sie powieksza 2 razy
U konia? :mrgreen:

lolek12 napisał(a):czy wy wiecie co to jest 11 cm ?? w wygladzie dziecinnego penisa ?? tutja nawet dobrze rozegrana gra wstepna nei pomoze ;/ jak dziewczyna nic nie poczuje
Moim zdaniem faktycznie masz powody do niepokoju jeśli chodzi o współżycie. Nie będę Ci cukrować, że masz odpowiedni sprzęt do zaspokojenia dziewczyny(oczywiście może Ci tego wprost nie powiedzieć, by Cię nie urazić). Ta inicjacja może skończyć się dla niej brakiem przeżyć fizycznych ponieważ nie sądzę abyś miał wielkie doświadczenie w technice, którą mógłbyś ewentualnie nieco nadrobić. Jesteś jeszcze bardzo młody( w świetle prawa jesteś jeszcze dzieckiem). Może warto się wstrzymać z tym np. 2 lata i przekonać się, czy proces dojrzewania wyciągnie jeszcze Twojego członka?
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Sortuj wg