Co to za choroba?

Inne zaburzenia.

Co to za choroba?

przez dzidzia_forever 10 paź 2010, 22:24
Witam. Jestem 19-letnim chłopcem. Mam pewien bardzo poważny problem. Otóż szukam odpowiedzi na pytanie na co jestem chory?

Moje objawy:
-w kontakcie z ludźmi: ból brzucha(uczucie głodu), ból głowy, napady senności, uczucie strachu, otępienie umysłowe, niezdolność do skupienia uwagi na czymkolwiek, zaniki pamięci, niemoc w wypowiadaniu słów, napady agresji, depresja, dzikie oczy(opisałem niżej); czasem: niekontrolowane ruchy oczu; raz: omamy wzrokowe(opisane niżej);

-będąc samemu: samotność, bóle brzucha, bóle głowy(mało intensywne), ucisk w gardle, napady senności, wzmożony popęd seksualny;

Dzikie oczy.
Gdy przebywam pośród ludzi zbyt długo dostaję wytrzeszczu oczów. Koło wewnętrznej strony oczu pojawiają się zasiniaczenia.

Omamy wzrokowe.
Widziałem postać której nikt inny nie widział. Miała na sobie ciemny habit z szerokimi rękawami.

Co to może być? Jak się tego pozbyć?

Re: Co to za choroba?

przez linka 10 paź 2010, 22:28
Nie wiem co to może być ale radziłabym zrobić komplet badań u lekarza ogólnego i udać się na konsultację do neurologa i psychiatry.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 10 paź 2010, 22:50
dzidzia_forever, Witaj
linka, Dobrze radzi ,przy takich problemach ,na forum możesz dostać złe podpowiedzi. Zaburzenia i depresja maja wiele cech wspólnych i łatwo się laikowi pomylić . Nie ma się czego bać ,trzeba iść do lekarza .
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dzidzia_forever 10 paź 2010, 23:57
Dzięki za wskazówki. Nie mam czasu ani pieniędzy na wizytę u lekarza specjalisty. W przyszłości zrobię jakieś badania bo jest coraz gorzej.

przez LitrMaślanki 11 paź 2010, 00:37
dzidzia_forever, Poszukaj czasu . Pieniędzy nie trzeba ,zgłoś problem interniście on Cie pokieruje dalej .
Jak masz problem to go rozwiązuj ,nie czekaj aż się pogłębi ...bo czym dłużej zwlekasz ,tym będzie trudniej i gorzej . Powodzenia.
LitrMaślanki

przez paradoksy 14 paź 2010, 13:29
chwila, w innym temacie piszesz, ze masz nerwicę i schizofrenię (od dziecka :roll: ), a w drugim pytasz co Ci jest?
paradoksy

Sortuj wg