Dewiacja

Inne zaburzenia.

Dewiacja

przez natrętek 28 maja 2015, 22:02
Poza tym osoby z zewnątrz i myślę, że większość stąd nie zna twojej obecnej lokalizacji ;)
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

Dewiacja

przez joaszka 28 maja 2015, 22:05
Arasha, nie mam problemów z rozmowami na ten temat także w realu. Wiec nie widzę problemu nawet gdyby ktos mnie namierzyl. Zresztą nikt nie interesuje się mną w takim stopniu, żeby szukać mnie na jakichś forach. :)
joaszka

Dewiacja

przez take 28 maja 2015, 22:09
U mnie problemem są nie tylko osobliwe skłonności seksualne, ale i sam popęd. Jak widzę dziewczynę, to mogę czuć chęć głaskania, rozczulania się nad nią. Jeśli miałbym mieć dzieci, to moja mentalność wolałaby same dziewczynki, bo są ładniejsze (nie chcę być tu pedofilem). Niestety też moją mentalność chciałaby, aby wszystkie dzieci były Aspimi, nie chce "normalnych" dzieci. Mam ponad 23,5 roku i nie miałem dziewczyny. Jeżeli miałbym mieć dzieci, to lepiej, aby ojciec był dość młody, bo starszy wiek rodziców zwiększa ryzyko pewnych problemów ze zdrowiem u dzieci. Kiedy się urodziłem, moi rodzice nie mieli ukończonych 23 lat.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dewiacja

przez joaszka 28 maja 2015, 22:12
Take, powiedz, czy cos jeszcze wzbudza w Tobie taką czułość? Rozumiem, ze jest ona aseksualna?
joaszka

Dewiacja

przez Arasha 28 maja 2015, 22:14
joaszy, nie chodziło mi o to, że ktoś konkretny miałby Cię namierzać ;) Miałam na myśli bardziej to, że mogą się zdarzyć osoby ( których tożsamości nikt nie zna i nie pozna, bo dostęp jest przecież wolny ), które mogą się podniecać czyimiś wypowiedziami ( nie mówię Twoimi i że tylko w tym temacie ). Mało to świrów krąży po necie :roll:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Dewiacja

przez take 28 maja 2015, 22:28
Tak dużej czułości, jak kobieta, może nie wzbudzać żadne stworzenie. Kot potrafi wzbudzić we mnie sporą aseksualną czułość. Postać Najświętszej Dziewicy z niektórych obrazów wzbudza we mnie dużą nieseksualną słodycz. Aspijki mnie fascynują. Na kobiety z ZA mogę patrzeć inaczej (czyściej) - ich nietypowość, podobieństwo do mnie jest pociągające. Takie ładne i ponadprzeciętnie inteligentne Aspijki są najbardziej pociągające dla mnie. Za żonę moja psychika chciałaby niebrzydką Aspijkę. Ale tu może już pojawiać się seksualizm.
F21, F42.2, F84.5

Sortuj wg