Pomodlę sie za Ciebie

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Pomodlę sie za Ciebie

przez carlosbueno 25 paź 2012, 18:08
pomódlcie się za upadek, likwidację Polski żeby w końcu to beznadziejne państwo zniknęło z mapy świata i przejęli nas Niemcy. ;)
Największy Forumowy Maruda

Pomodlę sie za Ciebie

przez hasacz 25 paź 2012, 18:50
Ja bym wolal zeby nas USA przejeło jak juz musi dojsc do zaglady Polski...
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

Pomodlę sie za Ciebie

przez Tomeku 13 lis 2012, 23:08
Rafka napisał(a):Tomek należysz do jakiejś grupy modlitewnej??? czy możesz coś na ten temat napisać skąd taki pomysł wątku ;)

Nie należę.

Mi w wielu przypadkach modlitwa pomogła zarówno o mnie i o innych, no i tak weszłem do tego działu i widzę różne metody medycyny niekonwencjonalnej niektóre z nich to wręcz czyste zagrożenia duchowe. Stwierdziłem ze coś z tym muszę zrobić ale moim zdaniem zwalczanie zabobonów nic nie da prościej pokazać że nie są one potrzebne bo prosta modlitwa działa :)

PS: obejrzyjcie sobie ciekawy film:
http://gazetkakreatywna.pl/duch-film-do ... a-polecam/
Ze mnie informatyk z zamiłowania... pasjonat podejścia psychodynamicznego do terapii.
Prowadzę stronę Lustro.org - Niezależny zespół psychoterapeutów psychodynamicznych- zapraszam do współpracy psychoterapeutów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomodlę sie za Ciebie

przez Candy14 13 lis 2012, 23:10
hasacz, ja bym wolala Australie :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Pomodlę sie za Ciebie

przez Siddhi 13 lis 2012, 23:11
Ja bym wolal zeby nas USA przejeło jak juz musi dojsc do zaglady Polski...
Ja natomiast bym wolał, żeby do żadnych przejęć i zagład nie dochodziło... nie lubię gwałtownych zmian.
Siddhi

Pomodlę sie za Ciebie

przez Rafka 14 lis 2012, 14:00
Tomeku, oglądałam ten film Duch. Bardzo ciekawy

-- 14 lis 2012, 14:06 --

Rafka

Pomodlę sie za Ciebie

przez Mihau 28 lis 2012, 19:38
Tomeku napisał(a):Tak po prostu, jeśli jesteś chrześcijaninem lub tylko chcesz prosić o modlitwę pomodlę się do Boga o moc uzdrowienia Ducha Świętego dla Ciebie. Napisz tylko jak masz na imię i z jakimi problemami się borykasz.

PS. Zachęcam innych wierzących forumowiczów do modlitwy w intencji osób które o to poproszą. Jezus powiedział, że ” GDZIE DWÓCH LUB TRZECH SIĘ MODLI W IMIĘ MOJA TAM I JA JESTEM POŚRÓD NICH”

Jesteś wspaniałym człowiekiem!
Ja jestem słabo wierzący, gdybyś chciał się za mnie pomodlić to bardzo proszę. Mam na imię Michał i cierpię na fobię społeczną. Chciałbym mieć siłę, aby poradzić sobie z tym cięższym okresem życia.
Pozdrawiam!

Pomodlę sie za Ciebie

przez Rafka 29 lis 2012, 16:48
Mihau, tez się dziś za Ciebie pomodlę
Rafka

Pomodlę sie za Ciebie

przez Mihau 29 lis 2012, 18:26
Dziękuje Rafka! Może gdybym spotykał takich ludzi w swoim życiu to sam bym mocniej wierzył ...
Pozdrawiam Was!

Pomodlę sie za Ciebie

przez Skipper 15 lut 2013, 11:58
Witam,

też proszę o modlitwę a najlepiej jakieś błogosławieństwo czy aurę by mieć sporo dziwek i koksu.

Dziękuje
Heroina: 50mg 1-1-1
Acyklowir: 25kg 0-1-1
zbanowany

Pomodlę sie za Ciebie

przez Mightman 19 lut 2013, 23:04
Skipper napisał(a):Witam,

też proszę o modlitwę a najlepiej jakieś błogosławieństwo czy aurę by mieć sporo dziwek i koksu.

Dziękuje

Czy my wierzący Ciebie w jakikolwiek sposób obrażamy? Katolik to nie tylko czarny ksiądz pedofil i złodziej. Jest ktoś wierzący okej, ktoś nie wierzy też okej - każdy ma własną wolę i sumienie ale szacunek wymagany jest z obu stron.

Pomodlę sie za Ciebie

przez kapseicyna 19 lut 2013, 23:09
Taka modlitwa chyba nic nie da, bo przecież nie masz pojęcia za kogo sie modlisz. Napisze Kamil, nerwica i bedziesz sie modlił o uzdrowienie anonimowego Kamila z nerwicą?

zujzuj, mdlący nie wie za dużo o osobie za którą się modli, ale Bóg dokładnie wie, za kogo ta modlitwa i to wystarczy...

Tomeku, tak wiec odmów koronkę razem ze mną i poproś o dodanie mi sil w codziennej walce ze własnym sumieniem.

Dziękuję
kapseicyna

Pomodlę sie za Ciebie

przez Skipper 20 lut 2013, 00:32
wypierdalaj stad pedofilu ;d
Heroina: 50mg 1-1-1
Acyklowir: 25kg 0-1-1
zbanowany

Pomodlę sie za Ciebie

przez *Wiola* 20 lut 2013, 00:41
Skipper, Za powyższy post dostajesz "nagrodę". Jeśli chcesz jescze na tym forum pobyć radzę się ogarnąć :evil:
Moderator

Sortuj wg