Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomodlę sie za Ciebie


Tomeku

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno,

moja babcia chodziła czasem do koscioła bo wypada, ale była ateistka o czym mowiła w sumie głośno i zyła 99 lat , druga sie modliła często i wierzyła jak cholera i zyła 60 kilka lat więc hehe

ja mówię o statystykach a nie konkretnych przypadkach a ludzie wierzący w krajach rozwiniętych żyją dłużej tak samo jak np. żonaci żyją dłużej niż kawalerowie, to kwestia motywacji, sensu i celów życiowych a nie wiary jako takiej ( całe szczęście czeka mnie szybka śmierć bo jestem niewierzącym kawalerem z problemami psychicznymi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek należysz do jakiejś grupy modlitewnej??? czy możesz coś na ten temat napisać skąd taki pomysł wątku ;)

 

Nie należę.

 

Mi w wielu przypadkach modlitwa pomogła zarówno o mnie i o innych, no i tak weszłem do tego działu i widzę różne metody medycyny niekonwencjonalnej niektóre z nich to wręcz czyste zagrożenia duchowe. Stwierdziłem ze coś z tym muszę zrobić ale moim zdaniem zwalczanie zabobonów nic nie da prościej pokazać że nie są one potrzebne bo prosta modlitwa działa :)

 

PS: obejrzyjcie sobie ciekawy film:

http://gazetkakreatywna.pl/duch-film-do-obejrzenia-polecam/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolal zeby nas USA przejeło jak juz musi dojsc do zaglady Polski...
Ja natomiast bym wolał, żeby do żadnych przejęć i zagład nie dochodziło... nie lubię gwałtownych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po prostu, jeśli jesteś chrześcijaninem lub tylko chcesz prosić o modlitwę pomodlę się do Boga o moc uzdrowienia Ducha Świętego dla Ciebie. Napisz tylko jak masz na imię i z jakimi problemami się borykasz.

 

PS. Zachęcam innych wierzących forumowiczów do modlitwy w intencji osób które o to poproszą. Jezus powiedział, że ” GDZIE DWÓCH LUB TRZECH SIĘ MODLI W IMIĘ MOJA TAM I JA JESTEM POŚRÓD NICH”

 

Jesteś wspaniałym człowiekiem!

Ja jestem słabo wierzący, gdybyś chciał się za mnie pomodlić to bardzo proszę. Mam na imię Michał i cierpię na fobię społeczną. Chciałbym mieć siłę, aby poradzić sobie z tym cięższym okresem życia.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

też proszę o modlitwę a najlepiej jakieś błogosławieństwo czy aurę by mieć sporo dziwek i koksu.

 

Dziękuje

Czy my wierzący Ciebie w jakikolwiek sposób obrażamy? Katolik to nie tylko czarny ksiądz pedofil i złodziej. Jest ktoś wierzący okej, ktoś nie wierzy też okej - każdy ma własną wolę i sumienie ale szacunek wymagany jest z obu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

też proszę o modlitwę a najlepiej jakieś błogosławieństwo czy aurę by mieć sporo dziwek i koksu.

 

Dziękuje

Czy my wierzący Ciebie w jakikolwiek sposób obrażamy? Katolik to nie tylko czarny ksiądz pedofil i złodziej. Jest ktoś wierzący okej, ktoś nie wierzy też okej - każdy ma własną wolę i sumienie ale szacunek wymagany jest z obu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka modlitwa chyba nic nie da, bo przecież nie masz pojęcia za kogo sie modlisz. Napisze Kamil, nerwica i bedziesz sie modlił o uzdrowienie anonimowego Kamila z nerwicą?

zujzuj, mdlący nie wie za dużo o osobie za którą się modli, ale Bóg dokładnie wie, za kogo ta modlitwa i to wystarczy...

 

Tomeku, tak wiec odmów koronkę razem ze mną i poproś o dodanie mi sil w codziennej walce ze własnym sumieniem.

 

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka modlitwa chyba nic nie da, bo przecież nie masz pojęcia za kogo sie modlisz. Napisze Kamil, nerwica i bedziesz sie modlił o uzdrowienie anonimowego Kamila z nerwicą?

zujzuj, mdlący nie wie za dużo o osobie za którą się modli, ale Bóg dokładnie wie, za kogo ta modlitwa i to wystarczy...

 

Tomeku, tak wiec odmów koronkę razem ze mną i poproś o dodanie mi sil w codziennej walce ze własnym sumieniem.

 

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×