Preparaty Joalis - detoksykacja organizmu

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez jakubo 26 wrz 2011, 23:00
asia, no chyba mnie przekonałaś do tej diety, ale czuję, że będzie ciężko. Muszę na wszytko uważać... Ale nie zaszkodzi spróbować.

polakita, w chwili obecnej biorę 4 preparaty, pozostałe się skończyły.

przez _asia_ 27 wrz 2011, 08:05
polakita, specjalistką to w tym temacie jesteś Ty, ja dopiero raczkuję w Joalisie :mrgreen: :P

jakubo, spróbuj, tylko tak konsekwentnie, nie łamiąc diety, bo inaczej to nie ma sensu, nie będzie efektów...
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez polakita 27 wrz 2011, 10:55
_asia_, ale twoja wiedza na wiele tematów funkcjonowania ludzkiego organizmu, diety, składników pożywienia itp na pewno moją - i być może wielu innych osób - przewyższa :mrgreen: :great: szacun ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez _asia_ 27 wrz 2011, 11:38
polakita, dzienx :D :oops: no to jest temat, który mnie bardzo interesuje :smile:

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez jakubo 27 wrz 2011, 18:46
asia, a mogłabyś mi napisać przykładowo co jesz przez cały dzień? Bo jakoś sobie nie wyobrażam i nie wiem czy mi czas pozwoli na robienie takiej diety.
I jeszcze jedno pytanie, czy te preparaty joalis zaliczają się do homeopatii? Czy to są zupełnie dwie różne sprawy? Dziś byłem właśnie na wizycie u homeopaty i bardzo fajny starszy gościu mnie przyjmował i dał mi granulki do zażywania i się teraz zastanawiam, czy joalis i homeopatia może razem ze sobą współdziałać.

przez _asia_ 28 wrz 2011, 09:59
jakubo, ja jadam np. kaszę jaglaną na gęsto z migdałami, pestkami dyni, słonecznika, siemienia lnianego i odrobiną oleju kokosowego lub z pestek dyni, kaszę jaglaną z duszonymi warzywami (przeróżne, jakie tylko się da), z gotowaną fasolą/soczewicą, albo gotowanego amarantusa lub quinoę na gęsto też z warzywami albo z jajkiem, no możliwości są przeróżne, możesz jeść ryż brązowy, kaszę gryczaną z dobrymi olejami... Jeśli jadasz mięso i ryby to też może być, ale przyrządzone w domowych warunkach, a nie jakieś wędliny, wędzone, z puszki itd... Wydaje się, że cały dzień się stoi przy garach, ale tak naprawdę to możesz rano zrobić sobie jedzenie na cały dzień i włożyć do pojemnika zabierając do pracy/szkoły bądź do lodówki i potem odgrzać, kasze smakują pysznie również na zimno, podobnie duszone warzywa.

co do homeopatii to moja lekarka oprócz joalisa jednocześnie zapisuje mi preparaty np. sanum albo właśnie granulki boiron. zresztą tam na opakowaniu joalisa jest chyba nawet napisane, że te preparaty nie kolidują z innymi formami leczenia i mogą być stosowane dodatkowo.

Helen Keller

przez jakubo 28 wrz 2011, 14:41
A Ty masz problemy zaparciowe czy biegunkowe? Bo mi się wydaje, że przez taką żywność to mogę jeszcze częściej latać do toalety :)

przez _asia_ 28 wrz 2011, 19:51
jakubo, na pewno nie, takie jedzenie reguluje wypróżnienia, zwłaszcza prażona i ugotowana potem na gęsto kasza jaglana powoduje uformowanie i zbicie stolca. ja miałam częściej tendencje do zaparć, ale zdarzało mi się też rozwolnienie.

Helen Keller

przez jakubo 28 wrz 2011, 20:31
ok, to w takim razie, od jutra pomału zacznę wprowadzać te produkty do diety i będę co jakiś czas zdawał relacje :) Dzięki bardzo!

-- 10 paź 2011, 21:10 --

Ciężko z tą dietą idzie :)
Mam natomiast inne pytanie. Jeśli przestane brać na jakiś czas preparaty(2-3tyg), to oznacza, że cała kuracja idzie do dupy? Bo mam problemy finansowe i nie mogę na razie wykupić kolejnych leków.

Sortuj wg