Metlik w głowie i sercu.

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: Metlik w głowie i sercu.

przez prosty 28 maja 2008, 15:20
tak rozmawianie ma wielką przyszłośc:) fajnie że rozmawiacie czyli komunikacja w obie strony :) Jest taka "sztuczka" kiedy jest Ci dobrze z jakiegos powodu - chwyć się np za ucho- Troche to dziwnę ( nie ja to wymyśliłem) to jest chyba "zakotwiczenie" - w słabszych chwilach pozwala to "przywołać te dobre odczucia. :D

Re: Metlik w głowie i sercu.

przez niqqa 10 cze 2008, 00:47
Wydawało mi się, że wszystko jest wporządku.

2 tygodnie temu widzieliśmy się ostatni raz. Były piękne słowa. Widziałam, że pomimo tego, że jest wygadany na co dzień trudno mu było ułożyć słowa w tamtym momencie..
Mówił, że czuje pustke, kiedy mnie nie ma przy nim. Czuje, że jest już jakoś inaczej. Ze szuka stabilizacji... Pytał się o mój poprzedni związek- co się stało, że po tym związku byłam tak długo sama. Wiedział wcześniej w sumie bo juz na poczatku znajomosci, kiedy wydawało sie, że robi sie cos powazniejszego miedzy nami powiedziałam mu- jesli chcesz mnie tylko zranic zostaw mnie juz dzis. Jednak wtedy tego nie zrobił.
Mineły dwa tygodnie od naszego ostatniego spotkania po którym byłam szczesliwa. Od tego czasu odezwał sie tylko 2 razy i to przez esemes. Ja wiem , ze jest zapracowany, ale..... :cry:

Bardzo boli mnie jego zachowanie. Nie wiem przez to co On naprawde o tym mysli.
Napisalam mu niedawno esemesa (czekałam na wiadomosc kilka dni) , ze boli mnie to kiedy nie pisze, nie odpisuje. Kiedy milczy. Ze zalezy mi... i chyba lepiej zebysmy to zakonczyli. I prosilam by napisal choc slowo czy rowniez tak mysli, czy mozle lepiej gdybysmy zapomnieli.
Chociaz bedzie trudno... ja sie zakochalam.

Mienelo poltorej godziny. Wiem, ze esemes do Niego trafil dostalam potwierdzenie... nie odpisuje...

A ja siedze i placze... :cry:
Niebo jest na wyciągnięcie ręki,tylko ciągle nie wiemy jak tam dojść....

Sortuj wg