Jest bardzo zle...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Jest bardzo zle...

przez zima 21 paź 2015, 17:09
ja Ci dam kopa.
trazodon jest na seks , wiecej emo i jebanych emocji.
setralina jest na dopamine w duzych dawkach i w nizszych na czesciowy zanik emocji. minusem setry jest to ze Ci daje przytomnosc.
Ty musisz calkowicie zmienic swoje zycie. Na poczatek zmien męża.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Jest bardzo zle...

przez Morphine90 21 paź 2015, 17:33
Ja się dołączam do zbiorowego pozytywnego kopa :smile: A takiego tradycyjnego, to wrzucam Twemu mężowi <kop z ćwierćobrotu>
Czy miałaś okazję wytłumaczyć mu jak się czujesz czy nie było możliwości takiej rozmowy?
Może jak masz takie fajne dzieciaki to zaczniesz je fotografować? Zabawa dla nich i dla Ciebie, przy okazji piękna pamiątka na przyszłość :smile:
Ja akurat po trazodonie czuję się świetnie, ale to często gęsto kwestia osobniczej wrażliwości. Jeśli czujesz się rozdrażniona to powiedz lekarzowi, powinno mu to dać trop na coś lepszego dla Ciebie.
Fear is the hand
that pulls your strings

Jest bardzo zle...

przez warrior11 21 paź 2015, 18:01
Zima,zmiana męża w sytuacji,gdy jest 2 małych dzieci nic nie da..może jedynie pogorszyć ich sytuację i przysporzyć dodatkowych kłopotów.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jest bardzo zle...

przez Kalebx3 21 paź 2015, 18:10
Bral ktos TRAZODON?? chyba musze odstawic...jestem po tym bardziej rozdrazniona niz zwykle.. :-( :-( :-( dzieram sie z byle powodu ze sama z soba czasem nie wytrzymuje :-)

Gosmina, również miałem po tym leku nerwówę . Taką samą jak Ty ,że wszystko i wszystko naokoło wkurwi--ało . Odstaw ten lek , poprawi przypuszczam się z dnia na dzień. U mnie po 3 dniach po odstawieniu Triticco nastąpiła poprawa i zmniejszenie nerwowości .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Jest bardzo zle...

przez Kalebx3 21 paź 2015, 18:17
Fajnie się komus radzi i daje pozytywne kopy jak się nie siedzi w czyimś rozkletującym się znerwicowanym życiu .
Nie wiem czy akurat Gosmina oczekiwała ,że będziecie dostarczać jej " madrych " rad z tej serii oszołomstwa .
Może teraz potrzeba jej innego wsparcia , nie wiem . Wiem ,że szuka oparcia i zrozumienia ( przyjaciół ) ,,, pomyślcie i o tym .
Juz samo to ,że ktoś jej Tutaj odpisał , wykazał zaciekawieniejej osobą jest czymś dużym ,,, ;)
Trzymaj się Gosmina . Dasz radę .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Jest bardzo zle...

przez Pieprz 21 paź 2015, 18:45
Gosmina napisał(a):Bral ktos TRAZODON??
tak, jestem na 99% przekonany że ktoś brał.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Jest bardzo zle...

przez ekspert_abcZdrowie 21 paź 2015, 18:59
Najłatwiej powiedzieć "zmień męża". A może zamiast od razu zmieniać, rzucać, zostawiać, lepiej zastanowić się, jak można to naprawić? Podejrzewam, że na sytuację w małżeństwie ma wpływ nie tylko "zła wola" męża, ale też niezrozumienie choroby przez męża. Czy próbowałaś z nim porozmawiać, wyjaśnić mu cokolwiek? Czy on w ogóle nie wykazuje żadnego zainteresowania Twoim samopoczuciem i nieustannie robi Ci pretensje?
Psycholog

Jest bardzo zle...

przez Morphine90 21 paź 2015, 19:15
Kalebx3 napisał(a):Fajnie się komus radzi i daje pozytywne kopy jak się nie siedzi w czyimś rozkletującym się znerwicowanym życiu .
Nie wiem czy akurat Gosmina oczekiwała ,że będziecie dostarczać jej " madrych " rad z tej serii oszołomstwa .

Pozytywny kop po to, żeby szła za swoim marzeniem i fotografowała. Myślę, że to wszyscy mieli na myśli.

Pieprz napisał(a):
Gosmina napisał(a):Bral ktos TRAZODON??
tak, jestem na 99% przekonany że ktoś brał.

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie! To Mistrz Konstruktywnego Postu! To jest odpowiedź na którą ludzkość czekała całe ciemne wieki!

Jest bardzo zle...

przez Pieprz 21 paź 2015, 19:16
Morphine90 napisał(a):Czy to ptak? Czy to samolot? Nie! To Mistrz Konstruktywnego Postu! To jest odpowiedź na którą ludzkość czekała całe ciemne wieki!
Nie piszę konstruktywnych postów, zostawiam to inteligentnym ludziom.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Jest bardzo zle...

przez Morphine90 21 paź 2015, 19:30
Pieprz napisał(a):
Morphine90 napisał(a):Czy to ptak? Czy to samolot? Nie! To Mistrz Konstruktywnego Postu! To jest odpowiedź na którą ludzkość czekała całe ciemne wieki!
Nie piszę konstruktywnych postów, zostawiam to inteligentnym ludziom.

Ja się tylko zastanawiam czemu kpisz.

Jest bardzo zle...

przez Gosmina 23 paź 2015, 07:29
:great:

Jest bardzo zle...

przez Gosmina 23 paź 2015, 07:46
Fajnie że odpisujecie! Tak mi sie jakos miło robi...:-) wpadlam ostatnio na artykuł o psychotropach na : o psychiatrii.pl. iiiii tam niezbyt pozytywnie pisza o prochach... ze na jedno pomaga na drugie szkodza...mi leki mineły ale skutki uboczne chyba gorsze...

Jest bardzo zle...

przez Gosmina 23 paź 2015, 07:58
...pare słów nt. meza..bo niejasno sie wyraziłam...chodzi o to ze on tylko nie rozumie...nie dopuszcza do siebie mysli ze mam jakies tam stany depresyjne/nerwice...on tez ma....tez nie mial łatwego dziecinstwa (alkoholizm w rodzinie..mojej również)....jest dobrym mezem/ojcem...nie moge za wiele wymagac bo pracuje ciezko fizycznie do pózna...czasem go tylko ponosi jak gary w zlewie lub bajzer bo akurat mialam slaby dzien i tak wyszlo....wpadlam w rutyne domowa i czasem mi sie juz po prostu nie chce dwudziesty raz np. sprzatac porozrzucane zabawki.. w ogole to poszlam do neurologa z bólami karku.szyi.barkow....i dostalam prochy na depresje :-\ ide 2.11 nie wiem juz jak mam z nim gadac...jak bolalo tak boli..przy tym jest mi bardzo niedobrze..raz zemdlalam...dwa razy mnie telepalo..drgawki..dzisiaj troche tez jak nabije sobie glowe czyms...no lekko nie jest....ale widocznie tak musi byc....co do fotografii to byl czas ze robilam moim zdaniem swietne zdjecia....nie wiem czemu juz mnie to nie cieszy..:-( :-( :-(

Jest bardzo zle...

przez Gosmina 23 paź 2015, 07:59
Aha...jak mnie trzepie to biore SEDAM ale to podobno uzalezniajacy lek?

Sortuj wg