Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiana wyglądu po operacji, stracona miłość.


xoxoxo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam 22 lata, miesiac temu przeszłam operacje nosa. Konkretnie prostowanie przegrody nosa, i po tym zaczęły się moje problemy. Po prostu kształt nosa się zmienił, jest taki jakby bardziej płaski i mniejszy i dodatkowo ta kość przy oczach jest jakby spilowana bo jest tam lekkie wgłebienie, podobno przy przegrodzie się nic nie zmienia a mi się zmienilo dlatego nie wiem czy mi tam jakiejś plastyki nie robili bez uzgodnienia ze mną. W nocy nos strasznie puchnie i wyglądam jak potwór muszę robić zimne okłady żeby jakoś wyglądał bo inaczej nie wyszła bym z domu. Nie wszyscy zauważają różnice w moim wyglądzie ale ja zauważam w lustrze. Odbiło mi na tym punkcie, potrafie godzinami patrzeć w lustro na nos, naciagac skórę w tym miejscu gdzie mam wglebienie żeby przypomnieć sobie jak było kiedyś. Robie sobie setki zdjęć, przegladam się w telefonie co 5 min. Nawet w pracy zamiadt pracowac szukam lusterka i pytam wszystkich czy mam inny nos. Nie akceptuje siebie mialam kompleksy w wieku nastoletnim przez mój wyglad potem wyladnialam a teraz to. Dodatkowo ktoś kogo kocham dał mi odczuć że już mu się nie podobam i to zaraz po operacji dlatego jest mi 10 x trudniej bo mam zlamane serce. Dostaje psychozy swiruje nie wiem co ze sobą zrobić? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×