Eutanazja z powodu depresji?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez migoku 23 wrz 2012, 21:40
Życie do końca przynosi szanse, jeśli jest chęć. Zgubić można ją już w początkach ale znaleźć można ją przy samym końcu.
Gdy ciągle się w nią wpada to w końcu nadchodzi in-plug i czy żyjesz czy nie człowieka w Tobie nie będzie, tylko zombie. Mam nadzieje ze daleko Ci jeszcze do tego stanu.

przez depresyjny 03 paź 2012, 14:00
Kurcze ja też się czuję otępiony, niepełnosprawny intelektualnie, iloraz inteligencjii mam spłycony i taki dyskomfort w szyii i do łóżka ściąga bo jak leżę a jeszcze lepiej jak śpię to nie czuję dolegliwości..p
Dostałem venlafaksyne do swojej kupki dla spotencjalizowania, którą kiedyś brałem w pojedynkę ale była niewystarczająca. Lekarz mi powiedział ostatnio że mam dystymie, czyli na taką silną, powikłaną, trudno leczącą się depresję.
Ale nie powiedział, że nie do wyleczenie. Jeszcze jak na razie nie wyprosił mnie z gabinetu..p
depresyjny

przez Lukrecja. 06 paź 2012, 21:49
ja chce eutanazje :why:
Lukrecja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 06 paź 2012, 21:58
Czemu?