zbyt duże wymagania wobec siebie.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez dogomaniaczka 08 lip 2011, 13:21
ja też wiedziałam że nie będzie łatwo. ale chyba wmawiałam sobie że łatwiej będzie pogodzić mi się z porażką. ale u mnie cały ten problem nie dotyczy tylko wyjazdu. tak jest z każdą czynnością u mnie jaką wykonuję. wymagam od siebie niemożliwego. i jak się nie uda nie umiem się z tym pogodzić.
od wczoraj walczę ze smutkiem i rozczarowaniem dla chłopaka..ale jak myślę że jest ze mną teraz tak źle że być może do końca wyjazdu nie pójdę nad morze to od razu pojawiają się myśli jakim jestem nieudacznikiem, że wszystkich zawodzę, że ten wyjazd jest do dupy i na co mi to było..nie myślę już o tych paru dniach kiedy mi się udało..

przez Lolita 14 lip 2011, 14:47
dominika92 napisał(a):shadow_no, jest dokładnie tak jak mówisz. w moim przypadku nie sprawdza się metoda małych kroków bo dochodzę do pewnego momentu i stop. coś mnie wybija z rytmu i stoję w miejscu przez następny miesiąc, bo potem znowu małymi krokami dochodzę do miejsca w którym byłam i znowu coś mnie wybija i tak w kółko..
tylko co zrobić jeśli w moim mniemaniu porażka, przeważa nad sukcesem...umniejszam sukcesy a wyolbrzymiam porażki. to jest problem. zamiast nagradzać się za sukces , karcę się za porażkę. zamiast cieszyć się że coś osiągnęłam, smucę się tym co się nie udało. :hide:

Zastanawiałaś się dlaczego tak się dzieje, z czego to wynika ?

-- 14 lip 2011, 14:50 --

chodzi mi o to że nawet jak coś osiągnę, to nie umiem się tym cieszyć w pełni zawsze znajdzie się jakieś "ale",

Jakie ale ?

ale cholera nie jestem zdrowa.

To nie jest choroba której nie da się nie opanować. Po prostu nie poddawaj się ;)
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

Sortuj wg