Depresja bez smutku i beznadziei?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kuń 24 mar 2011, 10:07
Czy jeśli ma się objawy jak apatia, brak zainteresowań, brak dążenia do przyjemności, otępienie, (później pojawiło się)zaniedbywanie higieny, twarz bez wyrazu a nie ma się smutku, myśli s, poczucia beznadziei i niskiej samooceny to jest to depresja czy może objawy negatywne po psychozach, które przebyłem?
Taki stan utrzymuje się prawie rok i nie pomogły mi 2 antydepresanty ani 6 neuroleptyków ani stabilizator nastroju ani socjoterapia.
Kuń

przez Ahmed 28 mar 2011, 13:29
Czy uważasz że skoro lekarz nie potrafił Cie poprawnie zdiagnozować podczas wizyty to my to zrobimy na podstawie posta ???
No niestety tak sie nie da.
Z objawów jakie opisujesz może to byc depresja. Więcej może powiedzieć Ci tylko lekarz.
Napisz jakie leki, w jakich ilosciach i przez jaki okres czasu przyjmowałeś - jest tu paru speców w tej branży może ktoś coś wymyśli .
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Sortuj wg