Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja?


mimetka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

nie wiem czy dobrze umieściłam temat ale naprawdę nie mam siły myśleć.

Od roku leczę się u psychiatry, miałam przepisane leki, byłam na terapii na oddziale dziennym.

były momenty że czułam się trochę lepiej a teraz jest znowu fatalnie.

Mam bardzo obniżony nastrój, nie umiem nic zrobić, powoli zawalam uczelnię i pracę, a teraz jeszcze mój partner mnie zostawił bo nie mógł wytrzymać moich zmian nastroju. Jestem załamana, nie wiem co robić. Skończyły mi się leki a termin do psychiatry mam dopiero na 19 kwietnia. Mam myśli samobójcze, nic nie jem, nie śpię, cały czas jest mi niedobrze. Nie mam z kim pogadać

Proszę napiszcie mi co robić, mam tak dość wszystkiego, nie chcę mi się żyć:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimetka, Witaj ! Niestety, chyba nie ma innego wyjścia niż terapia, mówisz że leczyłaś się na dziennym czy teraz chodzisz do psychologa czy jedynie do psychiatry?? Jeśli nie to przydałby się powrót i konsekwentne uczęszczanie bez przerywania..same leki nic nie dadzą. Niestety niewiele możemy Ci poza tym poradzić, ale znajdziesz tu mnóstwo osób z identycznym problemem. Mamy dział " Poznajmy się" gdzie zawsze znajdziesz osoby w pdoobnym stanie, chętne porozmawiać o wszystkim i niczym , rozgość się, na wsparcie i rozumienie na pewno możesz liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×