depresja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

depresja?

przez mimetka 10 mar 2011, 08:19
Witam
nie wiem czy dobrze umieściłam temat ale naprawdę nie mam siły myśleć.
Od roku leczę się u psychiatry, miałam przepisane leki, byłam na terapii na oddziale dziennym.
były momenty że czułam się trochę lepiej a teraz jest znowu fatalnie.
Mam bardzo obniżony nastrój, nie umiem nic zrobić, powoli zawalam uczelnię i pracę, a teraz jeszcze mój partner mnie zostawił bo nie mógł wytrzymać moich zmian nastroju. Jestem załamana, nie wiem co robić. Skończyły mi się leki a termin do psychiatry mam dopiero na 19 kwietnia. Mam myśli samobójcze, nic nie jem, nie śpię, cały czas jest mi niedobrze. Nie mam z kim pogadać
Proszę napiszcie mi co robić, mam tak dość wszystkiego, nie chcę mi się żyć:/

depresja?

przez dogomaniaczka 10 mar 2011, 09:05
mimetka, Witaj ! Niestety, chyba nie ma innego wyjścia niż terapia, mówisz że leczyłaś się na dziennym czy teraz chodzisz do psychologa czy jedynie do psychiatry?? Jeśli nie to przydałby się powrót i konsekwentne uczęszczanie bez przerywania..same leki nic nie dadzą. Niestety niewiele możemy Ci poza tym poradzić, ale znajdziesz tu mnóstwo osób z identycznym problemem. Mamy dział " Poznajmy się" gdzie zawsze znajdziesz osoby w pdoobnym stanie, chętne porozmawiać o wszystkim i niczym , rozgość się, na wsparcie i rozumienie na pewno możesz liczyć :)
dogomaniaczka

Sortuj wg