Niewiem co mi jest...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Niewiem co mi jest...

przez 190014 02 sty 2011, 18:44
Cześć mam 15lat,od pewnego czasu jestem jakiś przygnębiony,nic mi się nie podoba.Wg. mnie jestem życiowym nieudacznikiem,nie mam koleżanek przez nieśmiałośc i do żadnej nie umiem zagadać...Czasami mam ochotę sobie strzelić w łeb..

Re: Niewiem co mi jest...

przez M18 03 sty 2011, 00:38
Chłopie mając 15 lat to w najlepszym wypadku jesteś dopiero w gimnazjum, poza tym jesteś w takim wieku że hormony są delikatnie rozregulowane nie masz się co martwić o nieśmiałość. Dam ci radę bo sam jestem nieśmiały, do liceum nie miałem żadnych koleżanek a w gimnazjum to co najwyżej tylko spoglądałem bo mi odbierało mowę ;p
Teraz się z tego śmieję bo śmiałość w rozmowach z dziewczynami sama przychodzi, przełamać się to największy problem a potem idzie z górki.
Wiesz, żaden ze mnie macho ani dusza towarzystwa ale myślę, że powinieneś po prostu starać się zagadywać o różne pierdoły do koleżanek z klasy np. masz ołówek ? masz gumkę ? potem możesz spróbować zagadywać na tematy o muzyce czyli jeśli słuchasz np rapu to: "Słuchałaś już nowej płyty tedego NOTES 3D ?" albo coś takiego.
I podejdź do tego na spokojnie jeśli nawet nie znajdziesz z kimś wspólnego tematu to wiesz dziewczyny w twoim wieku (ofc nie wszystkie ale większość) to jeszcze tylko gimbuski, którym podoba się to co leci na vivie i ich pasją są wyprzedaże w realu.
A jak z kimś jesteś powiedzmy sam na sam i zapada niezręczna cisza to ja to zawsze sobie tak mówię w myślach: "przecież rozmowa jest obustronna, jeżeli jest cicho to nie tylko ja nie wiem co powiedzieć ale ta osoba z którą rozmawiam też nie wie co powiedzieć wiec nie ma co się martwić;d", i myślisz sobie o czymś ciekawym i jak wymyślisz to ewentualnie zagadujesz.
Pozdrawiam
M18

Sortuj wg