Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niewiem co mi jest...


190014

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie mając 15 lat to w najlepszym wypadku jesteś dopiero w gimnazjum, poza tym jesteś w takim wieku że hormony są delikatnie rozregulowane nie masz się co martwić o nieśmiałość. Dam ci radę bo sam jestem nieśmiały, do liceum nie miałem żadnych koleżanek a w gimnazjum to co najwyżej tylko spoglądałem bo mi odbierało mowę ;p

Teraz się z tego śmieję bo śmiałość w rozmowach z dziewczynami sama przychodzi, przełamać się to największy problem a potem idzie z górki.

Wiesz, żaden ze mnie macho ani dusza towarzystwa ale myślę, że powinieneś po prostu starać się zagadywać o różne pierdoły do koleżanek z klasy np. masz ołówek ? masz gumkę ? potem możesz spróbować zagadywać na tematy o muzyce czyli jeśli słuchasz np rapu to: "Słuchałaś już nowej płyty tedego NOTES 3D ?" albo coś takiego.

I podejdź do tego na spokojnie jeśli nawet nie znajdziesz z kimś wspólnego tematu to wiesz dziewczyny w twoim wieku (ofc nie wszystkie ale większość) to jeszcze tylko gimbuski, którym podoba się to co leci na vivie i ich pasją są wyprzedaże w realu.

A jak z kimś jesteś powiedzmy sam na sam i zapada niezręczna cisza to ja to zawsze sobie tak mówię w myślach: "przecież rozmowa jest obustronna, jeżeli jest cicho to nie tylko ja nie wiem co powiedzieć ale ta osoba z którą rozmawiam też nie wie co powiedzieć wiec nie ma co się martwić;d", i myślisz sobie o czymś ciekawym i jak wymyślisz to ewentualnie zagadujesz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×