Depresja Somatyczna

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja Somatyczna

przez thom 15 gru 2008, 13:17
od kilku lat choruje na Depresje Somatycznom,przechodzilem ruzne terapie,mnustwo medykamentow i teraz stwierdzam ze to jest nieuleczalne.Przed dwoma laty odlozylem medykamenty i zaczolem kazdy wieczor pic 3-4 lampki koniaka(pomaga na zasniencie)
przez te dwa lata jak niebiore medykamentow moja postac przybiera normalny krztalt
(schodzi opuchlizna i bzuch staje sie wiencej plaski)przed dwoma miesioncami rodzina namuwila mnie na pujscie do specjalisty po dlugich oporach poszedlem,po krutkiej rozmowie przepisal mi (ob zgrozo) Amineurin i Fluoxetin-neuraxpharm.Do psychologa czy psychiatry wiencej nie pojde.Muj stan psychiczny jest juz na poziomie -90% fizyczny -75%,nienawidze siebie samego,
mam wstrent przed sobom.Trafilem na web strone Dignitas i uwazam ze to bendzie dlamnie najlepsze rozwionzanie.

(przepraszam za blendy ortograficzne ale po Polsku juz dawno niepisalem)

Re: Depresja Somatyczna

przez cynosia27 15 gru 2008, 13:23
niestety ta strona na która natrafiłes nie jest rozwiazaniem problemów!! tobie potrzebna jest natychmiastowa i stała pomoc psychiatryczna! nie rób sobie jaj z depresji , bo nie wiem czy ten post ma byc ironiczny czy bog wie jaki !!
Pierwszy krok ku pokonaniu jakiejkolwiek trudności to jej akceptacja. "Czego nie da się pokonać trzeba przetrwać".

Sortuj wg